Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie, co było najfajniejsze? Że nic z tego nie leakneło wcześniej :fsg: Siedzi sobie człowiek, nie wie czego się spodziewać, a tu jeb, Hades 2, Death Stranding 2, Judas, DLC do Cyberka, Diabolo, Tekken 8... I to, proszę państwa, jest ten słynny PIEPRZ targowy - gdy dostajemy zapowiedzi na łeb i jest pogchamp w danym momencie, a nie "no dobra, to kiedy ta gra kodżimy bo snicz i trzech innych likierów pisało że będzie a nie chce mi się czekać". Takie konferencje poproszę częściej, a likiery do wora i do jeziora, betonem też można profilaktycznie zalać.

  • Plusik 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

A wiecie, co było najfajniejsze? Że nic z tego nie leakneło wcześniej :fsg: Siedzi sobie człowiek, nie wie czego się spodziewać, a tu jeb, Hades 2, Death Stranding 2, Judas, DLC do Cyberka, Diabolo, Tekken 8... I to, proszę państwa, jest ten słynny PIEPRZ targowy - gdy dostajemy zapowiedzi na łeb i jest pogchamp w danym momencie, a nie "no dobra, to kiedy ta gra kodżimy bo snicz i trzech innych likierów pisało że będzie a nie chce mi się czekać". Takie konferencje poproszę częściej, a likiery do wora i do jeziora, betonem też można profilaktycznie zalać.

 

Diablo leakneło, o Kojimie wiedzieliśmy (nie było tylko 100% pewności że to DS2), Tekken chyba też był pewniakiem na TGA, tak samo jak FF16. No i Jedi Survivor wyciekł przed pokazem. A i Space Marine 2 również. :leo:

 

Prawda natomiast, że było kilka fajnych zaskoczeń, jak Judas, Hades 2, nowy materiał z DLC Cybera, Armored Core (szkoda, że jeszcze nie dorzucili dodatku do Elden Ring), Post Trauma też intrygujące, Dead Cells Castelvania. Do pełni szczęścia brakowało mi chociażby gameplay trailera z Alan Wake 2 i dlatego coraz bardziej wątpię w przyszłoroczną premierę.

 

Ale i tak cieszę się z pokazu Jedi Survivor, Baldur's Gate 3, Phantom Liberty, FF16 i DS2.

 

Odnośnik do komentarza

Mnie bardzo cieszy kontynuacja Valiant Hearts - wspaniałej gry osadzonej w I wojnie światowej z ręcznie rysowaną grafiką. Była już zapowiedź na Ubi Forward, ale raczej przeszła bez echa. Myślałem, że Ubi zrezygnowało z takim mniejszych projektów, ale miłe zaskoczenie. Co prawda we współpracy z Netflixem i na trailerze jest tylko wzmianka o telefonach komórkowych, ale mam nadzieję, że wyjdzie też na konsole tak jak pierwsza część.

 

A tak ogólnie nie miałem żadnych oczekiwań, a jak następnego dnia sprawdziłem pobieżnie newsy to sporo dobrych rzeczy tam pokazano, z takich nowości to: Death Stranding 2, Hades 2, Tekken 8, dodatek do Horizon, Armored Core + gry, które już znamy. Raczej na plus to wydarzenie, nie wiem jak się oglądało, podejrzewam, że pewnie było trochę przydługie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Xbox pewnie będzie miał osobne show i targi w swoim teatrze 100 metrów dalej od hali E3, tak jak to było przed pandemią. Więc technicznie nie będzie ich na E3 ale praktycznie będą tuż obok.

Sony olewa E3 od wielu lat więc ich brak w tym roku też nie będzie żadną niespodzianką

A Nintendo fizycznie nie będzie na E3 ale pewnie starym zwyczajem zrobią stream z Directa w tym czasie.

 

Także nic sensacyjnego w tej informacji nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Jak wszyscy pokazują co mają w jednym czasie to na żadnym produkcie uwaga nie zatrzymuje się na dłużej. Dlatego z punktu widzenia wydawców lepiej jest rozciągnąć całe wydarzenie na miesiąc lub dwa i mieć pewność, że nasza gra nie zostanie tuż po ogłoszeniu przyćmiona grą konkurencji. Dla nas trochę kicha, bo lubiłem te skondensowane, czerwcowe wieczory, gdzie dostawałem masę zapowiedzi w jedną noc. 

 

Ehhh teraz to nie ma.  

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

E3 to było święto, bez dwóch zdań. No ale biznes jest bezlitosny i nie ma żadnego powodu, żeby jakakolwiek firma przeznaczyła miliony dolarów po to, żeby kupiona w ten sposób uwaga graczy była dzielona z innymi. Chyba najważniejszym wydarzeniem w roku będzie Game Awards. Tylko prestiżu trochę brakuje. W każdym razie E3 zawsze w serduchu. Moje ulubione wydarzenie?

Edytowane przez Homelander
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figaro napisał:

 

jakieś większe info? brzmi ciekawie

wątek ten opisany jest w Wojnach konsolowych Blake J. Harrisa, z tego co pamiętam w książce opisane jest to tak że Japońska centrala miała wtedy po prostu swoje jazdy. Ale nie wiem czy ta książka to rzetelne źródło wiedzy bo widziałem że m.in Kogucik mocno krytykował tę książkę.

Odnośnik do komentarza

Od chyba 2009 oglądałem każde e3 więc jest nostalgia A coroczna forumkowa beka i jaranie się gierkami w środku nocy to piękne E-wspomnienia :xboss: ale jeśli miało to wyglądać jak w ostatnich latach to dobrze że zdechło+ sam wolę mniejsze ale częstsze pokazy i to gier dostępnych w max 2 lata od pokazu A nie jakieś gry widmo skrojone pod e3

Odnośnik do komentarza

Beka z xboxowych i siedzenie o 3 w nocy na konfach sony z forumkiem na zawsze we wspomnieniach. W sumie poza tymi paroma latami to sentymentu nie mam. Ale nie ma sie co czarowac, lepiej kosztowo wychodzi puszczenie paru trailerow online niz lozenie grubej kasy na licencje i scene na e3. A jak pokazal covid, brak e3 nie wplynal na gorsza sprzedaz konsol i gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...