Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz to nawet z 1,5 metra nie widzę jakie guziki mi Mafia 3 próbuje pokazać na samouczkach (szczególnie kierunkowe). Horizon tez, z tego co pamiętam miał bardzo małe napisy. Generalnie zawsze gram angielsku dubbing z angielskimi napisami, i napisy na Ps4 to jakas kpina. Dziwne, szczególnie, ze sama konsola pozwala powiększyć litery w menu. Każda gra powinna mieć opcję powiększania napisów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, szczudel napisał:

Ja teraz to nawet z 1,5 metra nie widzę jakie guziki mi Mafia 3 próbuje pokazać na samouczkach (szczególnie kierunkowe). Horizon tez, z tego co pamiętam miał bardzo małe napisy. Generalnie zawsze gram angielsku dubbing z angielskimi napisami, i napisy na Ps4 to jakas kpina. Dziwne, szczególnie, ze sama konsola pozwala powiększyć litery w menu. Każda gra powinna mieć opcję powiększania napisów.

a widziales te napisy w Buletstorm?? Mafia przy tym to pikus.  

Odnośnik do komentarza

No zaraz ale czy to znaczy, że to wina czcionki, która ma określone wymiary w pikselach i dlatego jest mniejsza? W sensie, że gdybym ustawił (nie wiem, gdybam) output konsoli na 720p to by była większa? 

Tak czy siak to fuszerka developerów. Chyba nie jest szczytem programistycznego warsztadu dodać opcję powiększenia napisów (Hud to hus, ale samych napisów).

Odnośnik do komentarza

Miesiąc temu kupiłem abonament na PSN na cały rok. Teraz widzę, że jest promocja i ten sam abonament jest za 180 zł. Czy mogę go teraz dokupić aby wydłużyć sobie usługę o kolejne 12 miesięcy? Czyli razem będzie ok 24 miesiące. Czy to tak nie działa i będę mógł zdrapkę wykorzystać dopiero po upływie 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Onrush kupiłem na premierę i nie żałuję ani złotówki, pomimo że gra słabo się sprzedała (obwiniam marketing i słaby single player) i szybko potaniała, to bawię się do dziś (nawet przed chwilą grałem). Grze należy dać szansę i szybko wbić do multiplayera, gdzie pokazuje pazur. Im dłużej się gra, tym bardziej się grę rozumie - jeździ się taktycznie, nieco drużynowo i wbrew pozorom opłaca się jechać przodem - gra jest po trochu wyścigiem. Do tego świetna muzyka, która jest dynamiczna - zmienia się w zależności od tego co się dzieje w grze (i są to utwory komercyjne).

 

SOMA mam, ale boję się trochę tej gry. Jako szczyl bałem się szalonych maszyn bardziej niż ksenomorfów. Ta gra uderza w moje głęboko skrywane lęki. Niemniej jest niezwykła i ma świetną fabułę.

 

Stein's;Gate jest nietypowe. Przez ponad pół gry wydaje nam się dziwną mieszanką komedii i teenage soap opery. A potem uderza z buta i kopie do końca. Jest też trudna w osiągnięciu "true ending". Bez jakiegoś poradnika, jest to bardzo skomplikowane. Trzeba byłoby być jakimś geniuszem dedukcji by tak pokierować wydarzeniami, by owe zakończenie odkryć. Ale warto przejść i dwa razy :)

 

Iconclast dodałem do koszyka na wypadek promocji, bo widziałem jak jakiś Azjata grał na Twitchu i mega mi się spodobało. No i Sony chyba zobaczyło, że dodałem i zrobiło mi prezent ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...