Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu sobie stąd idź jak nie odpowiadają Ci zasady naszego forum. Tak jak inch powiedział, jeśli ta ostatnimi czasy chuya warta adminstracja robi chronione gatunki to proszę o wyzerownie reputacji użytkownika gearsup bo po 300 plusach ktoś może się nabrać że chłop ma coś mądrego albo śmiesznego do powiedzenia :)

  • Plusik 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

Na zdjęciu poniżej ja

Ale jak patrzysz na mnie z góry xD

wspaniała konsola, bardzo milutko ja wspominam. Sam trochę żałuję że sprzedałem bo nachodzi mnie czasami ochota na Blura żeby pojeździć. 

Te avatary nie wiem jaki jest stosunek społeczności Xboxa ale mi się podobają. Coś innego niż zwykły obrazek. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wredny napisał:


To masz trochę oldschoolu ode mnie :lapka:

1800483193_XBOX360.jpg.780d6a74012b906f100a1e57940ad67f.jpg

Mój pierwszy X360, w całkiem niezłym stanie, elegancko chodzi - wczoraj zaimportowałem mój profil, zainstalowałem FM3 i nawet wbiłem 2 acziki.
Na zdjęciu poniżej ja i @Szymek, jako mój jedyny znajomy na tym systemie :pawel:
1910066457_X360menu.jpg.d2396fcfa7cd239942bfc4924c072443.jpg

No i wielkie podziękowania dla @WisnieR, bo dzięki niemu już nie muszę grać w parszywym stereo :fsg:
1325801480_AstroHDMIadapter.jpg.370e9c8519884351ed9bf74a1d547047.jpg

Urządzenie bez sensu reklamowane i oznaczone, jako sprzęt pod PS5, idealnie działa wraz z XSX i wreszcie moje słuchaweczki astro A50 odblokowały swój potencjał, a granie w PUBG nigdy nie było tak przyjemne :banderas:

 

Mordo spisuj od razu wrażenia w temacie bo sam się wacham ciągle, a z chęcią chciałbym przywrócić blask moim Siberia 800.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...