Jump to content

Sign in to follow this  
Guest GregZPL

Pomoc przy kupnie auta

Recommended Posts

No wlaśnie na mnie Corsa wrażenie nie zrobiła jak nowe 208. Ot ta sama sytuacja co w przypadku Nissan Micra/Renault Clio. To samo auto tylko jedno ładne a 2gie nie. Generalnie kapusta i tak się zgadzać będzie bo wszystko spływa do jednej kieszeni (PSA) ale jeżeli słupki się zgadzać nie będą to najwyżej zlikwiduje się Opla. Generalnie Nowa Corsa ma ten sam silnik co nowa 208 tylko IMO z zewnątrz nie robi wrażenia a w środku jest tylko OK w porównaniu ze świetnie zaprojektowanym 208 i właśnie IMO to nowe 208 będzie królem sprzedaży w tym segmencie aut na najbliższe lata (póki nie wyjdą kolejne Fabie/Polo/Fiesty/Ibizy itd).

Mazda3 czy nowa Corolla też jakoś niespecjalnie miały się sprzedawać a jednak mijam na ulicy. Będzie się sprzedawać. A jak dla kogoś cena będzie zaporowa to tansza będzie nowa Clio np.

Nowa Corolla była najlepiej sprzedającym się autem w maju. Chyba od dawna nie było lepiej sprzedającego się auta niż Octavia.

Posted (edited)

Corolla się sprzedaje z 2 powodów. Nie wygląda jak idź stąd a po drugie jest w wariancie combi. Dla firm to jest podstawa. 

A Mazda była/jest top wyglądającym autem w tym segmencie. 

Edited by mozi

Nawa Corolla wygląda świetnie i bardzo nowocześnie, szczególnie na większych felgach i z białym wnętrzem w stylu Tesli. Do tego dołożyli mocniejszy wariant hybrydowy dający frajdę z jazdy, no i wywalili Toyota clock :kaz:

Absolutnie nie dziwię się sukcesowi. Jeszcze tylko muszą ogarnąć ten system infotainment i dołożyć AA/carplay, co podobno już nadchodzi.

No mi się w kombi bardzo podoba. Nowa Camry też jest piękna, taka klasyczna i Lexusowa.

22 godziny temu, Shago napisał:

Niech już to auto będzie u mnie żebym mógł zapomnieć o temacie xD

No i już jest w Polsce  :obama:, na dniach będzie w Warszawie i w przyszłym tygodniu do odbioru. No muszę przyznać, że teraz faktycznie się jaram tym..

43 minuty temu, szejdj napisał:

2019-toyota-corolla-xse-hatchback-blue-f

Bardzo eleganckie auto z zewnątrz, niestety środek to tabletoza/wieża hifi :sapek:

Ostatnio w jakimś serialu to zobaczyłem i myślę co to za samochód fajny, a to Corollka. 

Ciekawe jak ta Corolla w środku, bo np. Yariską byłem mega rozczarowany, a oglądałem chyba najbogatszą wersję w hybrydzie.

toyoty  z tych mniejszy to chyba wszystkie w srodku sa paskudne 

Ten tablet w nowej Corolli też za dobrze nie wygląda niestety. No i żeby się autko dobrze prezentowało to potrzeba 140k cebulionów a tu już niewiem czy nie skusiłbym się na nowego Focusa ST czy Hyundaia i30N.

No za 140k to ostatnio stał czerwony Renault Megane RS Trophy do wzięcia od reki z dobrym wyposażeniem, 300 km i edc

Ja ostatnio w końcu kupiłem samochód, trafiło się Megane III 2.0tce. Od razu je pokochałem i następnym będzie Megane R.S. :)  Żałuję trochę, że się nie rozglądałem lepiej, bo po zakupie dowiedziałem się, że były wersje ROBERT KUBICA, które wyszły tylko na Polske w ilości 30 sztuk. 

wersje RK wyglądają tak:

0c1fad016528226433112585783f9a7e.jpg

a moja biedacka tak:

Spoiler

AUpIdGq.jpg

28 minut temu, Mani napisał:
2 godziny temu, Pajda napisał:
I co takiego ma wersja RK? Dojezdza zawsze na koncu?

Laweta z RK ma pierwszeństwo na światłach.

jak można mieć pierwszeństwo na światłach, ale słaby żart