Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nawa Corolla wygląda świetnie i bardzo nowocześnie, szczególnie na większych felgach i z białym wnętrzem w stylu Tesli. Do tego dołożyli mocniejszy wariant hybrydowy dający frajdę z jazdy, no i wywalili Toyota clock :kaz:

Absolutnie nie dziwię się sukcesowi. Jeszcze tylko muszą ogarnąć ten system infotainment i dołożyć AA/carplay, co podobno już nadchodzi.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio w końcu kupiłem samochód, trafiło się Megane III 2.0tce. Od razu je pokochałem i następnym będzie Megane R.S. :)  Żałuję trochę, że się nie rozglądałem lepiej, bo po zakupie dowiedziałem się, że były wersje ROBERT KUBICA, które wyszły tylko na Polske w ilości 30 sztuk. 

Odnośnik do komentarza

No i stało się, odebrałem wczoraj swoją Fiestunię, pękło pierwsze 100km. Cóż mogę napisać... No coś pięknego :wub:

- Komfort jazdy na bardzo wysokim poziomie. To wchodzenie w zakręty i trzymanie się drogi...

- Cisza w środku przy prędkości drogi ekspresowej to jakaś bajka!

- Nie wierzyłem, że automat może działać TAK płynnie. 0 szarpania, bardzo płynna zmiana biegów, szybka reakcja na wciśniecie pedału gazu i redukacja na niższy bieg... No jazda po mieście to złoto.

- Światła FULL LED super, a doświetlanie zakrętów też daje radę.

- Takie detale jak podświetlenie wnętrza, przestrzeni na nogi, podświetlenie podłoża przy drzwiach przy wysiadaniu sprawiają naprawdę pozytywne odczucia.

- SYNC3 i głosowe wybieranie komend nawigacji bardzo ułatwia zadanie podczas jazdy.

- Czujniki martwego pola i ruchu poprzecznego przy cofaniu działają bardzo dobrze, tak samo jak czujniki parkowania i kamera cofania, bardzo przydatne.

- FordPass! Mega fajne, kiedy w telefonie mogę poznać dokładną lokalizację autka, stan paliwa, zużycie oleju, poziom ciśnienia w oponach. A i odpalić mogę, wychłodzić tuż przed jazdą zanim wsiądę do auta..

 

Na dzisiaj do testów pozostał mi adaptacyjny tempomat, asystent parkowania i asystent pasa ruchu, wczoraj trochę się bałem xD.

 

@Mustang i @Mani macie wirtualne piwo za doradzanie :drinks:, bo po tych pierwszych km jestem oczarowany tym autkiem :hi:

Edytowane przez Shago
  • Plusik 7
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...