Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, dee napisał:

Kolejny przykład, jak subiektywne jest postrzeganie oferty Plusa.

Ja lubię sandboksy i mimo wszystkich ułomności Mafii 3 miałem zamiar kiedyś w to zagrać za grosze.

 A tu cyk i Mafia 3 w Plusie :nosacz3:

Mnie bardzo pasuje

Pasować może ale jak pograsz wiecej niż pierwszy akt to dostaniesz pie.rdolca jak ch,ujowa jest ta gra 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, _Be_ napisał:

Pasować może ale jak pograsz wiecej niż pierwszy akt to dostaniesz pie.rdolca jak ch,ujowa jest ta gra 

Bez przesady, powtarzalność zrobiła z dobrze zapowiadającej się gry średniaka, ale nadal klimat i fabuła robią robotę. Zmiana klimatu się udała podobnie jak w Max Paynie 3, mimo jęków fanów serii. Do ogrania w plusie w sam raz, zresztą gorsze rzeczy ludzie robią do platyny niż ten grind z odbijaniem dzielnic.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, PiotrekP napisał:

Mi się Andromeda też podobała. Tylko idioci olewają dany tytuł bo tak mowią oceny. Zresztą teraz wszystko co ma 7/10 i mniej to według niektórych niegrywalne crapy. 

Ja nie olewam bo oceny emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png Grałem Androbiede i gra jest po prostu daremna, nie warto marnować na to czasu. 

9 godzin temu, Figuś napisał:

Znam typa co 9 razy przechodził Mafię 3 bo jednego zglitchowanego dzbana mu brakowało

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Chory człowiek

Odnośnik do komentarza

Mafia 3? Hm. Kupiłem niedawno Watch Dogs 2, chyba nie skuszę się zbyt wcześnie na Mafię, chociaż poprzednie obie części bardzo lubiłem. Dead by Daylight pomimo ocen w okolicach 6-7, wciąż utrzymuje się wysoko na Twitch'u i generalnie to taka gra na chwilę - ot 4 prawie bezbronnych nastolatków i 1 psychopatyczny i potężny morderca przed którym należy uciec. Mi się ten pomysł podoba i chętnię spróbuję na sesyjkę czy dwie. Na PS3 nic nadzwyczajnego. Dwie gry na PS Vita, z czego ze Space Hulka się akurat cieszę, bo będzie kolejna gra do autobusu ;)

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tak: jak macie okazję ograć Mafię 3 za free to korzystajcie. Ja grałem na premierę, grę skończyłem i mimo tego, że była powtarzalna to bardzo mi się podobała. Wiadomo, nie jest to 8 czy 9/10, ale taka solidna szóstka, w porywach siódemka z minusem. Sandboxowo mało rozwinięta, ale ma bardzo dobrą fabułę, klimat i postacie. Warto! 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.08.2018 o 08:51, _Be_ napisał:

Grałem Androbiede i gra jest po prostu daremna, nie warto marnować na to czasu. 

 

A ja dałem za nią 30zł z kawałkiem i raczej nie żałuję (v1.10). Gdyby nie natłok mmo-questów i online-syfów to nawet bym powiedział, że przyjemnie się grało. ;) Choć fabuły mało. Za mało.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...