Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie są lepsze, ani gorsze. Po prostu fajnie się na tym gra w bijatyki, zwłaszcza w bijatykach gdzie ciosy masz przypisane nie tylko to ABXY, ale też np. do triggerów.

 

Osobiście nie wyobrażam sobie grać w bijatyki 2d inaczej, niż na sticku. Co innego jakiś tekken, tutaj to nawet wolę pada.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, maciucha napisał:

może mi ktoś wytłumaczyć w czym te arcade sticki są o tyle lepsze od padów (choćby na kablu, żeby nie było że lag), że warto w nie ładować taką kasę? :dog: 

Cale życie jedynie marzyłem żeby nauczyć sie na czym takim grac. Wiedziałem, ze będzie to ciężka przeprawa w bólu i cierpieniu. Przez pierwsze tygodnie(co ja wygaduje), miesiące nic nie wychodzi tak jakbyś tego chciał. Zwykłe skosy przyprawiają o ból głowy, nie mówiąc juz o pełnych podkrętach, kombosach, ktore wychodzą całkiem randomowo. Takie początki przynajmniej miewałem ja. Dziś juz mogę powiedzieć, iz czuje sie bardzo komfortowo grając na sticku. Prawda jest taka, ze gram bardzo mało w Tekkenca - te nowe postaci bardzo mnie zniechęcają, ale sama gra jest dużo prostsza i bardziej satysfakcjonująca. Ręka sie juz nie męczy tak, jak kiedyś. Większa swoboda klawiszologi.

 

Poza tym jesteś w stanie zagrać z każdym i wszędzie, bowiem joypad już Cie nie ogranicza i to jest to coś, co Cie wyróżnia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, MEVEK napisał:

Cale życie jedynie marzyłem żeby nauczyć sie na czym takim grac. Wiedziałem, ze będzie to ciężka przeprawa w bólu i cierpieniu. Przez pierwsze tygodnie(co ja wygaduje), miesiące nic nie wychodzi tak jakbyś tego chciał. Zwykłe skosy przyprawiają o ból głowy, nie mówiąc juz o pełnych podkrętach, kombosach, ktore wychodzą całkiem randomowo. Takie początki przynajmniej miewałem ja. Dziś juz mogę powiedzieć, iz czuje sie bardzo komfortowo grając na sticku. Prawda jest taka, ze gram bardzo mało w Tekkenca - te nowe postaci bardzo mnie zniechęcają, ale sama gra jest dużo prostsza i bardziej satysfakcjonująca. Ręka sie juz nie męczy tak, jak kiedyś. Większa swoboda klawiszologi.

 

Poza tym jesteś w stanie zagrać z każdym i wszędzie, bowiem joypad już Cie nie ogranicza i to jest to coś, co Cie wyróżnia. 

Pięknie to ująłeś milordzie :sir:, nic dodaj nić ująć. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, u55r napisał:

Pięknie to ująłeś milordzie :sir:, nic dodaj nić ująć. 

Niedlugo zmienie lacze do 300mbs to sie odezwe. Moze skopiesz mi troche dupe. Przypomne sobie, jak to bylo kiedys. Wpierw zapoznaj sie ze sprzetem. Pewnie ciezko bedzie sie przyzwyczaic :lapka:

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...