Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując pierwszy wieczór z VR to naprawdę jest fajna zabawka i widzę w tym mega potencjał. Co ważne  mam te uczyczucie (jak za dzieciaka), żę leżę teraz w łóżeczku i myślę o tym jak sobie pogram w kolejne dni.

Co ważne wiem, że na bank nie zabierze mi to chcęci w granie w zwyczajne, „płaskie” gierki, choćby ze względu na większy relaks i mniejsze męczenie bani przez tamte tytuły.

 

Teraz kilka pytań:

1) jakie gierki na VR mają najwiecej takiego „normalnego” gamlayu coś jak Moss, Astro Boy czy RE7?

2) jak wrażenia z grania w GT Sports VR? Da się tak grać w wyścigi na dłuższa mete?

3) co jeszcze polecicie z gierek na start, w/w trio, Rez i co jeszcze? Move jak coś narazie nie mam i jakoś nie palę się do machania.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem w into the deep i po prostu fajne przeżycie bez żadnej interakcji. Później odpaliłem sobie kitchen i.....no nie wiem czy chce grać w fulla, przecież na tv re7 miał momenty gdzie się bałem, w vr to ja się posram. Na końcu odpaliłem sobie scavengers no i tu zacząłem się pocić i troszeczkę poczułem się nieswojo, może jeszcze podejdę na świeżo bo już zmęczony byłem. Ogólnie to za krótko i w nic porządnego dłużej nie zagrałem aby bardziej się wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, balon napisał:

Podsumowując pierwszy wieczór z VR to naprawdę jest fajna zabawka i widzę w tym mega potencjał.

Szkoda że edytnąłeś bo faktycznie zgadzam się z tym że jednak brakuje trochę powera do tego żeby to wyglądało jak tytuły aaa. Jest jedno ale - jak się spojrzy na Astro bota albo Beat saber to widać że te gry nie mają sensu bez vr. Fajnie zagrało to też w superhot. RE7 brakuje mocy co widać tak samo jak skyrim. Nie wiem czy chce ogrywać rpga na tyle h na vr. Nie moja chyba bajka. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, balon napisał:

Coś nowego, świeżego ale chyba 1 generację (moc) za szybko?

 

@mozi nic nie edytowałem, to dalej podtrzymuję. W tej generacji dla mnie pewno będzie to fajny gadżet na krótkie sesje więc akurat te gierki co są obecnie w pełni mi wystarczą.

Co do długich gier to tak jak nie miałem, żadnych problemów z błędnikiem itd. to nie chciał bym walić długich sesji erpegowych w tych goglach, bo byłbym po prostu zmęczony.

 

Mozi może ty grałeś w GT Sport albo DC na goglach?

 

 

Odnośnik do komentarza

A dla mnie własnie Skyrim robi największe wrażenie, to czucie, że jest się w tym świecie, widzi się te mordy :obama: Są niezłe gierki jak REZ czy Thumper ale one są jakby z perspektywy trzeciej osoby więc na mnie osobiście nie robiły AŻ takiego wrażenia jak własnie Skryim. Balon obczaj sobie jeszcze Beat Sabera czy Tetris Effect, no i ty lubisz platformery więc Moss i Astrobot to must have'y dla ciebie i na tym się skup na razie. DriveCluba mozesz pod VR pograć jak chcesz samochodówke ale ostrzegam graficznie przypominają się czasy GT 4. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, balon napisał:

 

3) co jeszcze polecicie z gierek na start, w/w trio, Rez i co jeszcze? Move jak coś narazie nie mam i jakoś nie palę się do machania.

 

 

 

 

 

 

To co polecili wyżej, plus można sprawdzić jeszcze Invisible Hours, Persistence, The Exorcist, WipEout, jak szukasz coś do multiplayer, to zdecydowany numer jeden, Firewall. 

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówiłem, myślę o tym VR i zamiast przerwy lanczowej dziś była przerwa 20 min na VR:yao:  No i panowie odpaliłem te demo Astto Bota. Kuuuuu rwwwaaaaa jaki wyczes jakbym miał gogle w 2018r. to czuję, że mój RDR2 byłby zagrożony pod kątem GOTY. Chociaż nie powiem jak pierwszy raz ruszyłem się w głąb ekranu to trochę żołądek się ruszył:pizza:

Wiem po tym demie (i Moss) już 3 rzeczy

1) VR zdecydowanie lepiej pasuje do rysunkowej/kreskówkowej/baśniowej stylistyki. W tym tytule grafa jest naprawdę dobra nawet w googlach, a reszta to jakiś mistrz

2) Choćby dla tego Astro Bota warto kupić te gogle

3) oj jaki ja głupi byłem jak czytałem wasze spusty np. nad tą gierką i myślałem, że wiem ocb. Nic nie wiedziałem opierając się tylko na fotkach i teorii.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
5 godzin temu, balon napisał:

Mozi może ty grałeś w GT Sport albo DC na goglach?

Mam obie, i powiem tak, jak cisnales w normalne edycje godzinami, to moze lepiej nie, bo po prostu srednio wypada w porownaniu. Z wyscigow Wipeout najlepszy wybor imo.

Ze PSVR nie ma mega jakosci/mocy to wiadomo, inne gogle lataja za 3 kola, tego sie nie przeskoczy. 

Odnośnik do komentarza

 

7 godzin temu, balon napisał:

Mozi może ty grałeś w GT Sport albo DC na goglach?

Grałem w obie i jest fajnie - pomijając grafę to naprawdę fajne doświadczenie. Warto sprawdzić jak masz już GT to patch jest za free. 

Co do astro bota to demko imo słąbo pokazuje co ta gra potrafi. Potem jest tak zróżnicowana rozygrywka że :obama:

Moss i chyba tyle z takich gier. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...