Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, marbel007 napisał:

A po co Ci one? Planujesz grać czy jakieś czary z tym uprawiasz skoro naoglądałeś się YouTuba?

 

Ja tam prędzej bym siebie zapytał po co mi na przykład 9 PSXów albo 6 PS2jek. Z X360 to raptem piąta konsola, choć jeszcze kilka miesięcy temu miałem tylko jedną :D To taki przypadek zbieractwa, ale nie czuję się z tym źle. Te sprzęty dostają u mnie swoje miejsce i w zasadzie tyle :)

Nie próbuj tego zrozumieć, to trochę jak z kolekcjonowaniem paczek po fajkach, albo znaczków pocztowych. Każdy może mieć jakiegoś zajoba.

  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Quake96 napisał:

Nie próbuj tego zrozumieć, to trochę jak z kolekcjonowaniem paczek po fajkach, albo znaczków pocztowych. Każdy może mieć jakiegoś zajoba.

Ja chyba tak mam z planszówkami i kilkoma grami na konsole. Kupiłem by mieć, ale czy zagram... Tylko chyba wszystko po 1 sztuce ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Niech każdy zbiera to co lubi. I pomyśleć ,że taki jeden osobnik upiera z dyskusji ze mną upiera się ma być tylko cyfra na konsolach i koniec nie pojmując tego ,że mamy prawo do medii  fizycznych. To ,że są na konsolach gry które możemy mieć to świetna sprawa. Oby pudełka w przyszłości zostały i pełniły rolę podobną do BR czy Vintyli.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Jeszcze z mocnego tworzywa, z książeczkami, a patche ściągały się w sekundę przez uruchomieniem się menu głównego.

 

Późniejsze pudełka były już niepełne :( całe szczęście przy one zrezygnowali z tej oszczedności. Co do łatek MS miał fajną politykę ile łatka maksymalnie może zajmować, na poczatku to były bardzo małe ilości MB i chyba tylko dwa pierwsze patche były darmowe dla twórców. Później musieli już płacić na wypuszczenie łatki. Miało to związek z brakiem dysków w niektórych wersjach X360 a karty pamięci miały małe pojemności. 

 

Jak dla mnie super pomysł a nie jak teraz patch 50GB. Brakuje jakiegoś bata na twórców jednak ze strony MS i Sony. Certyfikacja gierek też słabo wygląda patrząc na premierowe wersje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...