Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Biblioteka bardziej zachodnich kozaków nie jest tak szeroka jak ta z 3DSa czy nawet PSP, ale KZ Mercenary, Tearaway, WipEout 2048, Souls Sacrifice, Uncharted Złota Odchłań czy porty z PS2/PS3 i mnóstwo dobrego drobiu sprawiają, że warto.

 

Ba, sam aktywnie poszukuję (trzeciej już) Vity, ale tym razem Slima. 

Teraz, maciucha napisał:

Piekny nowy Switch lite do wyrwania za 800zl, a ci biorą jakieś wiekowe vity z szuflady przemka do gorszych wersji gier z ps3 i chińskich popierdółek :yao:

 

W 2022 wciąż wolę 3DSa lub PSV + PSP za te 8 plusów niż Switcha. :lapka:

Odnośnik do komentarza
18 hours ago, Jakim said:

Miedzy innymi po to kupiłem. Xenogears w wersji PL po tylu latach kiedy w to gralem?

Przenośne Vagrant story? Chrono Cross? Ojjjj wejdą starocie.

Vagrant Story świetnie się gra na smartfonie za pomocą Duckstation w super rozdzielczości  widescreen hackiem.

Odnośnik do komentarza

Przeszło mi przez myśl, ale raz że mama z tatą dobrze mnie wychowali, a dwa po przekroczeniu 30tki i nieuchronnym zbliżaniu się do 40stki mam coraz bardziej wyjebane w takie rzeczy i z prostego lenistwa nie chce mi się bo mimo wszystko dostałem to za co zapłaciłem i świetnie wczoraj już się bawiłem z Lombaksami choć fanem furrasów nie zostanę jak Tokar

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ile teraz trzeba dać za iksbona w dobrym stanie i jak z dostępnością? Mnie wzięło na tę konsolę jakoś pod koniec 2010 roku i kupiłem wtedy chyba za niecałe 200 zł, z oryginalnym kartonem, przerobioną i z masą gier na HDD. Jakoś po roku go sprzedałem, nie pograłem jakoś szczególnie dużo, ot sprawdziłem kilka tytułów, których byłem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, krupek napisał:

Ile teraz trzeba dać za iksbona w dobrym stanie i jak z dostępnością? Mnie wzięło na tę konsolę jakoś pod koniec 2010 roku i kupiłem wtedy chyba za niecałe 200 zł, z oryginalnym kartonem, przerobioną i z masą gier na HDD. Jakoś po roku go sprzedałem, nie pograłem jakoś szczególnie dużo, ot sprawdziłem kilka tytułów, których byłem ciekawy.

 

Chyba poruszałem ten temat przy okazji fotki zakupu Xboxa sprzed tygodnia. Ceny Xboxa zdają się już powoli iść w górę. Jakoś chyba ze dwa lata temu dałem z sprawnego Xboxa z padem i kablami bodaj 120-130zł z wliczoną wysyłką. Teraz jak kupowałem ostatnio z OLXa to najtaniej w "okolicy" znalazłem za 200zł i jeszcze musiałem po niego jechać 75km. Za to ten którego widać wyżej kosztował mnie ledwo 70zł z wliczoną wysyłką. Sęk w tym, że jest "goły" i wypadało wymienić kilka mniejszych części, które akurat miałem w zapasie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, GearsUp napisał:

 

Za każdym razem jak ktoś pisze "jeszcze tylko x gierek i koniec" to się uśmiecham pod nosem :D

 

40 dlatego, że masz jakąś prywatną listę? Wrzuć na co polujesz


Mam listę na każdą platformę która mnie interesuje. Z każdej generacji mam wybraną jedną konsolę na którą zbieram gierki. Plus jedna przenośna platforma na każdą generację ( no teraz to nie ma wyboru xD). Listy nie wkleję bo mam w excelu a jestem na telefonie. Zostały tam same popularne gierki, z ciekawszych to Taiko i bębenek :)

Odnośnik do komentarza

Drobne zakupy okołogrowe.

 

1.thumb.jpg.d0110f8c268afedc022e721b115812db.jpg

 

Nie ma to jak wydać 50zł na kawałek taniego plastiku do Nintendo. Ale choć fanem Zeldy w ogóle nie jestem, to design mi się spodobał. A w sumie przyda się i do Switcha, i do tabletów. Plus olśniło mnie, że mogę też przecież wygodnie grać z ekranem w pionie bez podłączania/obracania monitora.

 

Spoiler

 

2.thumb.jpg.2d5f3d901c90aac22dcc000130c0ce84.jpg

 

 

3.thumb.jpg.bea23b61187bf278231c5b3ab089a7fe.jpg

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...