Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W 2021 ludzie grają na Nintendo to i na PS3 można. :dunno: Cudowne są te pudełka z PS3, schludne i kompaktowe. Samą konsolę też dobrze wspominam, a ogranie Folklore mam na liście growych to-do przed śmiercią.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mirumoto napisał:

Jaki jest sens kupowania wersji na ps5, skoro wersja ps4 robi to samo a można ją użyć w ps4, ergo ma większe możliwości?

Pewnie taki, że na płycie masz wersję PS5, a na płycie dla PS4 masz na niej uboższą wersję, a lepszą musisz pobierać.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co mi to, kupiłem bo mam zajoba :dynia:

 

A tak całkiem serio, to tak się kończy oglądanie na YouTube filmików o kupowaniu takich konsol. Miałem poszukać taniej PS3jki, ale nic nie było, więc przejrzałem oferty Xboxów. No i trafił się X360 Elite z dyskiem 120gb i zasilaczem za 80zł. Do tego facet dorzucił odbiornik pada x360 do PC, bo nawet nie wiedział co to jest. Mało tego! Miałem okazję pogadać chwilę z gościem i prawdopodobnie jutro będę miał do odbioru jeszcze jednego takiego X'a za darmo, tyle że w nieznanym stanie, bo nie ma zasilacza, a ten od Elite nie pasował.

259003025_893585494854323_915161484078385422_n.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No i do zbioru dołącza obiecana darmowa konsola :D

 

Po wczorajszym opisie sprzedającego wnioskowałem, że będzie to kolejny FAT, tylko niekompatybilny z zasilaczem od wczoraj kupionej konsoli. Tym samym miałby to być "Xenon" albo "Zephyr", a tymczasem okazało się, że to nie FAT, tylko Slim :banderas:

Mało tego, konsola chodzi jak wściekła i faktycznie tak jak zapewniał gość, była przywieziona z niemiec w stanie nieznanym, bo na dzień dobry przywitała mnie językiem wroga na ekranie.

Jakby tego było jeszcze mało, w napędzie znalazłem Dragon Ball Raging Blast 2 :dynia:

Tym samym, za 80zł kupiłem w sumie dwa sprawne Xboxy z grą w gratisie :D


PS: Niby konsola od niemiaszków, a prawilna naklejka z Wiedźminem jest :D Widać nawet tam naszego Geralta doceniają :banana-santa:

259692333_273589858043880_5289119775654724005_n.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jeszcze naklejka firmowa na Slimce. A po co Ci one? Planujesz grać czy jakieś czary z tym uprawiasz skoro naoglądałeś się YouTuba? Choć jest 20-lecie Xboxa więc może na fali hajpu kupiłeś. Jeszcze Archon wrzucił ostatnio wspominki o 360. U mnie się w sumie kurzy ostatnia implementacja sprzętu, ale ciągle dobrze działa ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...