Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o ząbki spindle’a na którym kładziesz płytę :).

 

A na LRG sam się obraziłem - za dużo syfu wydają i widać, że to już czysty biznes pod spekulantów. Akcji typu cart z Doomem wymagający połączenia z netem by pobrać gry już nie skomentuje. Z rzadka coś od nich biorę, jednak darowałem sobie fullset.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po Pingu to trauma wrzucać cokolwiek, bo typ w miesiącu kupuje więcej tytułów niż ja w 3 lata, no ale ktoś musi :sapek:
Kolejna część flagowej ścigałki Microsoftu i zarazem najstarsza, w którą mogę pograć, więc już dalszej jazdy na wstecznym nie będzie :sweat:

194703093_ForzaMotorsport2.jpg.c42b7a2d5167a28879eb87963ed92a05.jpg

Dorwane na olx za 30zł w perfekcyjnym stanie - jakby dopiero folia była zdjęta - zero rysek na pudełku, piękna, wciąż pachnąca książeczka :fsg:
Takich sprzedawców to ja szanuję :hi:

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

Kolejna część flagowej ścigałki Microsoftu i zarazem najstarsza, w którą mogę pograć, więc już dalszej jazdy na wstecznym nie będzie :sweat:

 

Dlaczego w jedynkę nie chcesz pograć? Bardzo podobne do siebie odsłony. A jedynka zjada to co było na PS2. Dwójka i jedynka to moje ulubione części spokojnie mam po kilkaset godzin w każdej. Później jakoś wolałem z koleżankami się pobawić niż z Forzą. 

 

@ping 150 gierek w miesiąc :/ myślałem ,że moje 81 to mega dużo. Cały rok trzymasz takie tempo? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ukukuki napisał:

Dlaczego w jedynkę nie chcesz pograć? Bardzo podobne do siebie odsłony.


Bo nie ma na X360, a juz starszych klocków kupować nie będę, bo mnie żona zayebie :pawel:
 

55 minut temu, Pupcio napisał:

@Wredny jak tam wgl sytuacja z gierkami xboxowymi na aukcjach? Luźno idzie wszystko dorwać czy już lepiej żebym się zbroił w gry nawet jak nie mam jeszcze konsoli?


Zależy, ja bym wolał jednak już się zabezpieczać, bo coraz mniej gierek w dobrym stanie, a szczególnie tych ze wstecznej.
Niektórych już w ogóle nie ma, a jak są to za taką kosmiczną cenę, że tak jakby ich nie było wcale, biorąc pod uwagę stan.

Odnośnik do komentarza
23 hours ago, ping said:

Moje podsumowanie stycznia wygląda tak - doszło około 150 gier wideo i odrobina hardware.

 

6l5pNH6.jpg

 

Wleciała druga sztuka Steam Controllera - to jeden z najwygodniejszych padów, jakie miałem okazje trzymać w łapach. Niedoceniony i coraz trudniej dostępny. Do tego Sisters Royale na PS4, by rozwijać zbiory Shmupowe.

 

3oA4uh3.jpg

 

Stwierdziłem też, że chyba trzeba będzie zebrać wszystkie warianty kolorystyczne Dual Sense (zastanawiam się jeszcze nad padami do Klocka - są piękne).

 

5hq5zIX.jpg

 

Jest też super zabawka ochrzczona jako Magic-NS - dzięki niej moge podpiąć sticki z innych konsol do Switcha, choć ponoć można też połączyć bezprzewodowo inne pady.
Oprócz tego fajna turóweczka na PS4 i ubijacz bossów na Vitę.

 

3JGM13q.jpg

 

Tu już trochę więcej dobroci - sukcesywnie eliminuję gry ze Switchowej listy 'do kupienia'. Lodossa zaliczyłem w Gamepassie, wiec wziąłem stricte do kolekcji. Eastward to zdecydowanie jedna z fajniejszych i ładniejszych gier, w jakie ostatnio grałem.


Wleciała też Majora Mask na N64 w wydaniu z rozszerzeniem pamięci - rzadko spotykana rzecz w takim stanie.

 

iiS1iZR.jpg

 

PSXa też ostro rozbudowuję, być może w tym roku dobiję do 1500 rożnych gier na tę platformę. Teraz wpadło trochę grubasów - Brave Prove, Ghost in the Shell, Cowboy Bebop czy Last Blade...  Castlevania SotN, Megaman - długo wymieniać. Jest też trochę gierek bez front covera - je będę chciał zamienić na komplety.

Jest też pierwsza część Zettai Zetsumei Toshi (Disaster Report), co zamyka mi temat gier z tej serii (mam już wszystko łącznie ze spinoffem na PS4).

 

 


co to za gry PS2 pierwsza od lewej w najwyższym rzędzie, wszystkie tytuły w drugim rzędzie od góry?

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2022 o 12:43, Ukukuki napisał:

Jednak wracam do zbierania gierek na Switcha :facepalm:C2F98FD3-8300-4A37-B529-E0C080FAD78D.thumb.jpeg.f4751444aef579dd2c87dde4b5d25510.jpeg
Dziękuje perfectblue za wspaniałe gadżety. Czapeczka sztos ale rozmiar dziecięcy :/

 

 

 

to jest dokerka - naklada sie przed uszy :)

Mam nadzieje, ze chociaz gumki w dobrym rozmiarze :lapka:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

8 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Co ciekawe wersje na x360 nie mają fps boosta a nawet zdarzają się glitche.

 

 

I mają kilka dodatkowych etapów więcej względem PC, to też jest ciekawe. Konkretnie TR Underworld ma kilka exclusive etapów na Xboxie.

 

A propo TR: Legend recka ze Steama:

 

I do enjoy this game but there are too many game breaking glitches. Specifically, there is one where Lara gets stuck in the falling animation and you are forced to reload. As far as I know there is no other way out. This glitch occurred right after I finished the Kazakhstan motorcycle segment and I really really really do not want to experience the motorcycle ever again so I cannot continue playing this game. Maybe I will come back to it in a few months (years?) once I have recovered from that experience.

Edytowane przez GearsUp
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Quake96 napisał:

kurde, tu od razu czuć, że to lata w 60fps. Nie jestem purystą, nie robi mi to różnicy, ale przyznam, że aż w szoku byłem jak to działa :D

 

A używasz kabla component? Miałem Iksbona podłączonego do TV HD Ready kablem RGB i Component i przy tym drugi płynność była zauważalnie lepsza, ale ogólnie oprawa wizualna była jakby taka sztuczna.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że latam na componencie :D Bez tego do PS2 i Xboxa na LCD ani rusz. Oprawa hmm... nie wiem ja tam nie widzę żadnej sztuczności jako takiej. Gra wygląda ładnie i działa po prostu zajebiście płynnie, aż serio jestem w podziwie dla Xkloca. Jutro ją już pewnie dokończę, bo dzisiaj ogarnąłem już większość gry. Dość krótki to tytuł, ale za to bardzo miodny :banderas:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...