Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.08.2020 o 21:20, Hoipolloi napisał:

06c0mP4.jpg

 

Dawno nic nie wrzucałem więc trzeba nieco zaktualizować wątek. Zakupy z okresu dwóch i pół miesiąca. Trochę dobroci wpadło, ale chyba najbardziej jestem zadowolony z SH2 w wydaniu pudełkowym, dość ciężko zdobyć, a jak już jest to w chorych kwotach. Nie wiem czy kojarzycie Rycerzy Zodiaku, kiedyś na RTL7 bodajże leciało anime z francuskim dubbingiem. Sanctuary obok Hadesa kończy serię u mnie na PS2. Genji warto posiadać w kolekcji/do ogrania, fajny slasher pokroju Onimushy.

 

Z PS1 w końcu uzupełniłem zbiory o Castlevanie Chronicles (SOTN już posiadam). Capcomy o dziwo wpadły w przystępnej monecie, jak również Earthworm Jim 2. Kolekcja Mortali również zakończona u mnie, a ostatnim elementem układanki był MK Special Forces (słaba część, ale nic nie przebije Mythologys Sub-Zero w byciu srogim crapem). Trylogia Rainbow Six zasila regał (posiadałem jedynie Lone Wolf). No i udało się zakupić D o połowę taniej niż obecne ceny rynkowe, więc z zakupów jestem zadowolony.

 

A to mam na ewentualną wymianę/sprzedaż. FFVIII sprzedane, reszta jest.
 

  Pokaż ukrytą zawartość

JtVkRX4.jpg

 

Xena??? Toc to dziadostwo jest.

Odnośnik do komentarza

Też mam swojego Cwelesta w folii i chyba w niej zostanie. Zgadzam się to pudełeczko to czysty sex.

 

Żeby nie offtopować pochwalę się słuchawkami BT, jakie ostatnio testuje na konsolach. Marshall Monitor - Metalowy pałąk, żadne plastikowe (pipi) tylko solidne wykonanie. W eleganckim pudełku z dosyć grubej tektury dostajemy pokrowiec, kabelek micro usb i kabelek jack. Oczywiście jest to headset ale nie miałem przyjemności sprawdzić mikrofonu poza discordem, jednakże znajomy bardzo dobrze mnie słyszał. Są zrobione z myślą przede wszystkim o słuchaniu muzyki i muszę przyznać że brzmienie jak na BT mają nader potężne, są basy. Nie wyobrażam sobie już kiedykolwiek wracać do jakiś Sony Goldów i innych turtlesów. Jedyny minus to, że od dłuższego noszenia mogą boleć uszy przez nacisk, warto sobie po 3-4 godzinach zrobić krótką przerwę ale z Goldami miałem podobne odczucia. Na 99 % to nie są oryginały tylko chińska podróba ale szczerze? Jak za 3 stówy wykonują swoje zadanie celująco bateria trzyma około 30 godzin.

Spoiler

jcotjl5.jpg

Spoiler

D6Y620x.jpg

Spoiler

bodL3nt.jpg

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bzduras napisał:

@Hoipolloi kieruje się raczej ilością, nie jakością. To nie jest do grania, tylko do stania na półce.

 

Omega lol. Akurat gry na PS1 i PS2 jakościowo mam dość mocne, jest i parę słabszych pozycji jak np. ta Xena, ale każdy zbiera pod siebie, każdego kolekcja jest indywidualna etc. Gdybym szedł w ilość, a nie jakość to bym leciał w full sety, a tak nie jest. I owszem u mnie to jest do stania na półce, by cieszyć moje oko. Na PSC ogrywam sobie z ISO te tytuły, więc jest luz blus.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...