Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
12 minut temu, II KoBik II napisał:

e wy macie lat że czekacie na gierki z plusa?

 

To troszku jak jajko niespodzianka. Nie spodziewasz się cudów, ale I tak jesteś ciekaw co będzie w środku, a kto wie? Może nawet trafisz coś fajnego?

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ten cały plus to się przydaje wg mnie tylko do tego by taniej kupić gry które kupujemy ze świadomością, zakładając że rocznie z plusa otrzymaliśmy 1 grę która nas interesuje, czyli założmy to jakieś 80 zł za grę kilkuletnią, to ja osobiście pewnie zaoszczędziłem jakieś 300-400 zł na obniżkach które czasami dla plusowców są bardzo duże. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może jakbym był w gimnazjum i nie miał karty kredytowej (działa już zakup ze zwykłej?), to bym się cieszył z tych gier, a tak - nawet ich nie dodaję do listy. 
Przypominam, że nie ma już Plusa na PS3, ani Vitę. No przyznam, że miałem takie myśli, że teraz będzie lepiej. A Plague Tale, Vampire, Ni No Kuni 2, Spyro/Crash... te gierki nie są już drogie, ale dość świeże (część kupiłem, część mam na liście do ogrania/kupienia).
No i wcześniej tych gier było więcej niż 2, przez crossbuy, dziś dają naprawdę słabe tytuły:

MLB The Show 2019 - jakiś bejsbol, jakiś motocross, "jakieś" Last of Us, które przez fanów marki zostało ograne w 2013 roku, a potem odświeżone rok później. Horizon Chase - gierka z telefonu, SonicMania gierka z ery 16 bit...

Wiem, że to niby tylko dodatek do online, ale na PS3 raz że online był gratis, to i gierki w Plusie były lepsze.

19 minut temu, Szymek napisał:

Dla mnie najlepiej jakby zaoferowali plusa bez gier w nizszej cenie

Jeżeli mam płacić 240 zł za rok grania online i dostaję "gratis" taką biedę, to też jestem za.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Kyo napisał:

Ciekawe czy się tylko wyrwali czy będzie jak z PES zamienionym na Detroit: Become Human.

Ogólnie to dziwne że wyszło info tak wcześnie o grach. W poprzednich miesiącach można było podglądać bloga bo tam wcześniej było info niż oficjalki w mediach społecznościowych ale to tak o 16-17. Tym bardziej dziwne że teraz zdjeli info.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

To troszku jak jajko niespodzianka. Nie spodziewasz się cudów, ale I tak jesteś ciekaw co będzie w środku, a kto wie? Może nawet trafisz coś fajnego?

 

Racja. Ale z reguły jest tak, że albo ograłem/posiadam lub kończy sie na dodaniu do biblioteki i.. tyle. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Szkoda, że dają TF2, ale może dzięki temu nie będę jedynym lamusem na serwerze jak odpalę multi. Daj Szymek znać jak będziesz grał to chętnie przetestuję i przy okazji powbijam trofiki.

Też chętny chociaż do platyny brakuje tylko za trening trofki :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...