Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

@Boomcio - łap parę screenów z mojego powrotu do Harran w wersji PS4 :lapka:

17eb1ce94d291-5cd5C6579AA6AFC2EAB.691BAB3DD767C6AB_message_420777048442209_1643660345477.thumb.jpg.002e7be236939c7a53843fac6e71f57b.jpg

Kurde, ale ta gierka wciąż robi wrażenie rozmachem i ogromem możliwości.
Fantastycznie wykreowany świat, który jest jednym wielkim placem zabaw dla gracza.

Niedawno kupiłem łuk i zajebiście się bawię, sadząc zgniłkom headshoty - jak grałem na premierę to tego nie było.

17eb1ce35b060-5cd5C6579AA6AFC2EAB.691BAB3DD767C6AB_message_420777040907019_1643660316043.thumb.jpg.3e4297673e8392e88af995d56f9cf448.jpg

Od dawna miałem wrócić i ponownie przejść fabułę, żeby wreszcie w The Following zagrać, no i nahajpowany zapowiedziami dwójki wreszcie realizuję mój plan.
Bawię się przy tym niesamowicie i sorry Days Gone czy The Last of Us, ale jednak Techland robi najlepsze zombiaczki :banderas:
Jasne, że tamte fabularnie są lepsze i wiele rzeczy bardziej mi tam pasuje, ale całościowo i przede wszystkim jako gierka, taka do grania i czerpania frajdy, to Dying Light jest absolutnym numerem jeden jeśli chodzi o zombie-post-apo.

17eb1ce7f3388-5cd5C6579AA6AFC2EAB.691BAB3DD767C6AB_message_420777046178208_1643660336633.thumb.jpg.1002e8099afa8d06f7c8316845a71285.jpg

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, drozdu7 napisał:

Pamiętam że najgorzej mi szło to uciekanie w nocy przed tymi zjebami, strasznie się irytowałem i odpuściłem

 

To bywało trudne, zawsze trzeba mieć na oku jakiś dach do skitrania się i zmyłki pościgu.

 

40 minut temu, Wredny napisał:

w wersji PS4 :lapka:

 

Wersja ps4 jak nadal wygląda :obama:

 

Na screenie jest "left4bread"  :D

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, drozdu7 napisał:

 Pamiętam że najgorzej mi szło to uciekanie w nocy przed tymi zjebami, strasznie się irytowałem i odpuściłem

1 godzinę temu, Boomcio napisał:

To bywało trudne, zawsze trzeba mieć na oku jakiś dach do skitrania się i zmyłki pościgu.

Na początku tak, potem można się już lać ze zwykłymi na spokojnie. Najbardziej przejebane są Alpha Volatilesy(3-4 poziom pościgu). Wykokszoną postać potrafią ściągnąć na dwa hity. Bez op broni i resistance boosterów nie ma co startować. Za to loot z nich jest konkretny.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2021 o 11:24, Figuś napisał:

 

Czyli pewnie patch pod nextgeny bez natywnej wersji, oby chociaż rozdziałkę podbili jeszcze

 

Na PS4/PS5 śmiga już w 60 fps? Ten patch co miał wyjść to wersja Platinum Edition? No i jak się okazało zamiast prostej podbitki fps czy rozdzielczości to wepchnęli jakieś duperele i jednak każą za to płacić. Jak czas ich zweryfikował.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wredny napisał:

Kurde, załatali exploit z linką w Parkour Fever :frog:
Chyba jednak nie zobię 100% trofeów...

Nie zrobisz trofeum polimorfia. Najbardziej głupie trofeum, na które miesiąc się umawiałem, by mieć full lobby. Ciężko zmówić się w kilka osób, gdy większość pracuję itd itp. A tu jeszcze trzeba 30 minut misję robić. 

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, czarek250885 napisał:

Nie zrobisz trofeum polimorfia. Najbardziej głupie trofeum, na które miesiąc się umawiałem, by mieć full lobby. Ciężko zmówić się w kilka osób, gdy większość pracuję itd itp. A tu jeszcze trzeba 30 minut misję robić. 

 

Platynę, a zatem również i to trofeum ("Poliamoria" z tego co pamiętam), mam już od kilku lat.

Poza tym nie jest ono takie trudne, no i żadne 30 minut.

Wystarczy żebyś miał 5 questów (najlepiej tych fedexów typu "przynieś dzieciom 5 pudełek z kredkami") zrobionych w 90%, żeby zostało Ci tylko je oddać zleceniodawcy.

Wtedy zapraszasz kumpli, w 5 minut oblatujecie miejsca zdania questów i wpada trofeum.

 

@SebaSan1981 w tych challenge'ach nie można używać linki, ale był sposób z jakimś szybkim wciskaniem innego przycisku i gra nie orieentowała się, że tej linki użyłeś.

Podobno w 2017 to załatali.

To jest z darmowego update'u, więc na platynę nie ma wpływu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Wredny napisał:

 

Platynę, a zatem również i to trofeum ("Poliamoria" z tego co pamiętam), mam już od kilku lat.

Poza tym nie jest ono takie trudne, no i żadne 30 minut.

Wystarczy żebyś miał 5 questów (najlepiej tych fedexów typu "przynieś dzieciom 5 pudełek z kredkami") zrobionych w 90%, żeby zostało Ci tylko je oddać zleceniodawcy.

Wtedy zapraszasz kumpli, w 5 minut oblatujecie miejsca zdania questów i wpada trofeum.

 

@SebaSan1981 w tych challenge'ach nie można używać linki, ale był sposób z jakimś szybkim wciskaniem innego przycisku i gra nie orieentowała się, że tej linki użyłeś.

Podobno w 2017 to załatali.

To jest z darmowego update'u, więc na platynę nie ma wpływu.

Źle przeczytałem twojego posta. Myślałem, że ty dopiero platyne robisz, a teraz byłoby to trudne. Szacun, że chcesz resztę wbić, mi jakoś zabrakło motywacji.

Odnośnik do komentarza

Gram przede wszystkim, żeby wreszcie Following ograć, bo nigdy nie grałem.

Do tego niestety (choć teraz się cieszę, bo mam mega frajdę) muszę przejść fabułę i dopakować Crane'a.

Mój save z chmury niestety jest niekompatybilny, bo platynowałem podstawkę w wydaniu francuskim (później musiałem sprzedać wraz z konsolą), a jak kupiłem znowu to już Enhanced Edition z naszej dystrybucji i dupa.

Od dawna nosiłem się z zamiarem powtórki, ale nigdy nie było czasu.

Teraz, na fali dwójkowego hajpu, naszła mnie ochota i zaraz kończę historię.

Odnośnik do komentarza

Tą poliamorię to za jakiś czas możemy wbić wspólnie bo mam kilka rozgrzebanych sidequestów do dokończenia. Zatem jak coś to można się kiedyś ustawić, choć teraz pewnie wszyscy łupią w dwójkę. Sam też w DL2 zagram ale troszkę poźniej, najpierw backlog, którego nie zostało już zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wersję platynową na CDkeys za jakieś grosze: £3.99 :reggie:

Na ps4 nie dałem rady z tym framerate, ale na PC kozak ta gra wygląda. 

 

Zacząłem grać na nightmare/koszmar, bo bałem się, że będzie za łatwo i będę tylko biegał jak chłopak na posyłki. 

Na początku lipa, bo te rurki i deski nic nie robią. Dwa zombiaki max można zabić, zanim się połamie rurka metalowa. Pierwszy sidequest z bandą zbirów i wszystkie bronie na nich połamałem i wypstrykałem się z apteczek. Słabo. 

Zrobiłem sobie jednak najtańszy łuk i kilka najtańszych strzał i prawie wszystko biorę na jednego headshota. Nawet pierwszy boss padł po jednym strzale na najwyższym stopniu trudności. 

Do tego strzały można wyjąć z trupa i nie trzeba się martwić naprawianiem broni. Z frustrująco trudnej gry zmnieniłem sobie na łatwą. Na szczęście te headshoty dają satysfakcję.  :dafuq:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.02.2022 o 21:12, SebaSan1981 napisał:

Tą poliamorię to za jakiś czas możemy wbić wspólnie bo mam kilka rozgrzebanych sidequestów do dokończenia. Zatem jak coś to można się kiedyś ustawić, choć teraz pewnie wszyscy łupią w dwójkę. Sam też w DL2 zagram ale troszkę poźniej, najpierw backlog, którego nie zostało już zbyt wiele.

Jakby co to chętnie bym się wprosił na to trofeum :D - tylko to mnie dzieli od platyny a przed kupnem DL2 chętnie bym je wbił ^^ - jakieś tam zadania mam na 90% porobione ale nie wiem czy 5 będzie ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MrE0605 napisał:

Jakby co to chętnie bym się wprosił na to trofeum :D - tylko to mnie dzieli od platyny a przed kupnem DL2 chętnie bym je wbił ^^ - jakieś tam zadania mam na 90% porobione ale nie wiem czy 5 będzie ;)

To chyba ostatni gwizdek. Ciężko będzie mieć pełne lobby, ale powidzenia, w sumie najgorsze trofeum w tej grze. Trochę dyskryminują graczy single player wymuszonymi trofkami multi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...