Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w ogóle nie jechałem po Portugalii, bo nie grali źle i założę się że gdyby Ronaldo strzelił karnego z Austrią to całkowity odbiór ich gry byłby bardziej pozytywny, bo jednak te 3 remisy trochę zepsuły im opinię i wiele osób zapomniało jak cisnęli przeciwników. 

 

Oprócz tego grają świetnie w obronie, tylko Węgrom trafił się szczęśliwy dzień i im 2 rykoszety wpadły. Walia za to nic dziś nie gra i przejdzie najprawdopodobniej lepsza drużyna.

Odnośnik do komentarza

No nie lubie ronaldo ale w sumie nie wiem kto jest bardziej spjerdolony, on czy jego hejterzy xd chociaz moze inaczej, ktos kto po nim cisnie ale ogarnie pilke to spoko bo ma pojecie wiadomo, ale te wszystkie barany, ktore niechec do niego argumentuja jego placzem i nakladaniem zelu na wlosy to jest ku,rwa polactwo w czystej postaci xd pisdy was chyba bola ze zarabia w tydzien tyle ile wy nie zarobicie do konca zycia i moze ruchac kazda panne na swiecie czy co? (tak wasze niunie tez by was kopnely w jaja i poszly z placzkiem ronaldo gdyby tylko im powiedzial slowo XD) no bo co innego moze denerwowac przecietnego kibica reprezentacji ktory o euro dowiedzial sie tydzien temu na zakupach w biedrze, pomozcie mi to zrozumiec.

 

a co do meczu to (pipi)ac portugalie wiadomo, szkoda ze po dzisiaj z walia trzeba to samo robic bo to na prawde dramat jest co pokazali. nie myslalem ze zycie zmusi mnie do kibicowania niemcom ale jesli pukna francje to nic innego nie pozostanie ;(

Odnośnik do komentarza

Nikt normalny nie jeździ po Portugalii, ludzie chcą żeby przegrali tylko ze względu na mimikę jednego zawodnika. Nie wiem, czy trzeba do tego zdania dodawać komentarz. Oglądają mecz żeby jakiś koleś z TV który nijak nie wpłwa na ich życie miał smutną minę. Sami to sobie skomentujcie, użytkownicy.

 

Bardzo ciekawa ekipa, która dziś wygrywa na luziku jak nigdy. Dobre przygotowanie taktyczne i fizyczne, trochę ładnych zagrań, próbowali różnych stylów, różni gracze pojawiają się i mają ważne role (wraz z zagraniem dziś Bruno Alvesa, każdy powołany zawodnik z pola pojawił się na boisku!).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

dobrze schabek napisał. Nie żebym jakoś lubił Ronaldo, i do niego i do Messiego mam neutralny stosunek, ale to kur'wa jeden z największych piłkarzy w historii, a szydera z niego jest kur'wa zawsze, w obojętnie jakiej sytuacji, a jak widzę kolejny raz argument z płakaniem to mam ochotę wyje'bać modem od internetu przez okno.

 

Kur'wa, jak Ronaldo płacze po porażce to żeluś, ciota, a jak wielki Buffon będzie płakał - respekt, legenda, szkoda mi go. Nie mogę już tego znieść.

 

Ronaldo strzelił na tym turnieju już 3 gole i zaliczył 3 asysty, aż liczę że wbije ze 2 w finale żeby chociaż na chwilę ta toksyczna atmosfera wokół niego zniknęła.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

 

 

Kur'wa, jak Ronaldo płacze po porażce to żeluś, ciota, a jak wielki Buffon będzie płakał - respekt, legenda, szkoda mi go. Nie mogę już tego znieść.

 

haha dokladnie. kumpel smial sie z ronaldo i jego plakania, a potem mial lzy w oczach jak fabian poplakal sie przy matim borku.

 

klasyk.

 

ronaldo placze bo mu zalezy i daje z siebie wszystko. nie widze w tym nic do smiechu. moglby np. zamiast tego udzielic wywiadu na temat biletow dla rodzin na euro.

Odnośnik do komentarza

jakie bóldupowce w tym temacie :P CR7 ma swój wyśniony finał i bonusowo tony pekających odbytów, profit

 

finał obstawiałem od początku Por-Fra, za Por jestem od 2004r z powodu wiadomego, a Francja się prześlizgnie daleko jako gospodarz..teraz będą mieli test dopiero ale skoro Mullery itd się zacięły to Grizi i Pogbazy ich wypunktują

Odnośnik do komentarza

Bo to jest standardowy obrót sprawy: wygrał, więc jest bohaterem vs przegrał, więc jest beksą. Lubię szydzić z boiskowego stylu bycia Ronaldo, bo to nie ma się co oszukiwać jest mocno bekowe. Raczej nikt nie spogląda na faceta tak komicznie wykrzywiającego mordę z myślą "niesamowity facet", a raczej "co on odpierdala?". Nie ma to nic wspólnego z umiejętnościami piłkarskimi. Może gdyby Buffon płakał tak po każdym swoim złym zagraniu/złej decyzji sędziego, to ten płacz po przegranym ćwierćfinale byłby po prostu kolejnym jego płaczem, no ale nie był. Buffon raczej zachowuje się tak, że jak koledzy z teamu coś zmaszczą, to krzyknie, poklepie po plecach, żeby skupili się na grze, nie rozpamiętywali (były takie obrazki na tym Euro). Kiedy ktoś taki w końcu zapłacze, to raczej w ciut bardziej odpowiedniej chwili niż to, że ktoś mu źle podał piłkę w 10 minucie meczu...

 

Co do wczorajszego meczu. Spotkała się jedna bardzo kompetentna drużyna z drużyną z jednym kompetentnym piłkarzem. Portugalia całe Euro gra chyba najsolidniej, stwarza sobie sporo sytuacji, świetnie gra w defensywie. Ronaldo z Nanim co jakiś czas odpalają, ale grają raczej bez szału, przeplatają solidne (ok, mecz Węgrami z wypadku Ronaldo był świetny i to trzeba mu oddać) występy z fatalnymi i to w sumie jedyny problem tego teamu, skuteczność.

Odnośnik do komentarza

Ja go uwielbiam. Ma fochy, ale nie zachowuje sie wcale znacznie inaczej od innych piłkarzy z tamtych regionów. Takie maja temperamenty. A na nim dodatkowo w każdym meczu ciąży ogromna presja.

 

Ale jak piszesz ze jest burakiem to świadczy to tylko o Tobie. Na tym poziomie rzadko spotyka sie drugiego tak dobrego i ciepłego człowieka.

Odnośnik do komentarza

Cała strona lizania dupy ronaldo bo portugalia w finale. Naprawde żałosne, w dodatku połowa z liżacych jemu dupe sama była jego hejterami cisneli mi jak za cokolwiek go pochwaliłem w kąciku la liga. Beka w chu.j pastuchy.

 

Albo to odwócenie uwagi jednak fannow Messiego, legendy ktora konczy kariere reprezentacyjna w wieku 29 lat bo mu sie nie chce i dostał wyrok za to ze jest zlodziejem xD


Kto to chyba ludwes najwiekszy obecnie fan ronaldo sie smiał jak był w top 3 do złotej piłki. Litosci

Odnośnik do komentarza

11 minusów XD. Ej no chyba wszyscy widzimy jak się zachowuje Cristiano, każdy wie czemu nie jest to najatrakcyjniejsze zachowanie, ja sam byłem tu wielokrotnie jechany przez Aggrokanabisa bo śmiałem obrazić Krystynę. Po prostu ta zmasowana sraka na jego punkcie jest już męcząca. Dużo bardziej męcząca niż Cristiano. Tyle, cała kwestia. Są granice, gdy takie zaangażowanie w objeżdżanie kogoś przestaje być wesołe, a zaczyna smutne. Jest jeszcze w futbolu coś takiego jak kopanie piłki na boisku, taki detal...

 

 

Dzisiaj "przedwczesny finał". Tym razem już ostatni. Ktokolwiek nie wygra, będzie zdecydowanym faworytem w finale i chyba słusznie. Niemcy i Francja to dwie ekipy, które w sumie specjalnie nie zawiodły jeszcze w tym turnieju - brakowało czasem goli, ale poziom zawsze był. Niemcy przez moment nie przegrywali, zaś Francja potrafiła zawsze odrobić dzięki swoim imponującym talentom w ofensywie.

 

Niemcy mają więcej problemów. Zmęczeni dogrywką, nie mają Hummelsa, Gomeza oraz Khediry. To oznacza, że pewne aspekty mogą dziś działać słabo. Gomez moim zdaniem wiele dał sile ognia, dziś pewnie na ataku Goetze i Mueller, którzy nie mogą się wstrzelić. Jednak Mueller ma okazje, sznyt, nie zdziwię się jak coś wbije. W środku pola zagrać ma Schweinsteiger, który też w formie ostatnio nie jest, przeciw Włochom wypadł średnio. Ale Loew powiedział, że stawia na niego. No i Hoewedes za Hummelsa - też nie do końca ten poziom.

 

Francja zaś może się tylko zastanawiać, czy zmieniać plan po imponującym meczu z Islandią. Wypoczęli, grając na serio w sumie tylko 45 minut, mają pełen skład (lekki uraz Giroud). Czy wracać do składu mają Kante i Rami? Ustawienie 4-2-3-1 pozwoliło ustawić Griezmanna tam, gdzie jest najgroźniejszy. Wiele osób dziś rozważa: czy Kante powstrzymywał Francję przed osiągnięciem pełni mocy? No cóż, prędzej powiedziałbym, że powstrzymywał ich fakt, że większość drużyn nie gra jak Islandia i jest cięższa. Zwłaszcza Niemcy. Oni mają obrońców mogących grać piłką i w zasadzie sześciu pomocników, więc będzie co kontrolować.

 

A jednak... donosy z obozu wskazują, że może znów zagrać pogardzany Sissoko, a Kante zasiądzie na ławie. W sumie dzięki temu mecz na pewno powinien być bardziej otwarty, więcej się "będzie dziać".

 

 

Bo tak ogólnie, wiadomo jaki jest futbol, dwie dobre drużyny = pewnie 0-0 i karne, albo ktoś wbije jakiegoś dziwnego gola którego trudno przewidzieć. 4 lata temu Niemcy odpadły wskutek akcji, gdy Antonio Cassano ograł jak dziecko Matsa Hummelsa - do tamtej pory najlepszego gracza mistrzostw. Go figure.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Cała strona lizania dupy ronaldo bo portugalia w finale. Naprawde żałosne, w dodatku połowa z liżacych jemu dupe sama była jego hejterami cisneli mi jak za cokolwiek go pochwaliłem w kąciku la liga. Beka w chu.j pastuchy.

 

Albo to odwócenie uwagi jednak fannow Messiego, legendy ktora konczy kariere reprezentacyjna w wieku 29 lat bo mu sie nie chce i dostał wyrok za to ze jest zlodziejem xD

 

Kto to chyba ludwes najwiekszy obecnie fan ronaldo sie smiał jak był w top 3 do złotej piłki. Litosci

To napiszę inaczej, żebyś zrozumiał.

 

Przygotowany?

 

 

Lubię od czasu do czasu popatrzeć, jak Ronaldo zamyka mi japę.

 

 

Kur.wa, wyszło, że jestem jego hejterem, a tak nie jest. Czekam na te posty, Kanabis.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...