Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem mega zadowolony. Residenty 2, 3, 7 i 8 mam nieograne, więc upgrade do nezt genów jest świetnym pretekstem żeby to zrobić. Akurat do czwórki zdążę. Nawiasem mówiąc brak czwóreczki na past geny jest świetną wiadomością. Village mam nieograne, więc DLC przyjmuję ze spokojem. Reszta średnio dla mnie, ale fakt, że dostaję mnóstwo residentowego stuffu sprawia mi radość :)

Odnośnik do komentarza

Ten pokaz Capcomu to tragedia. Te wysrywy można było skrócić do 15 min. i żadna gra nie była by wycięta. Trailer DLC do MH, Exoprimal wygląda średnio i nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak to będzie się cięło na PS4/XOne, kolejne trailery składanek staroci, mega spoiler do RE VIII prosto na ryj, pokazanie 10 sek. więcej RE4 i upgrade'y do RE2/3/7 (to akurat fajne). A najgorsze jest to że każdy trailer puszczali 2 razy żeby tłumaczyć co pokazali. No i nie można zapomnieć o splunięciu na twarz fanom Dragon's Dogma, jak okaże się że 16tego zapowiedzą DD2 to będzie komedia. Myślałem że poziomu dna E3 z 2021 nie przebiją, udało im się.

Odnośnik do komentarza

O dziwo najlepszy był pokaz Goeffa. Było ogłosznie TMNT do GP, były horrory sci-fi, był W40k Darktide i kilka mniejszych gierek które można obserwowac. Poza tym Devolver pokazał jedną fajną gierkę. Tak to MS rozczarował. Starfield w sumie ok, często gram w stare gierki więc ten gameplay aż tak nie zaboli jeżeli świat będzie ciekawy i ogra się jak zawsze: czyli unikanie fabuły i swobodna eksploracja. Reszta czerwcowych pokazów to mocne meh. Niby 29 czerwca ma byc Direct ale to juz mocno a późo, żeby liczyć to jako Summer Games fest.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, pawelgr5 napisał:

O dziwo najlepszy był pokaz Goeffa.

Wśród ślepców jednooki królem. Można się przyzwyczaić do tego solidarnego zjazdu poziomu pokazów. Trochę jak w naszej Ekstraklasie - robią wszystko, by nie wygrać.

 

Miałem wczoraj oglądać Capcom, ale zasnąłem. I dobrze, bo widzę, że były jakieś potężne spoilery, a ja jeszcze w RE8 nie grałem. :dafuq:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rtooj napisał:

Ten Rebirth wygląda bardzo nextgen. Sony wygrało tydzien targów bez własnego pokazu, całkiem ekonomicznie.

 jeśli komuś wystarcza remake TLOU i i kolejny remake FFVII, to faktycznie może uznać Sony za zwycięzcę. Ale to chyba nie świadczy najlepiej o naszej branży

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...