Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, marbel007 napisał:

Settlesy były na DSa?? Wow. Które to? Po grafice na pudełku wnioskuję że SII 10th anniversary. Miałem ją na PC. Opisz pokrótce @Ukukuki

Jest to oryginalna 2 znana z PC. Bardzo fajny port pod względem funkcjonalności. Jeden ekran służy za menusy co w strategiach się świetnie sprawdza. Jednak sporym problemem są spadki płynności przy bardziej rozbudowanych mapach i wioskach co dosyć mocno przeszkadza na późniejszych etapach. Ogrywałem to lata temu, teraz kupiłem z sentymentu. Co ciekawe jak ds żył to tą gierkę można było dostać za 20 zł a teraz chyba coś koło 60 zł musiałem zapłacić.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, pawelgr5 napisał:

Ile dałes za GPD i gdzie kupowałes? Czy przypadkiem bardzo niedługo ma nie byc nowego modelu?

Używka z allegro za 1600 zł ale stan idealny. Zero śladów zużycia. Jest ta wersja max ale dla mnie za duża żeby traktować to jako przenosniaka. Jak wyjdzie GPD Win 3 to będzie kosztował pewnie coś koło 900 $. Teraz bym dał bo tego spróbowałem ale wcześniej nie byłem pewny jak to się sprawdza. Jestem mega zadowolony, wczoraj kilka godzin bawiłem się w konfigurowanie emulatorów i zrobienie biblioteczki gier. Przy okazji skończyłem kilka części Metal Sluga i sterowanie jest spoko, tego się trochę obawialem.  Zainstalowałem też steam, goga i będę testował indyczki dzisiaj. Na YT jest pełno filmów jak działa konkretna gierka.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No akurat ten zestaw mało porywający, bo piłkarzyk, generyczne samochodziki, memiczna "stronk fimejl protagonist with menstruejszyn" i wieśkowy zlepek, ale to nie wina XBOXa tylko tych okładek właśnie.
Imo zielone pudełka z tym białym napisem wyglądają świetnie i się fajnie komponują z okładkami, a takie recore czy State of Decay 2 (czy Sea of Thieves np) mają śliczne okładki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...