Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czuję jakiś wewnętrzny opór przed wrzucaniem tutaj zdjęć zakupów, nawet pomimo faktu, że to była chyba pierwsza gra tej generacji, którą kupiłem w preorderze (dzień przed premierą, ale jednak). 

A przecież w międzyczasie były też inne gry.

Jakbym się sprzedawał za łatwe plusy. Jak te Insta-modelki pokazujące odpowiednio wykadrowane ciało za suby.

 

Co myślicie?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam większość swoich plusów mam za wypowiedzi w tematach gierkowych, a o tym dziale to mam pojęcie dopiero od jakiegoś roku, może dwóch.
Dużo łatwiej zebrać tonę plusów w jakimś Hyde Parku, pisząc coś w stylu "Twoja stara...", albo po prostu obrażając Roziego :reggie:
Zresztą nie daję plusa każdemu tutaj wrzucającemu - to musi być albo bardzo fajna gierka, albo dobra fotka, albo fajny opis (a najlepiej kombinacja wszystkich trzech - wtedy leci serduszko).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wiem, rozumiem, bo zdarzało mi się tu wrzucić fotkę zakupów, z których byłem szczególnie dumny, ale jednak...

9 minut temu, Wredny napisał:

Dużo łatwiej zebrać tonę plusów w jakimś Hyde Parku, pisząc coś w stylu "Twoja stara...", albo po prostu obrażając Roziego :reggie:

Nie. Nie sądzę. Tutaj jest jednak największe natężenie plusów i serduszek w stosunku do wysiłku włożonego w posta ;]

 

Ale hej, taka idea tematu, kim jestem, by się czepiać.

Odnośnik do komentarza

Bluber to specyficzny przypadek z forumowymi koneksjami i wielu dawało mu plusy z zasady, po znajomości. A niektórzy minusy. Regularnie, codziennie.

Choć może się mylę, ale trudno mi sobie wyobrazić daną sytuację i morze plusów za goły post o treści "xD". 

 

Wracając na tory tematu to tak - kupiłem Death Stranding, ale nie mam zdjęcia pudełka pod ręką, więc musicie uwierzyć na słowo. Czekam na plusy.

:)

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Towar wjechał dzisiaj o pierwszej w nocy. Nie mogę się doczekać, żeby wreszcie go skonsumować. Jest to rzekomo mocno poprawiona, w stosunku do premierowego wydania, wersja GH na rynek amerykański (czego na fotce nie widać, bo jest trochę niewyraźna). Za młodu miałem kontakt tylko z demem i tam sterowanie wołało o pomstę, ale Lost World: Jurassic Park Special Edition poprawia te mankamenty i dodaje dodatkowy poziom dla T-Rexa. Elektronicy jak to mają w zwyczaju: znaleźli sposób.

 

                                                                     20191110-113758.jpg

  • Plusik 3
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.11.2019 o 01:23, Kmiot napisał:

Nie wiem, czuję jakiś wewnętrzny opór przed wrzucaniem tutaj zdjęć zakupów, nawet pomimo faktu, że to była chyba pierwsza gra tej generacji, którą kupiłem w preorderze (dzień przed premierą, ale jednak). 

A przecież w międzyczasie były też inne gry.

Jakbym się sprzedawał za łatwe plusy. Jak te Insta-modelki pokazujące odpowiednio wykadrowane ciało za suby.

 

Co myślicie?


Myślę, że skoro przed wrzuceniem posta myślisz o plusach / minusach czyli reakcji na tego posta to musisz sobie przestawić priorytety. Forum winno służyć wyrażeniu własnej opinii bez względu na konsekwencje.
Temat jest na tyle dobry, że pewnego razu zacząłem czytać wstecz, chyba koło setki stron, aż do momentu kiedy serwery wczytywały jeszcze stare zdjęcia. Gry na premierę, porządne kolekcje retro, całe regały pozytywnych psycholi niczym ping... no przyjemnie się to ogląda.
Yebać plusy, można to wyłączyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.11.2019 o 02:05, Kmiot napisał:

Bluber to specyficzny przypadek z forumowymi koneksjami i wielu dawało mu plusy z zasady, po znajomości. A niektórzy minusy. Regularnie, codziennie.

Choć może się mylę, ale trudno mi sobie wyobrazić daną sytuację i morze plusów za goły post o treści "xD". 

 

Wracając na tory tematu to tak - kupiłem Death Stranding, ale nie mam zdjęcia pudełka pod ręką, więc musicie uwierzyć na słowo. Czekam na plusy.

:)

 

Mnie sie nawet nie chce zaległości wrzucać. Wole pograć i pogadać z kimś zajawionym fejs tu fejs niż na tym abstrakcyjnym forumku, znawców dobrych gierek. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, II KoBik II napisał:

Wole pograć i pogadać z kimś zajawionym fejs tu fejs niż na tym abstrakcyjnym forumku, znawców dobrych gierek. 


Widzę trauma po zebraniu paru gorzkich słów za zakup Ghost Recon Breakpoint wciąż silna :yao:
Olej to Kobik, ważne że Tobie się podoba i pamiętaj:

b7ea2110da834974med.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...