Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie narzekam. 40 funtów na rok i 2 gry co miesiąc, online, zniżki jakieś czasami i miejsce na sejwy w chmurze to sporo za tę kasę. Jeśli kupujesz to tylko dla gier, to chyba zły pomysł. Mnie w większości gry, które daja jakoś specjalnie nie interesują, ale co parę miesięcy cos się trafi.

Zawsze mnie śmieszy to jak sie ludzie napalają na jakieś wycieki a późnej płacz, że nie dali tego czy tamtego:)

Cities Skylines powinno być OK i pewnie do boblioteki dodam:)

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Farma? Dla dzieciaków może to i spoko (albo dla prawdziwych rolników), ja ograłem jakaś farmę z GamePassa i wywaliłem z dysku po 10 min.

Cities Skylines... chyba tez było w GP - jak dla mnie to gra na długie miesiące ale raczej na PC. 
Kiedyś chyba i prócz gier AAA dawali jakiegoś indyczka? Coś małego, prostego bym ograł, a nie symulator farmy i symulator miasta ://

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

Coś mi się kojarzy, że chyba @Colin gra/grał w farmę, ja bym na twoim miejscu admina nie prowokował :cool:

Grałem i grać będę. Symulator farmera to jedna z najbardziej relaksujących gier w jakie było mi dane zagrać. Wsiadasz do traktora, podpinasz pług, później siejesz, oblewasz nawozem. Czekasz aż urośnie, przesiadka do kombajnu by zebrać, uprawy zawodzisz tirem do silosu albo na handel. I pyk, kilka godzin nagle zniknęło a człowiek wyluzowany. Polecam czerpać radość ze wszystkich gier a nie hejtować :lapka:

  • Plusik 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Colin napisał:

Grałem i grać będę. Symulator farmera to jedna z najbardziej relaksujących gier w jakie było mi dane zagrać. Wsiadasz do traktora, podpinasz pług, później siejesz, oblewasz nawozem. Czekasz aż urośnie, przesiadka do kombajnu by zebrać, uprawy zawodzisz tirem do silosu albo na handel. I pyk, kilka godzin nagle zniknęło a człowiek wyluzowany. Polecam czerpać radość ze wszystkich gier a nie hejtować :lapka:

I właśnie dlatego ja tam się ciesze z farmera bo kupić bym nie kupił, bo to w chorych cenach jest bez promek, a tak "darowanemu koniu się w zęby nie patrzy" :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...