Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, gtfan napisał:

Szybkie pytanie - da się dzisiaj grać w tą grę online? Dużo jest ludzi na różnym poziomie czy opanowały grę teamy i samotnik nie ma co grać? 

 

Mam mocny kryzys z graniem, nie gram prawie nic, sporo gier mam kupionych i nigdy nie odpalonych, nawet God of War (notabene kupiony w dniu premiery a odpalony tydzień temu) mnie znudził po 4h, a Uncharted grałem wiele miesięcy i zawsze miałem fun, więc myślę o szybkim zakupie na psn...

 

da sie. matchmaking w normalnych trybach działa dobrze ale w rankedach długo mieli. większość dzisiejszej populacji umie grać, zależy od trybu. jak chcesz pograć bardziej casualowo to atakuj tryb bounty hunter. unikaj rzucania bożka, bo nikt normalny nie gra w tym trybie casualowo (ale w kompetetywnej to podstawa). największy ruch masz w king of the hill, ewentualnie team deathmach. W zwykłych trybach praktycznie nie natkniesz się na team, ale nawet jeden dobrze ograny zamorduje wszystkich jackalem (i skończy z wynikiem 40-50 down). Rankedów potrafi długo szukać ale zapomnij o tym trybie jak jesteś nieograny bo skończysz jak farmer wspominając "stare dobre czasy" z lamerskim stopping power, rpg rozwalającym pół ekranu i bekowymi perkami typu jestem chuyowy więc zgine i zostawie ci granat.

 

jest niestety jeden booster/perk który jest potrzebny do poważniejszego grania, który pozwoli ci celować podczas skoku/spadania/przeskakiwania osłony - każdy kto tego umie używać ma przewagę ale to też na nieco wyższym levelu ogrania. jest gwarantowany jedynie za real money, bo za walute gry dostajesz je randomowo.

22 minuty temu, Square napisał:

Ja to do dzisiaj się dziwię czemu wsparcie multi było tak słabe.

było regularnie wspierane przez półtora roku prawie całkiem za free. 4 mapy, dwa tryby, masa broni i nowych boosterów. kilkanaście balans patchy (z różnym skutkiem). nie było dedykowanych serwerów i dłuższego wsparcia bo to multi zawsze było małe w porównaniu z popularniejszymi grami (czyli fps) 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Kazub napisał:

 

Rankedów potrafi długo szukać ale zapomnij o tym trybie jak jesteś nieograny bo skończysz jak farmer wspominając "stare dobre czasy" z lamerskim stopping power, rpg rozwalającym pół ekranu i bekowymi perkami typu jestem chuyowy więc zgine i zostawie ci granat.

 

I po co ta złośliwość? Przypomnij mi bo jak dobrze pamiętam nie grałeś w multi w dwójce? Fajnie, że jak zwykle opierasz swoje zdanie w oparciu o jedną część i (pipi)isz głupoty. A czy ktoś ci każe używać bekowych perków? Kurde, jak dla mnie możesz grać bez perków. Wyeb jeszcze resztę rzeczy i zostaw sobie tylko karabin i pistolet jak prawdziwy wojownik. Graj sobie jak chcesz. Lubisz gierkę, jesteś w niej dobry i brawo ty. Pamiętaj tylko, że na początku latałeś za nami samemu będąc "chyowym" zasypując przy okazji Square'a pytaniami z dupy więc przestań skakać bo się jebniesz o futrynę jeszcze.

W trójce fajną sprawą były laboratoria. Śmieszkowe tryby dla odstresowania, ciekawie zaprojektowane lokacje i częsta rotacja. 

 

Weź się ogarnij bo w moim poście nie było nic złośliwego. Grasz już w to multi cholernie długo i rozebrałeś je dawno na części składowe i jesteś dobry. Na tą chwilę rozdupcył byś mnie w mak w grze i wcale nie mam z tym problemu.

Mnie rozwiązania zawarte w tej części nie przypasowały, bawiłem się dobrze w poprzednich. Ty wolisz multi w U4? Good for you.

  • Plusik 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.02.2020 o 19:13, Farmer napisał:

I po co ta złośliwość? Przypomnij mi bo jak dobrze pamiętam nie grałeś w multi w dwójce? Fajnie, że jak zwykle opierasz swoje zdanie w oparciu o jedną część i (pipi)isz głupoty. A czy ktoś ci każe używać bekowych perków? Kurde, jak dla mnie możesz grać bez perków. Wyeb jeszcze resztę rzeczy i zostaw sobie tylko karabin i pistolet jak prawdziwy wojownik. Graj sobie jak chcesz. Lubisz gierkę, jesteś w niej dobry i brawo ty. Pamiętaj tylko, że na początku latałeś za nami samemu będąc "chyowym" zasypując przy okazji Square'a pytaniami z dupy więc przestań skakać bo się jebniesz o futrynę jeszcze.

W trójce fajną sprawą były laboratoria. Śmieszkowe tryby dla odstresowania, ciekawie zaprojektowane lokacje i częsta rotacja. 

 

Weź się ogarnij bo w moim poście nie było nic złośliwego. Grasz już w to multi cholernie długo i rozebrałeś je dawno na części składowe i jesteś dobry. Na tą chwilę rozdupcył byś mnie w mak w grze i wcale nie mam z tym problemu.

Mnie rozwiązania zawarte w tej części nie przypasowały, bawiłem się dobrze w poprzednich. Ty wolisz multi w U4? Good for you.

 

ja sie bawilem dobrze we wszystkich. w dwojke gralem z miesiac z randomami. w trojke dwa tygodnie. w czworke ze dwa lata i bylem  BARDZO DOBRY A MOMENTAMI NAWET W (pipi)E DOBRY. taki byłem dobry. a wiesz dlaczego byłem dobry ? bo zamiast narzekac na (pipi)y sprawdzilem jak graja najlepsi i sobie pomyslalem hey sprobuje i ja byc dobrym. i poznalem innych dobrych i sobie gralismy. DOBRZE. kumasz ? bycie dobrym ? jasne ze nie kumasz 

 

DAMN ALE BYLEM KU>RWA DOBRY

 

 

 

 

o o i takie mesedze dostawalem

 

damn your good GG

you fucking noob

fuck you and your mother too

fucking polako pendejo

cheater

najs aimbot asshole

got team ? want to play umg ?  

 

nawet sobie angielski pocwiczylem i nasłuchałem sie wielu różnych obelg po hiszpansku, wlosku i chyba arabsku

 

mierda mierda

muerto muerto

 

84 obalenia na king of the hill syneq

 

a pamietasz jak wychyliles sie z BLIND FIRE z metra z nienacka i KUR<WA ZGINALES BO MYSLALES ZE BEDZIESZ CWANY GAPA ? 

 

BLOOOOD FEUUUUUD!!11!!!1!!!1!!

 

 

ale serio z farmerem nie ubilibyscie nawet muchy w kiblu nie polecam tego NOOOOBA 

 

  • Haha 3
  • WTF 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Kazub napisał:

damn your good GG

you fucking noob

fuck you and your mother too

fucking polako pendejo

cheater

najs aimbot asshole

got team ? want to play umg ?  

 

nawet sobie angielski pocwiczylem i nasłuchałem sie wielu różnych obelg po hiszpansku, wlosku i chyba arabsku

 

mierda mierda

muerto muerto

 

:banderas:bycie dobrym zawsze wiąże się z bólem gorszych skillem graczy. Bany, reporty, inwektywy? Słyszałem je wielokrotnie w sesjach online, ale taka wiadomość na koniec wymagającego meczu jest wisieńką na torcie samozadowolenia.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

20h na miażdżącym, 70% skarbów zebrane.
Fanem serii nie jestem ale doceniam, bdb gra .
Platyny nie wbijam bo trochę upierdliwa, speedrun i zbieranie skarbów, nie chce mi się .
Gra ma kilka ciężkich i kilka irytujących momentów.
Ostatnia walka mi sie nie podobała, ending bez szału epilog taki sobie.
e932a01edac6af02c80ebec4926cb895.jpg

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, balon napisał:

On na easy przechodzi bo tak go bardzo męczy ta gra...

 

10 minut temu, balon napisał:

No jak gra na easy to odp. sobie sam.

 

balon, wszystko w porządku? Dobrze ci mija poniedziałek? Pogadaj z nami.

 

Gram na easy bo na tym poziomie trudności Uncharted sprawia mi najwięcej frajdy. Ta seria cierpi na przeciwników, którzy wchłaniają pociski jak gąbka. Sądząc po minusikach, dorosłych ludzi boli fakt, że ktoś chcę grać w daną grę na danym poziomie trudności. Doprawdy zastanawiające.

Odnośnik do komentarza

Akurat jeśli chodzi o serię Uncharted, to nie ma w tym nic dziwnego, przynajmniej jeśli chodzi o odsłony z 7-ej generacji. Kapiszony, przeciwnicy przyjmują granatniki na klatę, a można sobie  wyciągnąć z tych gier, to co najlepsze i zwyczajnie brać udział w fajnym filmie akcji. Nie żebym tak robił, bo Normal przynajmniej zapewnia jakąś tam satysfakcję z walk z bossami.

Osobna kwestia jest taka, że mowa o Uncharted 4, które umożliwia pomijanie wielu walk, sztrzelanie jest akceptowalne, a można jeszcze pobawić się w januszową skradankę, więc niby dobrze kombinujesz, ale i tak powinieneś przeprosić.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem ze ktoś może grać na easy, aczkolwiek nie polecam.
Pomijam fakt ze średnio ogarnięty szympans ogarnie normala bo jest banalny.
Tak jak pisałem fanem serii nie jestem i gdyby nie jakieś tam wyzwanie na miażdżącym to bardzo możliwe że gry bym nie zmęczył.
Pamiętam jak w 2 i 3 dobijalem trophy na easy..
Przecież to jest kabaret, biegasz z shotgunem czy inna pukawka miedzy przeciwnikami i walisz jak do kaczek.
No Benny hill, przyjmujesz wszystko na klatę i tak sobie radośnie biegasz miedzy nimi slalomem xD.
Jak komuś pasuje raki geyplay to ok, ale grając na wyższych poziomach trzeba się trochę wgryźć w konstrukcję poziomów, przemyśleć strategie działania, docenić konstrukcję poziomów i możliwości jakie nam daje.
Często wykrycie oznacza śmierć, gdzie na easy w ogóle nie ponosimy konsekwencji bo zginąć jest sztuką.
No mimo wszystko uważa że wiele sie traci grając na easy i to w większości gier.



Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...