Skocz do zawartości

Alien Isolation


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie zadawaj takich casualowych pytań, bierz ten najwyższy (w sumie to ten PRAWIE najwyższy, bo tam chyba w DLC coś doszło) i graj - tylko wtedy kupa w majtkach, stres w zdobywaniu każdego metra pomieszczenia, przeczesywaniu szuflad w poszukiwaniu surowców i to uczucie, gdy save masz na wyciągnięcie ręki, a ten czarny, obślizgły ch... nagle postanawia odwiedzić to pomieszczenie i urządzić sobie mały spacer, za każdym razem zbliżając się coraz bardziej do Twojej skitranej w szafce Amandy... :obama:

Odnośnik do komentarza

Nie ma tu nic frustrującego, po prostu Alien jest bardziej czujny (choć czasem może faktycznie przegina ze wścibskością) i mniej przewidywalny.

Co do stresu natomiast, to właśnie on pełni tu rolę strachu. Ze względu na oldschoolowe save-stacje musimy być bardzo ostrożni, bo jeden błąd może oznaczać konieczność powtarzania nawet godzinnego fragmentu gry, dzięki temu mamy autentyczny stres przed zgonem i to właśnie jest super :)

Odnośnik do komentarza

I już się wkur.wiłem, mniejszych napisów to już się nie dało zrobić. Nieduży mam tv w pokoju, ale jakoś w innych grach wszystko okej było, a tutaj albo oślepnę próbując się odczytać albo będę grał z lupą :dunno:

 

Ech, trzeba kupić chociaż jakoś monitor porządny.

Odnośnik do komentarza

Gram sobie. I tak:

- klimat jest s(pipi)esyński. Te chodzenie w klaustrofobicznych korytarzach ma niesamowity klimat, do tego ciągła para z rur i efekty cząsteczkowe. No gram i koparka na dole.

- mimika postaci dramat.

- zakładam ze gierka polega na chowaniu i nie ma walki? Jeśli tak to nie dotrwam do końca bo nienawidzę takich gier. Jakieś minimum jak w Re7 gdzie swietnie to rozlozyli musi być.

Odnośnik do komentarza

Widzenie z kilometra przez ludzi i poziom trudnosci. Ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie grac na nizszym. Do tego ta ociezałosc postaci, killzone 2 sie klania. Musze cos pokminic w ustawieniach. No gameplayowo to jest gra z lat 2000 gdzie nie bylo causalostwa bo jest ciezko. 

 

Powiem tyle - trzeba byc niezle pierd.olnietym zeby grac w to w nocy i na sluchawkach xd Ja sie ogolnie nie boje gierek, ale jak sie muzyka zaczala to nie wiem czy wyskoczyc przez okno, skowac sie w kącie i modlic o przezycie czy wylaczyc te gre w cholere. Klimat jest nie do kąśniecia - czegos takiego dawno nie czułem. Jakbym tam był. Graficznie jest bardzo spoko prócz tej mimiki obes.ranej. No i widoki na przestrzeń kosmiczna. Jak ja uwielbiam gry na z takimi widokami. 


No kórva. Screeny tego nie oddają co sie dzieje.

6gjTyn5.jpg

Edytowane przez XM.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Klimat pierwsza liga, jak dla mnie tylko bioshock i dead space miał tak sugestywne miejscówki jak alien. Też się boję w to grać. Kiedyś grałem w residenty, silenty i spoko, a teraz ni hu hu. Może to dlatego, że mieszkam samemu teraz i podświadomie czuję, że horrory to nienajlepszy pomysł na spokojny sen. Jak odpaliłem PT to w pewnym momencie sparaliżowało mi ręce xD Kiedyś wrócę do aliena wierzę!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...