Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście, Playstation Plus nic nie musi (inaczej nie pograsz online) i to nie są "freebies" czy "darmowe" gry, płacimy za nie przecież.

 

Co nie zmienia faktu, że niektóry gry są naprawdę fajne (żałuję, że nie odkryłem The Surge wcześniej, wstyd) i warto zwracać uwagę na wszelkie zapowiedzi/terminy.

 

To samo z Hitman (season 1), CoD czy The Witness ostatnio. Nie żałuję ani jednej minuty spędzonej przy tych grach.

 

 

Edytowane przez SunaShigure#1GamingGuides
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W dwójce jest solidna fabuła i da się w to grać bez znajomości 1 (z tego co wiem wątek fabularny jest tam cienki jak makaron w chińskich zupkach). Nie ma tutaj jednego głównego protagonisty ani też grupy (antagonista jak najbardziej). W Borderlandsach ważne jest wszystko inne. O przeszłości postaci do wyboru dowiadujemy się jedynie z echo porozrzucanych po świecie i są to dość okrojone materiały (i krótkie). w Pre-Sequelu sprawa wygląda lepiej bo postacie mają swoje backstory (głownie przez dwójkę).  Pre-Sequel przedstawia wydarzenia z przed dwójki ale po jedynce i miejsce akcji przeniesiono na księżyc Pandory, Elpis. Jednak tak jak Square pisał lepiej ograć tak jak wychodziły odsłony: najpierw 2 potem P-S ze względu na kontekst całości. 

Skoro grałeś w odsłonę od TellTale wiesz już, że tam fabuła dzieje się po dwójce. Pojawiają się tam postacie z 2 jak i P-S. No i ten "spinoff" warto znać z dwóch powodów: dopowiada wydarzenia i losy postaci z obu części plus warto ograć (lub ograć na jutubku) przed 3 bo pojawią się tam postacie właśnie z gry TellTale.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.05.2019 o 10:05, Rillas napisał:

Jak wazna jest fabula w B2? Warto zagrac w jedynke? Ablo chociaz przeczytac sobie jakis opis fabuly? Moje jedyne doswiadczenie z borderlandsami to ten spinoff od telltale.

 

Generalnie jedynka kończyła się trochę cliffhangerem. Wystarczy poczytać jakieś streszczenie. Dwójka fabułę ma nawet spoko, dobre lore, fajne postacie. W dwójce spotykasz postacie z jedynki w roli NPC-ków, więc fajny smaczek. Generalnie jednak jedynka wydawała mi się dziwnie niedokończona. Dwójka za to świetna pod każdym względem.

 

Może się skuszę na ten prequel, bo w sumie czemu nie. Sonic Mania - brrr, platformówki nie dla mnie, a szybkie to już w ogóle. Sonica lubię, ale nie lubię presji czasowej. Ech, mogliby już tego Super Hota albo Dead Cell rzucić do Plusa, bo co raz tańsze się robią i chyba już czas. Albo przynajmniej Horizon Chase przeceniliby, bo gierka mnie kusi starsznie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...