Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Squall7948 napisał:

Siemka, mam pytanko da radę pobrać z PlayStation store gre jak wcześniej posiadałem wersję pudełkowa ?usunołem z z pamięci ale nadal nie mogę pobrać. 

 

Nie da rady. Pudełkowa wersja to pudełkowa wersja i żeby zagrać potrzebna jest płyta, to chyba logiczne? Gdybyś kupił cyfrówkę to byś mógł ja pobierać ile razy chcesz z ps store.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, Faka napisał:

Kurła, idzie gdzieś kupić tanio lub coś się może szykuje na obniżkę PS Plus na rok? Kończy mi się w czerwcu, a póki co nigdzie nie ma w ciekawych cenach kupna abonamentu. 

 

Na eneba za USA - 140zł, 

Wcześniej na gamivo można było wyrwać za 130zł, cdkeys 170zł dla EU/ PL.

 

Najlepiej śledź stronę poniżej:

https://www.pepper.pl/search?q=ps+plus

 

będziesz na bieżąco.

 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Faka napisał:

No właśnie śledzę też tę stronę, ale póki co nic nie ma. A ten z USA to nie zadziała na polskim także wiesz.

Zakładasz amerykańskie konto i ustawiasz jako podstawowe. Wszystko będzie Ci śmigać na Twoim polskim koncie. Nie musisz się nawet logować, gdy będziesz chciał odpalić jakąś grę z Plusa, to samo z graniem online. Jedyne co będziesz musiał robić to wchodzi na konto by pobrać te gry.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.05.2020 o 18:40, Faka napisał:

Kurła, idzie gdzieś kupić tanio lub coś się może szykuje na obniżkę PS Plus na rok? Kończy mi się w czerwcu, a póki co nigdzie nie ma w ciekawych cenach kupna abonamentu. 

Od 25.05.2020 promo na PSN I w sklepach.

170zł będzie śmigać oficjalnie.

 

P.s: na ten moment potwierdzona promocja w Empiku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś jeszcze nie może dodać do biblioteki CoD WWII? Mam na na płycie, ale odinstalowałem, żeby dodać wersję cyfrową. Jak wchodzę w gry z plusa to jest info "dodaj do biblioteki" jednak już po wyjściu w samą grę widnieje "dodaj do koszyka 289,00" 

 

24 minuty temu, mlody23 napisał:

Czy ktoś jeszcze nie może dodać do biblioteki CoD WWII? Mam na na płycie, ale odinstalowałem, żeby dodać wersję cyfrową. Jak wchodzę w gry z plusa to jest info "dodaj do biblioteki" jednak już po wyjściu w samą grę widnieje "dodaj do koszyka 289,00" 

Ok, już działa, musiał to być jakiś błąd w psstore. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...