Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Bloodborne czy Deus MD? Na takie pykanie wieczorne dla relaksu.

Bloodborne to godziny nerwów w strzępach i fantastyczny setting gry. Kapitalny wręcz.

Deus to godziny grania w stylu skradankowym. Również fantastyczna gra, ale za dużo tu Pragi. Futurystyczne, brudne miejscówki mają klimat, a do tego nie ma durnych walk z bossami, jak w poprzedniku. Musisz zdecydować sam.

Odnośnik do komentarza

 

Bloodborne czy Deus MD? Na takie pykanie wieczorne dla relaksu.

Bloodborne to godziny nerwów w strzępach

 

Zależy dla kogo, dla mnie to rozkosz.

Tak naprawdę gra nie jest trudna. Nie przesadzajcie.

Z owej serii to w miarę trudny jak już to jest dodatki do DS 2, pod warunkiem jak ktoś gra tylko mieczykiem.

Odnośnik do komentarza

Piękni panowie, potrzebna pomoc.

 

Budżet: 113 zł

Gry do wyboru:

(Kolejność przypadkowa, ceny po prawej stronie)

1. Ratchet and Clank - 79

2. Mirror's Edge Catalyst - 59

3. Fallout 4 - 79

4. Mad Max - 59

5. Sherlock Holmes The Devil's Daughter - 59

6. Batman (telltale) - 59

7. Gravity Rush Remastered - 59

8. The Escapist - 29

9. The Escapist + The walking Dead - 42

10. Metal Slug Anthology - 29

11. Duke Nukem 3D 20th Anniversary World Tour - 42

12. Knack - 25

13. The Warriors - 31

14. Broforce - 21

15. Virginia - 16,50

16. Hotline Miami - 10,50

17. Hotline Miami 2 - 15

18. Deadlight Director's Cut - 42

19. Octodad - 21

20. Agatha Christie The ABC Murders - 42

21. Psychonauts - 16,50

22. Don't Starve - 21

23. Transistor - 21

24. Broken Age - 42

25. Day of Tentacle Remastered - 63

26. Grim Fandango Remastered - 63

27. Stardew Valley - 63

28. Titan Souls - 21

29. Valkyria Chronicles Remastered - 79

30. Rogue Galaxy - 63

31. Primal - 42

32. Wild Arms 3 - 63

33. Forbidden Siren - 42

34. Thief - 79

35. Darkest Dungeon - 46

 

Jak to rozegrać?

Odnośnik do komentarza

Stardew Valley... jak to bralem myslalem sobie, boze kolejny indyk, klon HM-a. Czy bede mial w ogole na to czas i checi? I tak wsiaklem, ze ze snu wyrwalem sie dopiero jakies dwa miesiace pozniej i chwilowo nie gram tylko dlatego, ze chcialbym sobie nadrobic troche backloga przed nadchodzacym wysypem premier a ta gra po prostu pozera czas i nie bierze zakladnikow. Wez i zobacz sam. Powiesz, ze nie zalujesz ani jednej zlotowki.

Odnośnik do komentarza

Axiom Verge zobacz sobie, sam mi Bluber polecił i mnie wciągnęło, powinno Ci się spodobać, ogarnij na yt gameplay.

 

Edit

 

Swoją drogą zobaczyłem tego Dusta i się podjarałem nawet, a jeszcze nie grałem, jest na moim celowniku do kupienia.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie oprócz Axioma i Ori oraz Guacamelee nie ma porządnych metroidvanii na tej generacji. Slain Back from Hell jest przyzwoite ale to nie ten poziom. Ori to top 3 nowych ip na tej generacji i polecam gorąco, ale Axiom na vicie też wchodzi jak złoto.

Odnośnik do komentarza

Co wziąć: Slain, Dust czy Guacamelee - widzę, że te trzy gry łączy jedno, side scroll i metroidvania. Graficznie mi siada Slain i klimat, Dust takie trochę bajkowe i baśniowe, a Guacamelee trąci mnie taką flashową grafiką no ale która z tych trzech będzie? Pewnie i tak będą nadrabiać grywalnością, bo wszystko naraz brać to średni deal dla Mnie, bo ciężko będzie ograć wsio i wtedy gry pójdą w odstawkę (wiecie o co chodzi, kupowanie naraz to zły pomysł i backlog Ci się powiększa).

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

W sumie oprócz Axioma i Ori oraz Guacamelee nie ma porządnych metroidvanii na tej generacji. Slain Back from Hell jest przyzwoite ale to nie ten poziom. Ori to top 3 nowych ip na tej generacji i polecam gorąco, ale Axiom na vicie też wchodzi jak złoto.

Grales w tego slaina już po patchach? Bo ta chyba wersja og byla jakas mocno crapowa, ale po tych wszystkich poprawkach wyszła podobno niezla gierka i sam sie zastanawiam czy brac.

Odnośnik do komentarza

Co wziąć: Slain, Dust czy Guacamelee - widzę, że te trzy gry łączy jedno, side scroll i metroidvania. Graficznie mi siada Slain i klimat, Dust takie trochę bajkowe i baśniowe, a Guacamelee trąci mnie taką flashową grafiką no ale która z tych trzech będzie lepsza ale pewnie i tak będą nadrabiać grywalnością, bo wszystko naraz brać to średni deal dla Mnie, bo ciężko będzie ograć wsio i wtedy gry pójdą w odstawkę (wiecie o co chodzi, kupowanie naraz to zły pomysł i backlog Ci się powiększa).

Guacamelee ma świetny klimat, humorek, bardzo dobre i trudne elementy platformowe, dużo sekretów, lepszą niż w dust walkę, bossów, ciekawszą eksplorację. Chyba w każdym elemencie Guacamelee wygrywa,trzeba zagrać koniecznie. Dust broni się piękna ręcznie rysowaną grafiką i niezłą fabułą, anamorficzne postacie mogą odrzucać ale bajkowy klimat może się podobać no i pojawiają się postacie z innych gier indie co jest super fajne :)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

W sumie oprócz Axioma i Ori oraz Guacamelee nie ma porządnych metroidvanii na tej generacji. Slain Back from Hell jest przyzwoite ale to nie ten poziom. Ori to top 3 nowych ip na tej generacji i polecam gorąco, ale Axiom na vicie też wchodzi jak złoto.

Grales w tego slaina już po patchach? Bo ta chyba wersja og byla jakas mocno crapowa, ale po tych wszystkich poprawkach wyszła podobno niezla gierka i sam sie zastanawiam czy brac.

Rownież mam ciśnienie na Slain, ale póki co za dużo gier do nadrobienia, ale prędzej czy pozniej sprawdzę bo wyglada w porządku i waśnie po patchach daje radę

Odnośnik do komentarza

Co wziąć: Slain, Dust czy Guacamelee - widzę, że te trzy gry łączy jedno, side scroll i metroidvania. Graficznie mi siada Slain i klimat, Dust takie trochę bajkowe i baśniowe, a Guacamelee trąci mnie taką flashową grafiką no ale która z tych trzech będzie? Pewnie i tak będą nadrabiać grywalnością, bo wszystko naraz brać to średni deal dla Mnie, bo ciężko będzie ograć wsio i wtedy gry pójdą w odstawkę (wiecie o co chodzi, kupowanie naraz to zły pomysł i backlog Ci się powiększa).

Guacamelee wciąga jak ruchome piaski. Świetne, z wyzwaniem i nie wybacza w niektórych elementach. No i świetne na szybkie granie. Dust jest spokojniejszy i trochę inny klimat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...