Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżu udało sie dorwać gpu na którym można pograć w starsze tytuły w rozsądnych pieniądzach(jak na dzisiaj) na przetrwanie do czasu kupna karty z aktualnej ery, bo mój 10 letni HD7870 crashował dosłownie w każdej grze po 10-15min grania i miał problemy z yt w full hd.

Mighty Gigabyte GTX 970 g1 gaming które zjadał podstawowe konsole poprzedniej generacji. Właśnie przypominam sobie W40k: Space Marine na Steam w 1440p w 170fps :pawel:

 

Tylko to osrane rgb mnie wkurwia ;) pzdr Visir 

I dzięki @Widget za kartę

 

 

IMG_20220203_183850.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Książeczek ciąg dalszy. Ale już chyba starczy na jakiś czas...

 

1.thumb.jpg.cfbab0c7ff2ef567bc1abbeee018d89e.jpg

 

Wiem, że Nier ma Volume 2, ale z tego co widziałem, to już typowy poradnik, z tabelkami i innymi pierdołami i mniejszą ilością artów.

 

A książeczka startrekowa wiem, że nie związana z grami, ale kurcze, chyba jeden z fajniejszych albumów, jakie kupiłem. Śliczne concept arty, plus opisy zza kulis.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ech... tak się kończy kupowanie na olx...
Galeria pięciu zdjęć wydania premierowego, na tle TV z odpaloną grą itp, a w przesyłce przychodzi yebany CLASSIC :frog:
1861652688_NeedforSpeedMostWanted.jpg.f8a09000a784fdfeb70c87b4cfd6db86.jpg

Stan faktycznie bardzo dobry, język angielski, 140zł, więc i tak  taniocha, biorąc pod uwagę ceny rynkowe, ale nadal boli, że ludzie sobie wstawiają "zdjęcia poglądowe", które nie muszą pokrywać się z rzeczywistością.
Na allegro od razu bym zwracał, ale tutaj nie chce mi się kombinować, więc zostanie - nigdy nie miałem okazji zagrać, a wiele osób uważa to za kultową odsłonę, więc trzeba sprawdzić.
No i kolejna samochodówka do kolekcji - co ten XBOX ze mną zrobił? Wcześniej miałem wywalone w ten rodzaj gier, a teraz coraz częściej w nie pykam, a niektóre wręcz uwielbiam :banderas:

  • Plusik 2
  • WTF 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Dotarła dostawa allegrowych dobroci na Xboxa :kaz:

 

272752865_1097452684376618_4932979075191233406_n.thumb.jpg.c521a70c9d2fe04728ac33c55843b4d2.jpg

 

Co ja się z Władcą Pierścieni omęczyłem żeby go odpalić. Przeróbka Xboxa wymusza na konsoli tryb NTSC, a gra odpala tylko w PALu. Ile ja się namęczyłem zanim wymyśliłem jak to obejść.

No i jedna paczka z trzech oczywiście musiała zaginąć w akcji. Od rana wisi na "Przekazano do doręczenia". Chyba rowerem ją ktoś doręcza :reggie:

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Wredny napisał:

 

Bo wersje premierowe, jeszcze nie z polskiej dystrybucji, to coś pięknego :fsg:

image.png.e2c72406e9d19af168f4ff5057349b94.png

 

Tak jest, żadnych GOTY, Complete Edition czy o zgrozo PlayStation Hits. Angielskie wersje premierowe mają największą wartość kolekcjonerską i dodatkowo są najpiękniejsze, bo bez żadnych dodatkowych i zbędnych znaczków jak informacja o języku itd.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jakby samo kolekcjonowanie pudełek było za mało hardkorowe, to jeszcze okazuje się, że lepsza wybrakowana gra na płycie niż pełna. O ile rozumiem jakieś tam znaczenie dla hardkorowych freaków, tak w kolekcji normalnego gracza to chyba warto mieć wypas. Zakładam że pod względem kolekcjonowania żaden z ciebie ping, ani też nie sprzedasz jej za grube tysiące, bo albo będziesz tak stary, że zapomnisz gdzie ją położyłeś, albo opchniesz ją za jakiś czas na olx. :reggie:

  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

xbox.thumb.jpg.d3f1cf7189aa30a92c19d34de02f9474.jpg


Pora na
ucieczkę z tonącego okrętu gdyż nie jestem jego kapitanem. Przejęcie Acti przesądziło sprawę. Po tych 25 latach na wygnaniu pozostało pukać do bram raju Phila w nadziei na wybaczenie grzechów życia oraz liczyć  na pełne serca oraz ciepła przyjęcie do grona wybrańców.

Edytowane przez ciwa22
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysiek923 napisał:

Jakby samo kolekcjonowanie pudełek było za mało hardkorowe, to jeszcze okazuje się, że lepsza wybrakowana gra na płycie niż pełna. O ile rozumiem jakieś tam znaczenie dla hardkorowych freaków, tak w kolekcji normalnego gracza to chyba warto mieć wypas. Zakładam że pod względem kolekcjonowania żaden z ciebie ping, ani też nie sprzedasz jej za grube tysiące, bo albo będziesz tak stary, że zapomnisz gdzie ją położyłeś, albo opchniesz ją za jakiś czas na olx. :reggie:

Już mniejsza o wartość czy ewentualną sprzedaż, takie zbieranie po prostu sprawia mi przyjemność i w pewnym sensie jest to też jakieś wyzwanie upolowanie odpowiedniej wersji pudełkowej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...