Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Wredny napisał:


Ile dałeś? Bo ostatnio szukałem, ale się z tego biały kruk zrobił.
Rozważam wersję na X360, bo ciut tańsza, no i w ramach wstecznej miałbym ciut ładniej, bo Auto HDR.

50 zł + wysyłka 10 zł  lub 12 zł 

 

 

Edytowane przez Tynio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

O cię chuj, ktoś ładnie nie był świadom ceny.

 

Możliwe, co najlepsze to jeszcze miałem 7 dni na zwrot jak by coś nie działało 

Co do Homecoming też mam i kupiłem w dobrej cenie jakieś rok temu 15 zł i okazało się że nie ma książeczki, więc pół roku temu kupiłem jeszcze raz 40 zł - lepszą płytę zostawiłem, a gorszą sprzedałem za 50 zł i poszła mi w 15 minut na OLX :) 

 

1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Ehh no i tak to powinno wyglądać A nie że znalezienie starych średniaków za mniej niż 2 bomby to jak trafić 6 w totka

 

Nie ukrywam że 80% używanych gierek byłą kupione w dobrych cenach, np. sporo gier na GB to koszt od 15zł do 50 zł z wysyłką.

Przykładowo

- Donkey Kong Land 3 - 45 zł

- Naruto GBA - 32 zł

- Naruto GC - 50 zł

- Probotector/ Contra - 50 zł

- Sonic Advance 3 - 35 zł

- Loopz - 25 zł

- Pinball Revenge - 22 zł

- The Hobbit: The Prelude to the Lord of the Rings - 15 zł

- konsola N64 za  - Władysława Jagiełłę (bez kabla TV oraz pada - ale to już miałem podwójnie w domu) 

 

Więcej musiałem dać za 

- Mole Mania 120zł 

- Boktai - 195 zł 

Ale te gry naprawdę potrafią osiadać ceny ponad 250-400 zł 

 

 

1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

OLX to największa smarbnica takich ofert. Szkoda, że sam Silent pomimo świetnie budowanego klimatu cierpi na fatalną walkę i nijaki design potworów. :/

To nie OLX, to w sklepie się udało :) 

70% tych gier to zakupu na ebay-u reszta to Allegro i OLX czasem komis osiedlowy (tam kupiłem rok temu konsolę GB z 8 grami za 160zł)

Co do samej gry to jeszcze nie miałem okazji zagrać 

 

Edytowane przez Tynio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Były retrosy z X360 to teraz trzeba coś z konkurencyjnej platformy dla odmiany ^^

1635674167_GTASanAndreas.jpg.3b34433a7da941abfe9660c4e78ea8e1.jpg
 

Coś, co kiedyś chciałem kupić, a w międzyczasie zdążyłem zapomnieć i nawet się zniechęcić (że nędzny port z komórek itp).

Nadchodząca trylogia remasterów nastawiła mnie jednak nostalgicznie i mimo, że będę mógł zagrać w wersję 4K/60fps (a w tę odsłonę to nawet "za darmo" na XBOXie) to jednak chcę sobie na szybko odświeżyć "oryginał", żeby bardziej docenić, co zostało zmienione.

No i soundtrack - obawiam się, że z nowych wersji coś na pewno wyleci ze względów licencyjnych.

Jest to też pewna forma odpokutowania za grzechy, bo o ile Vice City na PS2 mam oryginalne, tak San Andreas to niestety Verbatim z tytułem nabazgranym za pomocą markera :sweat:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

 

3 minuty temu, Wredny napisał:

Nadchodząca trylogia remasterów nastawiła mnie jednak nostalgicznie i mimo, że będę mógł zagrać w wersję 4K/60fps (a w tę odsłonę to nawet "za darmo" na XBOXie) to jednak chcę sobie na szybko odświeżyć "oryginał", żeby bardziej docenić, co zostało zmienione.

 

I to jest PRAWDZIWY kurwa fan!  

Dzięki takim ludziom gaming nie umrze.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.10.2021 o 20:59, Ukukuki napisał:

Ostatnie zakupy w tym jedna gierka od forumowicza:lapka:2B61EF6D-72A6-4DB3-9E89-97F02C4DDD58.thumb.jpeg.0b9e7273a4a1357f367d46469a938d27.jpeg

Ta okładka sv przy tej switchowej wygląda jak jakiś żart xD

12 minut temu, Wredny napisał:

Były retrosy z X360 to teraz trzeba coś z konkurencyjnej platformy dla odmiany ^^

1635674167_GTASanAndreas.jpg.3b34433a7da941abfe9660c4e78ea8e1.jpg
 

Coś, co kiedyś chciałem kupić, a w międzyczasie zdążyłem zapomnieć i nawet się zniechęcić (że nędzny port z komórek itp).

Nadchodząca trylogia remasterów nastawiła mnie jednak nostalgicznie i mimo, że będę mógł zagrać w wersję 4K/60fps (a w tę odsłonę to nawet "za darmo" na XBOXie) to jednak chcę sobie na szybko odświeżyć "oryginał", żeby bardziej docenić, co zostało zmienione.

No i soundtrack - obawiam się, że z nowych wersji coś na pewno wyleci ze względów licencyjnych.

Jest to też pewna forma odpokutowania za grzechy, bo o ile Vice City na PS2 mam oryginalne, tak San Andreas to niestety Verbatim z tytułem nabazgranym za pomocą markera :sweat:

No przy tym wydaniu to rzeczywiście ta deginitywna edycja może być warta tych 200 zł :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...