Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, u55r napisał:

Mam zostać ojcem chrzestnym więc zapisałem się na zdalny kurs. Płyty instruktażowe dostałem pocztą. :hi:

 

20211030-143349.jpg

 

20211030-143310.jpg

Mafię II będziesz ogrywał na PS4 czy PS5? Pytam, bo ciekawi mnie czy już jest zjadliwa na poprzedniej generacji pi tym spyerdoleniu klatkarza czy jednak poczekać jeszcze i dać jej szansę dopiero na nowej konsoli SONY we wstecznej. 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, LukeSpidey said:

Mafię II będziesz ogrywał na PS4 czy PS5? Pytam, bo ciekawi mnie czy już jest zjadliwa na poprzedniej generacji pi tym spyerdoleniu klatkarza czy jednak poczekać jeszcze i dać jej szansę dopiero na nowej konsoli SONY we wstecznej. 

Gram na PS4. Piąteczkę kupie kiedyś tam i nie będę się bawić we wsteczne kompatybilnosci. :sir:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ukukuki napisał:

Ostatnie zakupy, BG głownie dla dodatku na płycie. Eternal Champions to jedna z ciekawszych bijatyk na Mega Drive. Reszta to uzupełnienie kolekcji na PS4 i jedna gierka na PS5. Horizon dla dodatku, podstawka ograna. 
615EADB6-D16F-43E3-AB02-0E1882C581D8.thumb.jpeg.0605380667c4c5b249f912ff3f1457ae.jpeg

W OnRush, brakuje mi jednego pucharka. Jak kumpel mi udostępniał konto to grałem ale w pewnym momencie już nie wyszukiwało mi pokoi. Dlatego zastanawiam się czy kupić pudło za 10 zł, czy dać sobie spokój bo gra - nie działa (?)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, mitra napisał:

W OnRush, brakuje mi jednego pucharka. Jak kumpel mi udostępniał konto to grałem ale w pewnym momencie już nie wyszukiwało mi pokoi. Dlatego zastanawiam się czy kupić pudło za 10 zł, czy dać sobie spokój bo gra - nie działa (?)

 

Szczerze mówiąc nie gram online na konsolach, interesuje mnie tylko singiel.Ja za gierkę nówkę dałem chyba 20 zł, więc to nie jest pieniądz a jak mi nie podejdzie to zawsze może być jako dawca pudełka. Chociaż rozgrywka wygląda fajnie więc myślę ,że będzie ok :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Amebo poziomem wykonania cieszy oko, ale za każdym razem jak sobie uświadomię, że przecież tego nie postawię, a co najwyżej schowam do szuflady, to odechciewa mi się zakupu.

 

Chociaż jak wszystko od Nintendo - może być dobrą INWESTYCJĄ, by za jakiś czas sprzedać z zyskiem i nie musieć pracować przez resztę życia.

Ale to najwcześniej na emeryturze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...