Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Rozi napisał:

O MLB. Jest to exclusive Sony, a nie coś od EA, oceny są super i mówi się o najlepszej odsłonie serii, więc może być sztosik. Zawsze lubiłem próbować tego typu gier, a nuż zaskoczy i stanę się fanem baseballu? Dla mnie super.

 

Ja podchodziłem do MLB zdaje sie 17, trudno się gra i nie chodzi mi o zasady które bardzo dobrze znam, tylko o samo sterowanie i rozsyłanie ludzi po boisku.

Tak to zapamietałem, ale good luck:)

Odnośnik do komentarza
Cytat

Wystartował program PlayStation Plus Rewards, czyli specjalne promocje i oferty przeznaczone dla abonentów usługi PlayStation Plus. Aktualnie mogą skorzystać oni z czterech promocji, które są ograniczone czasowo.

  • About You – 15% zniżki przy zamówieniu za minimum 320 zł – promocja potrwa przez najbliższych 5 miesięcy
  • Kino Helios – 15% zniżki na bilety – promocja potrwa przez najbliższych 5 miesięcy
  • Player.pl – 14-dniowy okres próbny Pakietu Start dla nowych użytkowników – promocja potrwa przez najbliższe 2 miesiące
  • Pyszne.pl – 5 zł zniżki przy dowolnym zamówieniu (brak minimalnej kwoty) – promocja potrwa przez najbliższych 5 miesięcy

Z ofert możecie skorzystać na oficjalnej stronie promocji.  

https://www.playstation.com/pl-pl/explore/playstation-plus/ps-plus-rewards/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
8 minut temu, grzybiarz napisał:
17 minut temu, Kyo napisał:

Ciekawe czy save z Nioha z wersji pudełkowej jest kompatybilny z wersją cyfrową. Jak nie to meh, chęcią bym ograł dodatki. 

zobacz po numerze BLES na PSS (w adresie) i porównaj z pudełkiem.

 

Wygląda na to że zadziała. Thx za tipa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...