Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.07.2018 o 18:50, Square napisał:

Najgorszy jest

  Pokaż ukrytą zawartość

początek 20 rozdziału na statku,

reszta spokojnie do ogarnięcia bez większych problemów.

 

Było ostro, ale bardziej mi dała popalić strzelanina w posiadłości, nie pamiętam który rozdział. Fart, że miałem granatnik. Z wrażenia aż se zapisałem "powtórkę". 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

strzelanina w posiadłości

 Powtarzalem to przez dobra godzine (jak nie dwie). W sumie U4 to byl moj pierwszy tytul na konsole, wiec bylem swiezakiem jesli chodzi o gre padem - mimo wszystko ambitnie gralem na najwyzszym poziomie trudnosci. Kluczem do tej sekwencji bylo ruszanie sie - ja przez dlugi czas probowalem znalezc dobre miejsce zeby sie w nim bronic. Wszystko stalo sie latwiejsze, kiedy zmienilem podejscie i gralem dynamiczniej, skaczac jak malpa pomiedzy pietrami :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli mowa o rozdziale

Spoiler

18 z minigunem i caaałą armią typków

to tak. Wkurzający był ten killroom. Odpadłem na nim w crushingu. Wstyd mi do dzisiaj. Najbardziej irytowały respawny przeciwników za plecami i 100% celności przy granatach, które latały w naszym kierunku średnio co kilka sekund. Wymuszało to ciągły ruch i wystawiało nas na ostrzał. 

Ale skoro walka uwzględnia też szczęście to gra jest jak życie. Nigdy tego szczęścia nie miałem za dużo :frog:

Odnośnik do komentarza

Na Pro i widac ze to kolory sa inne niz np w taki Gowie czy Horizonie (jakby mgielka lub kolory maja szere odcienie). Moze zmiana ustawien wideo w konsoli cos zmieni. 

Nie wiem czy bedzie mi sie chcialo przechodzic singla 3raz  a chcialem za jakis czas jeszcze dodatek przejsc ponownie a jak wiadomo co za duzo to niezdrowo :) 

Odnośnik do komentarza

Fillion, Lang i Segers w Uncharted :ohboy: Chayton idealny by zagrać Orce. Fillion od dawna zagrywa by dostać rolę Nathana. Nate jest już przed 50-tką i mogą uznać, że jest za stary (choć wciąż jest pełen życia). Kino jednak zna przypadki gdzie wiek nic nie znaczył. W Ostatniej Krucjacie Ford grał syna Connery'ego choć dzieli ich różnica 12 lat. Ale pewnie będzie tak jak z Solo. Wszyscy chcieli Ingrubera bo idealnie wcielał się w Forda w Wieku Adaline, a potem potwierdził to w nagraniu na youtube, a i tak obsadzili gościa, którego trzeba było nauczyć grać :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Coś mi tu śmierdzi "przeciekiem" w stylu Deadpoola - widać, że Fillion bardzo chciałby zagrać rolę Drake'a (jak widać - świetnie się do tego nadaje) i robi wszystko, by w jakiś sposób rozruszać zainteresowanie tematem. Sully też spoko, jak już się przyzwyczaiłem (trochę chudy, no i głębia głosu nie taka, ale ogólnie spoko). Elena do wymiany, tu musi być dziewczyna o delikatnej, nienachalnej urodzie (next door girl), ale ogólnie bardzo bym chciał zobaczyć taki film i to z wydarzeniami, o których tutaj mowa - zaintrygowało mnie i chętnie zobaczyłbym, co dalej. Najgorsze co mogliby zrobić, to odtworzyć na dużym ekranie jakąś część gry (zakładam, że ze względu na wiek Nathana - ostatnią), bo niedawno przerabiałem to w Tomb Raider no i nie dość, że sama produkcja to typowe kino na podstawie gierek (czyli poziom Mortal Kombat, czy innego Resident Evil), to jeszcze wszystkie wydarzenia widziałem w lepszej realizacji w grach właśnie.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, YETI napisał:

. Ciekawe czy kiedyś doczekamy się pełnometrażowego filmu.

 

9 minut temu, Wredny napisał:

Coś mi tu śmierdzi "przeciekiem" w stylu Deadpoola - widać, że Fillion bardzo chciałby zagrać rolę Drake'a (jak widać - świetnie się do tego nadaje) i robi wszystko, by w jakiś sposób rozruszać zainteresowanie tematem.

Co wy wczorajsi? Film Uncharted się robi przecież. Pierwsze przymiarki były w 2010 i wtedy miał grać Wahlberg ale temat upadł (na szczęście). Ostatnio preprodukcja ruszyła mocno i rolę młodego Nate'a dostał Tom Holland (Spider-Man: Homecoming).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To ja wiem - Russell miał być reżyserem, całe szczęście pomysł upadł. Mam nadzieję, że upadnie także ten z pajączkiem, bo kuźwa gdzie mi ten małolat jako Drake?
Myślę, że właśnie ten filmik powstał, jako wołanie o pomoc - nie wiem, czy kogoś w Sony to by ruszyło, ale pod nim są same pozytywne komentarze.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Farmer napisał:

Ale starszy Drake też ma być w filmie. Młody pierwotnie jako retrospekcje.

Chyba jedyna słuszna decyzja, ciekawe kto zagra starszego Nathana.

 

ND niby zarzekało się, że kończy z Uncharted, a tu taki wyciek, nowe Uncharted z grafiką jak życie, PS5 to będzie bestia.

u3D1d3D.gif

:obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wlasnie wessalem dodatek na dwa posiedzenia i no kurde nadal to jest top wizualki jaki można zagrac na PS4. Zwlaszcza na Pro z fajnym HDR. Te oświetlenie :fsg:

Formuła juz kuleje, czuć ze styknie tego choc koncowka jak zwykle wynagradza całość. Nie mniej, jak na DLC to bawilem sie przednio. 

 

Juz widzę ten oczoyebnik w TLoU 2. Nie ma chuya we wsi, ND to mistrzowie kodu. Aż strach pomyśleć co by zmajstrowali od podstaw na takim koksie :xboss:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Po ograniu kolekcji i stwierdzeniu że U2 jest sporo lepszy od U1 i niestety  już na pewno jest sporo lepszy od  nudnawej, drętwej, nawinej i momentami przewidującej U3; przyszedł WRESZCIE czas na U4.

 

Skończyłem i się zakochałem.

Super gra, świetna piracka fabuła, piękna grafika (najlepsza na PS4 ?), efektowne poprawione strzelanie, elementy skradanki, wreszcie zagadki które naprawdę mnie zainteresowały , no można by było wymieniać długo.

 

Tak więc:

 

1. U4       

2. U2      

3. U1        

4. U3       

 

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...