Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
10 minut temu, Schranz1985 napisał:

Czekać na gierki QD w plusie? cebula do potęgi ntej .

 

Co za różnica czy czekać czy kupić w pudełku i sprzedać po prześciu? Cebula taka sama. 

Odnośnik do komentarza

Detroit sztos, Cage wreszcie nie był reżyserem wyłącznym, przez co gra fabularnie nie jest zawodem pod koniec, tylko jest fajną kompletną, pomysłową, rozbudowaną (bardzo dużo ścieżek wyboru mających realne znaczenie), a co najciekawsze w stylu near-future sci-fi (tak jak np. Black Mirror) i to dobrze oddanym. Przeszedłem, ale jak oglądałem czasami streamy z tej gry, to masa scen jest do odkrycia i wiele jest alternatywnych zakończeń. Chociaż moje było akurat bardzo takie jakie chciałem, nie wiem czy zrobiłbym lepsze. Serio, gra mi siedzi w pamięci do dziś. W sumie wolałbym dla siebie PES-a, ale obiektywnie chyba lepiej żeby tam był Detroit i więcej ludzi w niego zagrało.

 

Cóż, będzie więcej czasu na Horizon Chase ;)

Odnośnik do komentarza

Wiem, że biorąc pod uwagę nasza konwersację na PM może to źle zabrzmieć :P, ale branie plusa na miesiąc aby grę przejść to chyba nie jest najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Pozycję teraz wyrwiesz za jakieś 50pln (najtańsze kup teraz na allegro jakie znalazłem). To nie jest gra, która przysiądziesz i wbijesz platynę. Poprzejściu trzeba sobie odpocząć. Tzn oferta jest bajka, bo jeśli dobrze rozumiem, to dają nawet w zestawie razu Heavy Rain, jednak jeśli zależy Ci tylko na przejściu to pudełko upłynnisz albo do samej gry będziesz mógł wrócić po miesiącu.

 

W sumie ciekawe, że Sony to wrzuciło. Gry QD przechodza na PCty, taka wrzuta do plusa sprawi, że maksymalna ilośc graczy zagra w pozycję. Na paierze to zmniejsyz zainteresowanie pctowymi wersjami.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No już jedna :D WipeOut na psx ostatni raz grałem. Nie mam skilla do tej gry to pewne, a poza tym #grześtubył.

 

O, w Snajpera nie grałem od czasów PS2. Po obejrzeniu Wroga u Bram z Law i Harrisem to była obowiązkowa pozycja. Znalezienie dobrego spotu, zakamuflowanie się, snajpa do ręki, poprawki na wiatr i odległość, kontrola oddechu, wyczekiwanie na ostatnią eksplozję pocisku i bum! headshot :banderas: Szkoda, że strzelanie zwykłymi pukawkami było słabe na maksa. Chyba jedna z nielicznych gier gdzie misje wykonywało się głównie czekając na okazję do czystego strzału. Chętnie sprawdzę jakie seria poczyniła postępy w fizyce.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.