Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Wspaniała to konsola, nie zapomnę jej nigdy. :banderas:Jeszcze ten design i kultura pracy. :fsg: 

 

Tak tak, wiem że dla wszystkich XOne jest "fu i be", ale szczerze mówiąc to z całej tej zgrai Xboxów tej generacji, to właśnie FAT mi się najbardziej podoba, tak samo jak w przypadku PS4. Do kultury pracy nie mam zastrzeżeń. Może są tu jacyś wyczuleni na każdy dB, ale ja po kilku dniach nie mam do niej zastrzeżeń. Pracuje cicho i nie rzuca się w uszy.

 

2 godziny temu, Ukukuki napisał:

I ta cegła obok :reggie: nie no Ska to była klasa w porównaniu do tego klocka. 

 

A co mi przeszkadza cegła, którą schowałem za regałem? Faktem jest, że trochę "śmieszna" sprawa, że do takiego kloca nie wcisnęli jeszcze zasilacza, ale mi to zupełnie nie robi różnicy. W środku czy na zewnątrz, ważne że wszystko jest okej.

One S mi jakoś tak mniej leży. Wiem, dziwny jestem, lubię starocie, jeżdżę kaszlakiem i podoba mi się pierwszy XO, ale serio One S kojarzy mi się od razu z tą "Pegazusową" podróbką od chińczyków :D Celowo szukałem właśnie pierwszego One, bo taki mi się podoba. Przypomina magnetowid klasy premium :dynia:

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, krupek napisał:

Mnie też się podobał, miał to coś, chociaż jak konsolę trzymało się w ręku to plastiki strasznie trzeszczały, więc wykonanie i jakoś materiału była taka sobie. Nie to co XSX, można somsiadowi go zrzucić na dach auta z 1. piętra, pójść po niego, przetrzeć szmatką i dalej na nim grać.

 

Ska też jest solidnie wykonana, Slimka PS4 tak samo. Ogólnie mam wrażenie ,że drugie rewizje są o wiele lepiej wykonane od premierowych wersji. Tak samo było PS2FAT->PS2 Slim, PS3->Slim czy X360 -> X360 Slim. Pomijam ostatnie wydania najbardziej budżetowe. Tak swoją drogą ciekawe czy PS4 coś takiego dostanie. 

Odnośnik do komentarza

Już odpowiadam mój zielony kolego w koszulkach XL z logiem GrajStacji :xboss::kaz:
GoSh9al.jpg
NVAvlM9.jpg

Tak. Płyta umiejscowiona jest po lewej stronie (dlatego Korwin-Mikke prawdopodobnie nie kupi wydania fizycznego :yakubu:). Grafika nieco się zmieniła. Jednym będzie pasować bardziej innym niekoniecznie. Zwyczajowo kwestia gustu. Nieco zaburzyć może kompozycję kolekcji, niemniej według mnie prezentuje się dobrze. :lapka: Natomiast ten biały równoległobok na przodzie jest nieco za duży. Być może to kwestia przyzwyczajenia. Mogli jednak przedstawić to lepiej, bowiem wygląda jakby Pan Spencer zlecił stażyście nową grafikę, a temu zabrakło polotu. :dunno: Ale tak, jak już wspomniałem - kwestia gustu.

Uciekam grać. Miłego tam w Meksyku. :hi:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Sylvan Wielki napisał:

Już odpowiadam mój zielony kolego w koszulkach XL z logiem GrajStacji :xboss::kaz:
GoSh9al.jpg
NVAvlM9.jpg

Tak. Płyta umiejscowiona jest po lewej stronie (dlatego Korwin-Mikke prawdopodobnie nie kupi wydania fizycznego :yakubu:). Grafika nieco się zmieniła. Jednym będzie pasować bardziej innym niekoniecznie. Zwyczajowo kwestia gustu. Nieco zaburzyć może kompozycję kolekcji, niemniej według mnie prezentuje się dobrze. :lapka: Natomiast ten biały równoległobok na przodzie jest nieco za duży. Być może to kwestia przyzwyczajenia. Mogli jednak przedstawić to lepiej, bowiem wygląda jakby Pan Spencer zlecił stażyście nową grafikę, a temu zabrakło polotu. :dunno: Ale tak, jak już wspomniałem - kwestia gustu.

Uciekam grać. Miłego tam w Meksyku. :hi:

W końcu gry na nową generację Xboxa wyróżniają się jeśli chodzi o grzbiet pudełek.

 

8 godzin temu, Ukukuki napisał:

Najładniejsze grzbiety to miały wydania na X360, świetnie to na półce wygląda plus serie miały ten sam styl okładki i boku. Od razu widać gdzie stoi seria Halo a gdzie Gears of War. Nie każdemu się to spodoba, ale mi ta tęcza kolorów pasuje.

Minus wydań na 360 i ich grzbietów jest taki, że chyba są trzy albo cztery wersje logo jak i grafiki w tle, przez co nie jest to idealnie jednolite. Najgorzej było z PS3, gdzie grzbiety do premiery slimki miał inny wygląd niż te po premierze chudszej wersji PS3. Teraz kolekcje gier na PS4 i PS5 super się prezentują, dzięki temu samemu układowi, a jedyna różnica to kolor i numerek.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2021 o 11:01, Sylvan Wielki napisał:

Już odpowiadam mój zielony kolego w koszulkach XL z logiem GrajStacji :xboss::kaz:
GoSh9al.jpg
 

 

Ale trzpień na płyty tak samo drętwy/sztywny, że od jego wciskania w celu wyjęcia płyty aż palce bolą? Najgorsze pudełka jakie widziałem pod tym względem. Jakby nie mogli tego zrobić jak w pudełkach z grami na PS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...