Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Kapitanie Price, nadchodzę!!! 

Spoiler

Przez te korpo-c00rwy z activiżyn nadal jesteś tylko kapitanem,

ale jesteś też bohaterem mojego dzieciństwa :good::good::good:

 

Mam nawet Makarowa "dziewiątkę" z okresu zimnej wojny.

Pamiętaj o tym na akcji w Bangladeszu, czy innym czarnym lądzie, gdzie tam będziemy dziś zabijać po czteropaku, puszce sardynek i kresce mocnego snuffu Red Bulla  ;D

 

44f8ce27029cd4f5med.jpg

Żeby nie było, że nie jestem fanem:

ddda74ec0da3f07fmed.jpg

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ukukuki napisał:

Świetna! Gdzie kupiona? Na Ali są ale pewnie jakość beznadziejna. 


Na AliensGroup najczęściej kupuję, dzielny kawalerze. :lapka::touche: Z tej serii jest jeszcze Black Knight oraz Oscar Knight of Astora. Każda z nich wraz z przesyłka kosztuje ok 240 zł.
Jakość oceniam na dobrą, szczególnie biorąc pod uwagę cenę - nie ma na co narzekać. Wkrótce będą mieć w ofercie nowe figurki m.in. Mimic, Yhorm, czy wspomniany Black Knight, ale są one większe (ponad 40 cm) i kosztują ponad dwa tys. zł :notsure:

Elite Knight kiedyś jednak wpadnie w moje ręce. Fantastyczny jest - cena wynosi ok 960 zł, ale to kapitalna rzecz :good2:

Jk4PZ9c.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

widzę, że wszyscy mają sentyment do MW2 - i bardzo dobrze. To chyba jedyny ostatni codzik gdzie single oraz multi były zrobione tip top i ograło się ileś tam setek godzin przy tym :obama: 

 

No i crossplay cieszy oczywiście (kurfa ile to już lato mineło zanim to zaimplementowali?).

 

@Wredny

słuchaweczki niech Ci służą, bo ja swoje goldy zakupiłem jakiś tydzień temu i jestem zadowolony, ale zgodzę się, że to stówkę powinno to kosztować mniej. Do tego do tego stojaczka zamierzam dorobić jakąś PCVke, bo dobrze siedzą w tym plastikowym stojaczku, ale nie wygląda to zbyt dobrze. Zamierzam to poprawić.

Edytowane przez oFi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...