Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Bzduras napisał:

A ja nie narzekam, pokazali sporo interesujących mnie gierek. W porównaniu do wczorajszej prezentacji Microsoftu to dzisiaj było wręcz zagrajmerskie niebo :pawel: Jasne, znalazło się też trochę gówna, ale jednak ratio zdecydowanie na korzyść fajnie zapowiadających się tytułów.

Gierek bylo sporo, kazdy wybierze cos dla siebie i forma lepsza bo maly small talk i trailer a nie rozprawki Czerwonego Barona jak wczoraj. No ale niestety dla mnie ten inclusve diverse female trend jest mega slaby i obrzydza mi wiele tytulow, no praktycznie wszystkie xD

Odnośnik do komentarza

A to niestety rakowa rzeczywistość, w której żyjemy i już jakiś czas temu przestałem zwracać na to uwagę. Gdybym miał kręcić nosem na każdy przejaw tej inkluzywności czy jak to się tam nazywa to bym już dawno skręcił sobie kark od tego machania łbem.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Wredny napisał:

Też was wk#rwia ryj Geoffa? Sprawia wrażenie retarda i strasznie mnie drażni, jak przeżuwa kolejne słowa, wypełniając nimi swoje wielkie policzki.

 

Nope, raczej w drugą- wydaje mi się być mega sympatycznym gościem. Z drugiej nie przeszkadzają mi suchary quaza i gram na Xboxie, więc ocenę mojego gustu pozostawię każdemu do jego wlaśnej interpretacji. :nosacz3:

Swoją drogą, chyba już po GC, wiec pytanie - co nas jeszcze czeka z dużych imprez growych? Pomijając TGC które raczej nie będzie miało nic ciekawego dla zachodniego gracza.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

z pewniaków to w grudniu jest The Game Awards, 

 

Xbox może zrobić jeszcze X021 zwłaszcza że w tym roku wypada 20-lecie marki

 

no i może Playstation coś pokaże, zwłaszcza że od ostatniego ich Playstation Showcase minął już prawie rok (16 września 2020 r.) więc jest szansa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Z drugiej nie przeszkadzają mi suchary quaza i gram na Xboxie

 

To zupełnie jak u mnie ziom :hi:

 

40 minut temu, Jakim napisał:

Co by nie mówić Sony daje dupy w tym roku z tymi eventami.

 

Bo "Sony nic nie musi" :kaz:

A tak serio to akurat ten ostatni XBOX Showcase był tak słaby i daremny, że nie chciałbym, aby Sony też poszło w takim kierunku.

Niech sobie robią te State of Play raz na ruski rok, ale żeby to nastąpiło to pewnie trzeba mieć co pokazać :reggie:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Wredny napisał:

Też was wk#rwia ryj Geoffa? Sprawia wrażenie retarda i strasznie mnie drażni, jak przeżuwa kolejne słowa, wypełniając nimi swoje wielkie policzki.

W sumie nie, właśnie wydaje mi się być odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Widać, że lubi rolę showmana i konferansjera i całkiem nieźle mi to wychodzi. To, że ma taki a nie inny wyraz twarzy... no cóż, sam sobie go nie wybrał w menu customizacji postaci :kaz:

I Geoff >>>>> te sztywne murzyny czy elo progresiw laski z ostatniej konferencji MSu czy MEGA ENTUZJASTIK goście z pokazów Ubi/EA. Nie bije od niego aż tak mocno ta sztuczność i wymuszone WOW na każdy pierd o nowych gierkach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Bzduras napisał:

I Geoff >>>>> te sztywne murzyny czy elo progresiw laski z ostatniej konferencji MSu czy MEGA ENTUZJASTIK goście z pokazów Ubi/EA. Nie bije od niego aż tak mocno ta sztuczność i wymuszone WOW na każdy pierd o nowych gierkach.


To akurat racja - chłop ma pojęcie i widać, że jest pasjonatem - tego mu nie można odmówić.
Jedynie przy Kojimie puszczają mu zwieracze i zachowuje się jak piszcząca nastolatka na koncercie Biebera :kojima:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...