Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, Kmiot said:

xD

W ogóle ta gra jest dojebana w opór. Może to tylko wrażenie wynikające z tego, że DL ogrywałem pierwszy raz dopiero dwa miesiące temu, ale wydaje mi się, że bawiłem się przy tej grze lepiej, niż swego czasu przy Wiedźminie 3.

Techland>CDPR

 

Świętą prawda, ja grałem zaraz po premierze na PC i w zeszłym roku na Xboxie ze wszystkimi DLC i w obu przypadkach bawiłem się wyśmienicie. Parkour bawi tak samo po 2 i po 120h gry. Przy opóźnieniach dwójki nie dziwie się, że ciągle wrzucają coś do jedynki, żeby podtrzymać zainteresowanie marką.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ta gra wogóle się nie postarzała. Wczoraj włączyłem na chwilę o 18tej i wsiąkłem na 7 godzin. Pierwsze akcje i ciary, fajnie, że mało co pamiętam z tej gry poza tym, że była bardzo dobra.

Odczuwalny brak 60fps, ale i tak jest mega ładnie i płynnie.

 

72540ee3-6708-46b5-b4ce-84e1dcbbda8e.png

 

724678d3-ae21-4df4-81fc-6aff9c6a838b.png

 

7f4c3d31-e849-4219-94eb-cd35dabe1114.png

 

Jak pomyślę, co tam się w dwójeczce na nowym silniku i 4krotnie większej mapie będzie odjebywało, to sam nie wiem.

Edytowane przez Boomcio
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
7 godzin temu, wodny1988 napisał:

Czy ta edycja Platinum jest dużo lepsza od Enhanced? Z tego co widzę Platinum ma to całe Hellraid i jakieś kosmetyczne DLC.

Sam sobie odpowiedziałeś. Jak jeszcze jest promka -75% to warto chwycić, jak nie ma to pudełko z The Following wyjdzie Cię taniej, a i tak contentu masz od cholery i jeszcze trochę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No o parkour z zombie właśnie. Jak ktoś przespał ostatnie 6 lat to musi wiedzieć tyle, że tam się skacze, próbuje nie zginąć i gierka jest sztosem. Najlepsze jest poczucie progresu, bo zaczynamy jako cienki leszczyk na dwa pierdy i łapiący zadyszkę po 20 metrach sprintu, a czym dalej tym bardziej czuć moc i zrozumienie mechanik, jakimi rządzi się gierka. Po odblokowaniu kotwiczki to już w ogóle śmiga się przez tę gierkę z takim flow, że banderas sam wskakuje na japę i nie chce zejść.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Doom chodzi, Eternal chodzi, Wiedźmin chodzi, to i Dying Light pójdzie. Osobną kwestią jest to, jak bardzo będą musieli pociąć grafikę, żeby to ruszało się w 30 klatkach, ale hej, przenośne klepanie zombiaków z buta w ryj? Jestem zaintrygowany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ok, podciągnę trochę parkour i skille to coś pokombinujemy. Ustawię 5 misji do zdania u npc-a metodą a'la Wredny. Może znalazły by się jeszcze jakieś przyjazne dusze to pozaliczania zadanek lub wyzwań?

Gra ogólnie bardzo mi się podoba, glanowanie zombich na kolce i chlastanie nożem (niczym Stefan Mewa w filmie Liberator) jest bardzo satysfakcjonujące a bieganie nocą dostarcza większych wrażeń niż gankowanie solo w Imperial City na pvp w Eso :D 

Jedyna rzecz na jaką bym pomarudził i co mnie lekko wkurza to niemożność schodzenia w dół po półkach, poręczach lub krawędziach. Drabiny owszem są oznaczone że da się po nich zejść. Ale krawędzie już nie. Ileż razy zginąłem tracąc punkty przetrwania bo mimo trzymania R1 mój ziomek nie złapał się poręczy i zleciał bezwładnie w dół.. to jedyna malutka łyżka dziegciu w tej wielkiej beczce przepysznego miodu :cool2:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...