Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

O Surge chętnie sprawdzę, gra się dobrze przyjęła ale jakoś nigdy nie było okazji kupić i sprawdzić. O ile te przecieki się sprawdzą.

 

 

Jednak prawda.

 

Ciekawe czy kutonga w Conanie będzie można powiększać przy kreacji.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Zrobili obniżkę, to teraz odbiło się na grach :/
W sumie nigdzie nie było mowy o zakończeniu wspierania PS3/Vity  i daniu większej liczby gier na PS4, ale i tak niesmak trochę pozostał. 
Ja to bym teraz widział tak, jak początkowo Plus na PS3: czyli i pełniak płytowy i z PSN i jakaś klasyka, czy to PS2, czy inne retro.

Odnośnik do komentarza

plus mi się skończył dwa miechy temu i....

 

...nie zauwazyłem nawet. Gry słabe (cod przeorałem na pc jak był nowy) a miało być niby lepiej jak skończyli support vity i ps3....

 a do grania w darmówki plusa nie trzeba:) 

 

Doczekałem się czasów że gram legalnie w gry za które nie dałem ani grosza i są SAKRAMENCKO DOBRE.

Odnośnik do komentarza

Słabo to wyszło z ps3 i vitą bo dalej konsolki trzymam i dobrze się sprawują. Biblioteka gier była ogromna i sporo jeszcze było do rozdania ale wiadomo jak działają korporacje więc jako że nie widzieli zysków ucieli giereczeki. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, grzybiarz napisał:

W co grasz?

Teraz Apex, Fortnite poszedł w odstawkę narazie. H1Z1(to akurat średniak). World of tanks mnie trochę znudził, ale pewnie wrócę za jakiś czas. Warframe jest super grą, ale nie mój styl. Path of Exile tez nie moja bajka, ale też dobra gra

Gry AAA są teraz dla mnie przerwą od grania w darmówki... co za czasy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten Conan, ta gra to istny grindfest ogólnie, bawisz się ciągle w boba budowniczego, żeby coś ruszyć do przodu. Przeciwnicy są mocni jak dalej pójdziesz, a ty się kisisz na 15-20 lvl. No ogólnie surowców od zayebania trzeba wyfarmić, żeby cokolwiek wycrafcić. No ale nie bez powodu jest to całe drzewko craftingu, że dużo czasu przy tym spędzasz. Od czasu do czasu wejść do gry można, pofarmić i dać spokój na jakiś czas. Jedynie technikalia na PS4 i to PRO kuleje po całej linii, najbardziej irytujące jest stuttering.

Odnośnik do komentarza

No ja mam nadzieję, że Sony nigdy nie "wpadnie" na pomysł Microsoftu, który do gier F2P i tak wymaga Golda, bo jest masa dorosłych graczy (starych kumpli), którzy odpalają konsole okazjonalnie, to nie kupują PS+ , ale przynajmniej jest z nimi w co pograć w razie czego, póki są gry F2P ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...