Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pytanko mam. Za kilka dni kończy mi się subskrypcja i właśnie doładowałem o kolejne 12 miechów i wyskoczyło mi oczywiście że subskrypcja zostanie automatyczna odnowiona tego i tego dnia ale trzeba ustawić automatyczne odnowienie. Nawet nie musiałem tego ustawiać bo albo się zmieniło automatycznie albo miałem tak ustawione wcześniej. Nieistotne zresztą, chodzi o to że nad opcja automatycznie odmawianie subskrypcji wisi cena 240 zeta a skoro kod zaakceptowało to nie powinno być "bezpłatne"? Trochę się cykam że mimo wpisania kodu i tak pobierze mi hajs z konta. Nigdy nie przedłużałem Plusa na zapas także pierwszy raz się z tym spotykam.

Odnośnik do komentarza

No właśnie data która widnieje to data stara czyli 17.09 ale jak wklepałem kod to wyskoczyło info że subskrypcja zostanie automatyczna przedłużona o kolejne 12 miesięcy w momencie kiedy stara (subskrypcja) się skończy. Kazali mi tylko zmienić ustawienia na automatyczne odnowienie subskrypcji ale przy PS Plusie cały czas widnieje kwota 240 a kod został zaakceptowany na 100% (po wpisaniu kodu musiałem zaakceptować produkt czyli PS Plus 12 miechów)

edit

Ok już wszystko jasne. Dopiero teraz przeskoczył mi 2019 na 2020. Jakiś dziwny lag musiał być na PSNie bo trwało to kilka godzin.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, Kosmos napisał:

O której grze mówisz?

O MLB. Jest to exclusive Sony, a nie coś od EA, oceny są super i mówi się o najlepszej odsłonie serii, więc może być sztosik. Zawsze lubiłem próbować tego typu gier, a nuż zaskoczy i stanę się fanem baseballu? Dla mnie super.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...