Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, ASX napisał:

Mam tylko jedno pytanie: Wiem że wyniosłeś pewne przyzwyczajenia z ekosystemu PlayStation, ale nie zastanawiałeś się nad tym, aby na początku ograć te gry w abonamencie za przysłowiowe 4zl, a dopiero potem gdy okażą się na tyle dobre że warto mieć je w kolekcji kupić pudełka?


Nie, bo jestem uparty na fizyczne nośniki i chciałem stworzyć sobie kolekcję exów XBOXa, w które chcę zagrać.
Powiem więcej - jeśli zaopatrzę się w gamepassa to pewnie nawet nie zerwę z nich folii, bo bedę grał w cyfrze, ale będą, bo uwielbiam pudełka :reggie:

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wredny napisał:

W oczekiwaniu na nową konsolę Microsoftu, jako gracz dotychczas olewający produkty tej firmy, postanowiłem odpokutować i zaopatrzyć się w zestaw gierek, które zrobią mi najlepszy startowy lineup ever :xboss:
To dopiero początek, bo jeszcze przynajmniej 15 tytułów czeka na zakup, ale myślę, że jak na jeden miesiąc wystarczy i do listopada się wyrobię :fsg:
17783b0d52351496.jpg       27c1a213bfe564cb.jpg

Tak wiem, gamepass... Ch#ja tam - piękne pudełeczka i śliczne okładki (zwłaszcza ta Recore i State of Decay 2) :banderas:

Gdzie kupiłeś Halo i za ile?

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Wredny napisał:


Nie, bo jestem uparty na fizyczne nośniki i chciałem stworzyć sobie kolekcję exów XBOXa, w które chcę zagrać.
Powiem więcej - jeśli zaopatrzę się w gamepassa to pewnie nawet nie zerwę z nich folii, bo bedę grał w cyfrze, ale będą, bo uwielbiam pudełka :reggie:

Ja tez nie mam GP. Co kilka miechow kupie cos za bezcen i zawsze jest w co grac. Rowniez mam fetysz pudelek i „wlasnosci”. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Po prostu to Halo kosztuje znacznie mniej.

 

Godzinę temu, Figaro napisał:

No ja widzialem te gre za 25 zł.

 

To powiedzcie gdzie kupić tą grę nową w oryginalnej folii w cenie 25 złotych lub chociaż poniżej stówki,  bo na prezent to musi być nówka w folii.

Edytowane przez adasiulko
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Pupcio napisał:

Kurde też mnie tak naszła ochota żeby przejść pierwsze 2 batmany bo zapowiedzi tych (pipi) giereczek xD

 

Nom tym bardziej, że nowy nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie, szkoda, że nie dali AK jakiegoś wsparcia do mocniejszych konsol, kierwa graj tu w 900p :| 

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A skoro już o pudełeczkach - Celestyna w tym wydaniu to dla mnie szczere złoto, serio. Nie przypominam sobie kiedy widziałem równie zajebisty cover art w gierce. Foto kompletnie tego nie oddaje, nawet w kawałeczku. Żona mówi, że to taki "pudrowy róż", ja tylko przytakuję i popadam w zachwyt. Kupiłem nówkę w folii (choć wydawało mi się to nierealne obecnie), była droższa od pieniędzy, więc puszczając przelew płakałem jak dzieciak, ale gdy już zobaczyłem ten box w realu... :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...