Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
45 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

WRoEF podobno bardzo dobry tytuł (asax zachwalał), ale generalnie takie meh/10. 

Tak świetny symulator chodzenia i łatwy calaczek na 3 godziny :)

Odnośnik do komentarza

Plusa mam od listopada na rok czasu i jeszcze nie było takiej gierki, żebym chciał ją ściągnąć jak najszybciej. Same gry a la ubi raki, multi sraki z mikroplatnosciami, przeciętne indyki i bezpłciowe średniaki na które bym nie spojrzał jak by nie były w abonamencie. Ciekawe czy doczekamy się jakiejś naprawde dobrej gierki?

Odnośnik do komentarza

Obie gry warte ogrania, ale oczywiście teraz jechanie na Plusie wyłącznie, to tak sobie. Overcooked grałem ze znajomymi na kanapie i powiem, że to wspaniała zabawa gdy wszyscy się poganiają i pokrzykują na siebie, niczym w tych kuchniach Gordona Ramseya. Acz gra chyba właśnie tylko na kanapę. O Edinie słyszałem sporo ciepłych słów. Chociaż chyba bym się na te wietrzne dni ucieszył bardziej z Dear Eshter, ot tak by sobie odbić depresyjną majówkę. Generalnie nie są to gry AAA, ale na pewno warto po nie sięgnąć. Osobiście Plusa lubię też dla lepszych przecen w PS Store, dzięki czemu mój wewnętrzny cebulak jest stale zaspokajany ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Ja płacę za online, a na gierki mam wy(pipi)ane. Wpadnie coś fajnego to spoko, jak nie to nie robię dramy.

No właśnie ja bym chciał płacić (jak już muszę)  za granie na online, a nie za pakiet. Coś jak z Netflixem, HBO, itd. Płacę jak używam. Teraz gram w multi Borderlandsów 2 z ziomkami no i ok, aktywuję ps plusa na np. miesiąc za rozsądną opłatą, a jak mi się znudzi to dezaktywuję, a nie jak teraz ponad 200zł na rok. Gdyby nie zbliżające się premiery CTR-a i kolejnych Borderlandsów to posiadanie plusa byłoby mocno wątpliwe dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 minuty temu, Square napisał:

To tak jak z Plusem :potter:

 

No właśnie przecież nikt ci farmer nie każe rocznego plusa wykupować jak nie grasz

 

Anyway zawsze możesz z zaufanym kolegą wziąć plusa w cebuli 

2 minuty temu, HiS napisał:

To dlaczego mając PCta to samo online jest gratis? To zagwostka dopiero. Taki steam to coś w rodzaju psn dla PC i co? Tam też płacisz za dostęp do online?

 

No nie, ale co ma PC do Plusa? Sony jest właścicielem platformy na której grasz i życzy sobie opłatę i tyle. Masz wybór przecież.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że te reklamy plusa bardziej promują te średnie gierki, dając potencjalnym klientom mokrą wizję dwóch "darmowych" comiesięcznych sztosów, zamiast podkreślić, że dostaną przede wszystkim dostęp do gry online i spędzenia czasu razem ze znajomymi w grach i przy okazji dwie takie se gierki.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Plus nie jest juz promowany dobrymi tytulami bo nie musi. To juz nie jest "dejta 190zl za pare gier w miesiacu" tylko "no dobra, zebyscie zm bo wprowadzilismy platny online to damy jakies tam gry". Plus na ps3 jak startowal to tez byly kasztany. Zeby oprocz gierek z psx wspomniec minisy. Pamieta ktos co to byly minisy? No tak myslalem. I wiekszosc miala wyje.bane. Do tego stopnia, ze niektorzy mysla, ze rocket league to przelomowa w swojej koncepcji gra. Kiedy wlasnie w jednym z pierwszych (chudych) lat plusa wyszla dokladnie taka sama gierka. Bo dokladnie od tego samego studia. Dopiero po 2010 japonczycy zniszczyli system, ale wtedy jeszcze musieli. Dzisiaj nie musza nic.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...