Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Już mniejsza o wartość czy ewentualną sprzedaż, takie zbieranie po prostu sprawia mi przyjemność i w pewnym sensie jest to też jakieś wyzwanie upolowanie odpowiedniej wersji pudełkowej.
Powiem Ci ze tez miałem taki czas gdzie kolekcjonowałem gry w wersiitylko premierowej i z polską instrukcja i napisami na okładce jeśli były dostępne oczywiście na ps3 i fajnie podziwiać swoją kolekcje polować na odpowiednie wydania i patrzeć jak to rośnie, ale doszedłem do takiego momentu, że stwierdziłem że po prostu topie w tym hajsy, grę przejdę jeden raz może drugi odłożę na półkę za jakoś czas, zapomnę co było w tej grze i będę przecierał tylko ściereczka od czasu do czasu żeby zebrać kurze. Postanowiłem się pozbyć tego w cholerę. Ale całkowicie nie zrezygnowałem z kolekcjonowania bo gdzieś tam to we mnie siedzi i zamiast zbierać jak popadnie, to kupuje tylko filmy/gry, czy muzykę do której mam sentyment w specjalnych wersach jeśli dostępne a jak nie to w zwykłej i leży to na półce i sobie czasami zagram posłucham albo obejrzę.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, ciwa22 napisał:

oraz liczyć  na pełne serca oraz ciepła przyjęcie do grona wybrańców.

Za szkalowanie tyle lat tej pięknej lodówki masz okres karencji kolego, według moich obliczeń pierwszego plusa mogę Ci dać minimalnie za dwa tygodnie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak na początku, po ujawnieniu konsoli MS, poczułem się nieco rozczarowany gabarytami XSX (duży w tym udział poprzednika - XOX), tak na żywo to jest nieduże cudeńko i technicznie (ciszaaa - niezależnie od obciążenia) rekompensuje wszystko. Prosty, schludny, dobrze wykonany jakościowo (za co spory plus, bo mogliby robić jakieś tanie odlewy i odpustowe glossy jak Sony), no i cholernie ciężki, ale to akurat dobrze - wiadomo co jest w środku. Zresztą, nie kumam dlaczego ktoś to porównuje do PC. Bo bryła w innych proporcjach? GameCube też był inny. PS5 jest inne (imo tragiczne, bez porównywania tego z niczym).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To tylko ciwa i jego bezsensowne pierdolenie.
XBOX Series X to chyba najładniejsza konsola, jaką posiadam, choć w sumie jeszcze Dreamcast i X360 w wersji "S" są bardzo ładne.
Za to premierowe PS2 czy PS3 (chlebak 60GB) to straszne paskudztwa i jedne z najbardziej obrzydliwych paszkwili w historii designu konsolowego.
Poza tym w tym pięknym w swej prostocie "klocuchu" jest więcej duszy, niż w PS5, bo jest tam dusza praktycznie trzech generacji, a nie tylko dwóch :kaz:

  • Plusik 2
  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Wredny napisał:


XBOX Series X to chyba najładniejsza konsola, jaką posiadam, choć w sumie jeszcze Dreamcast i X360 w wersji "S" są bardzo ładne.
Za to premierowe PS2 czy PS3 (chlebak 60GB) to straszne paskudztwa i jedne z najbardziej obrzydliwych paszkwili w historii designu konsolowego.
 

W pierwszym zdaniu występuje błąd logiczny. Co do drugiego... Na Świetopełka, PS2 to straszne paskudztwo? :shout: To jeden z najpiękniejszych designów konsol ever. Szkoda, że każdy ma swój gust :(

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysiek923 napisał:

Przecież ostatni model o takim wyglądzie, o nazwie Jasper, był już praktycznie bezawaryjny.

a faktycznie, zapomniałem o Jasperze :lapka: 

1 minutę temu, Pupcio napisał:

To kup xboxa 360 elite slim który jest jakieś 500 miliardów razy ładniejszy od zwykłego xboxa 360 wy konsolarzowe bezguścia :xboxssie:

w doopie byłeś goowno widziałeś :xboxssie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...