Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Horizon Chase był na mojej liście życzeń od dawna, a chyba nigdy nie miał przeceny :cebula: Spadkobierca amigowego Lotusa (za muzykę w grze odpowiada Barry Leitch, czyli kompozytor muzyki z tej gry), na Steam ma praktycznie same pozytywne recencje: https://store.steampowered.com/app/389140/Horizon_Chase_Turbo/

 

PES jak PES, kiedyś grałem. Potem piłka wypadła z mojego obiegu (z litości do sąsiadów), ale skoro dają, to może pora znowu wrócić i pokrzyczeć do telewizora ;)

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Killzone Shadow Fall? Na stówę za miesiąc, wierzę. :lapka:

 

Mam nadzieję, że nie. Mimo żem fan KZ to wyebałem płytkę z napędu i grę z dysku, wkur.wiony o to, że w multi nie wykorzystali potencjału marki. To mogło być takie zaje.biste, ale mapy są beznadziejne, sterowanie zamulające nawet w porównaniu z KZ2, chu.j, że brudny  klimat się zmienił, ale gdyby były tak dobre mapy jak w trójce to bym grał dalej. Jakby nie zje.bali interfejsu na totalnie nieintuicyjny, jakby zostały normalne klasy ze zdolnościami z poprzednich części to bym grał. A tak umiejki sa pomieszane, ni ładu ni składu w tym. Postacie biegają jakby miały nas.rane w majtach i do tego lekki lag nie pomaga.

 

Singiel był nawet ok, na poczatku bardzo mi się podobał jednak im dalej tym fabularnie coraz gorzej.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...