Skocz do zawartości

Alien Isolation


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Gra mi siedziała w bibliotece od 2014 i w końcu się za nią zabrałem. Nie spodziewałem się takiego mega crashera... w słuchaweczkach w dźwiękiem przestrzennym srałem w porty chodząc spokojnie po sewastopolu... jeszcze jak doszły te akcje z rozdziału 8 chociażby to normalnie orgazm. Wielkim fanem Aliena nie jestem, ale zawsze z przyjemnością obejrzę film czy zagram w grę, ale takiego mistrzostwa to się nie spodziewałem. Gra prawie idealna.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gra wybitna, ale o kontynuacji możemy chyba pomarzyć, SEGA niezadowolona z wyników finansowych (2 mln kopii, źle wam? a niszowe yakuzy to trzepiecie), no i samo CA gdzieś czytałem wywiad, że urobili się po łokcie przy tej grze, i to naprawdę widać, ilość detali na sewastopolu przytłacza, uwielbiam takie wolniejsze, kameralne produkcje z przywiązaniem do szczegołów.

Odnośnik do komentarza

Pytanie tylko jakby mial wygladac sequel. Nie chciialbym dostac tego samego, ale w innym miejscu i z innym bohaterem. Pomysl na Alien Isolation byl oryginalny i wybitny, dlatego nie powinien byc kopiowany.

Teraz dla odmiany mogliby zrobić dobrze wyważona strzelanke z elementami horroru. Tak abyśmy i czyli się zwierzyna i mogli się też bronić i zabijać obcych a nie tylko powstrzymać i uciekac. Tak jak to było w Alien Ressurection na PSX.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam mały problem - wczoraj kupiłem grę ze wszystkimi dodatki w promocji na PSN. Dochodzę na samym początku do kokpkitu skąd mam pobrać dokumenty na odprawę. W tym miejscu otrzymuję o to taki komunikat - Wymagana zawartość nie jest dostępna - proszę czekać.. Nie wiem na co mam czekać, gra jest zainstalowana, jedynie dodatki jak widzę w menu są na 95%, grę wyłączyłem myśląc, że coś się instaluje w tle, ale po 3 godzinnej sesji w Wiedźmina i powrocie do Aliena jest dalej to samo. Nie wierzę, że to jakiś bug, any help?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zesrasz się, dosłownie. Ja grając w tego Obcego musiałem dawkować przez właśnie te dźwięki na słuchawkach, gra zaraz po Amnesii gdzie podchodziłem do nich grając na raty, bo psychicznie siada na głowę  :P

Odechciało mi się :P

 

Spróbuje podejść do gierki, jak nie załapie to w sumie nie będzie mi żal tych 38zł.

Odnośnik do komentarza

Oj tak, i tak jak Nemesis pisze - wysoki poziom trudności (niekoniecznie ten najwyższy, bo on doszedł w patchu jakimś) - inaczej obcy jest głupi i nie ma tego klimatu.

O backtracking się nie martw, owszem jest, ale dla mnie super sprawa, mijam drzwi, zamknięte, wiem że muszę zdobyć jakiś konkretny gadżet, by je otworzyć - lubię to, taki oldschool :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...