Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę taśmy, lutownicy, cyny z kalafonią, kilka śrubek, okleina, trochę prysnąć sprejem tu i ówdzie - z tych czterech konsol połączonych w całość uzyskasz jednego Xboxa nowej generacji :)

Swoją drogą to ciekawe zjawisko, ta mania zbieractwa egzemplarzy w multiplikowanych ilościach. W celu "ratowania" oczywiście. Jeden zbiera takie same konsole, inny stare Polonezy, Nysy, Tarpany i Żuki z plandeką a jeszcze ktoś inny dwadzieścia telefonów tego samego modelu itp itd :)

Odnośnik do komentarza

Bardziej bym zrozumiał zebrać pierwszego Xboxa we wszystkich edycjach kolorystycznych jakich wyszedł. Mam czarnego ale marzy mi się zielony z edycji Halo. Ale cały czas kupować podstawową wersję? Rozumiem ludzi co zbierają GameBoye w rożnych kolorach bo ma to swój urok. Sam na przykład mam wszystkie edycje Nintendo DS jakie wyszły po jednej z każdej w różnych kolorach. Niby to cały czas ta sama konsola ale z różnymi udoskonaleniami i w różnych kolorach. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam trochę "Kłejka" rozumiem, bo raz, że to coś, jak odbieranie zwierzaków właścicielom, którzy się nad nimi znęcają - on wie, że się nimi zaopiekuje, naprawi, odrestauruje i będzie godnie używał. A dwa, że fajnie mieć zapasy, bo przecież te sprzęty wieczne nie są.
Sam myślę o jakimś zastępczym PS3, w razie gdyby moje wyzionęło ducha, a ostatnio noszę się z zamiarem kupna X360 i pewnie też chciałbym mieć ze dwa, w razie gdyby coś się jednemu stało.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Wredny napisał:

Ja tam trochę "Kłejka" rozumiem, bo raz, że to coś, jak odbieranie zwierzaków właścicielom, którzy się nad nimi znęcają - on wie, że się nimi zaopiekuje, naprawi, odrestauruje i będzie godnie używał.


Lepiej bym tego nie ujął :)

 

31 minut temu, Wredny napisał:

Sam myślę o jakimś zastępczym PS3, w razie gdyby moje wyzionęło ducha, a ostatnio noszę się z zamiarem kupna X360 i pewnie też chciałbym mieć ze dwa, w razie gdyby coś się jednemu stało.

 

Mi się trafiło świetne PS3 FAT w oryginalnym pudle z wszelkimi papierami itd. od jednego z gości z forumka :D Świetny kąsek na moją "wystawkę". W kwestii x360 to chyba najlepszy okres na kupowanie tej konsoli. Kosztują dosłownie grosze i są bez problemowo dostępne.

 

Odnośnik do komentarza

Dwa Xboxy mają modchipa "Xecuter", jeden jakiś starodawny mod na kości EEPROM, a jeden ma softmoda. Z dyskami jest podobnie, jedna ma 80gb, jedna 250gb, a dwie mają "oryginalne" dyski.

Mi nic więcej nie trzeba. Dla mnie nawet dysk nie musiałby być większy :) Z dobrodziejstw HDD korzystałem na PS2, gdy woziłem je ze sobą na delegacje :D

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, iluck85 napisał:

Za 70zł można brać- chociażby na części. 

Ja bym przygarnął Cristala z kompletem w kartonie. Ale w naszym kraju karton jest jakimś marginesem. Kupić Xboxa albo Dreamcasta z kartonem, to abstrakcja. A w kartonie w idealnym stanie- nie ma szans. 

 

No właśnie ten za 70zł był pierwotnie dawcą części dla poprzedniego właściciela. Gość go podobno za piątaka kupił, zabrał sobie wentylator i taśmę IDE, a reszta mu zalegała. Akurat miałem swojego dawcę, to się dogadaliśmy i znów konsolę "ożywiłem" :D

A daj pan spokój. U nas cokolwiek w kartonie dostać to szok. Pamiętam jak swojego szaraka upolowałem. Konsola "niesprawna" za chyba 15-25zł, a facet mi mówi, że ma jeszcze do niej karton (zgodne numery), ale odsprzeda osobno :dynia: Facet za samo pudło chciał więcej jak za konsolę, chyba koło 50zł, ale szybko go zagiąłem pytając o zawartość i gdy wyszło, że są tylko styropiany to wyrwałem karton za 15zł. Konsolę oczywiście naprawiłem zerowym kosztem (zasilacz podmieniłem, choć wystarczyłoby podlutować gniazdo i podregulowałem laser) i tym samym mam PSXa w "boxie" za bodaj 40zł. Gdzieś po drodze trafiło mi się też zgodne Demo 1, odpowiedni pad i oczywiście kable. Na dobrą sprawę brakuje tam chyba tylko instrukcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...