Skocz do zawartości

Hellblade


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Walka by byla nawet spoko jakby byla mozliwosc wiecej niz dwoch combosow. Syndrom Ryse. Dla mnie gra to jedna z najciekawszych produkcji zeszlej generacji. No ale ktos kto ma wyjebane i nie interesuja go zaburzenia psychiczne i nawet nie zalapie tak naprawde co gra ma pokazac moze sie okazac nudnym symulatorem chodzenia. Zreszta chyba kazdy symulator chodzenia musi trafiac klimatem i tematyka w nasze gusta w innym wypadku czlowiek sie zesra z nudow. 

Dla mnie np Journey to padaka.Za to taki Get Even mimo ze technicznie raczej mocno przecietny dla mnie to tematyczny kocur Shadow of collossus oczywiscie sztosik. Ale kompletnie nie wiem co ta gra ma wspolnego z Hellblade. Dziwne ze spazmiarz nie wspomnial o forza horizon.

 

Kwestia tez tego co kto oczekuje od tego tytulu. Bo jak ktos tutaj liczy na fajny slasher to sie przeliczy. Bo gra jest po prostu slaba w tej kwestii.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.03.2021 o 20:40, balon napisał:

Daj znać po, jestem ciekaw finalnie twoich odczuć.

Nie było to takie złe jak mi się na początku wydawało. Głównie za sprawą histori i całej psychozy. No tylko ja z tych co woli gameplay a ten już tak średnio mi się podobał. 

Co do tej walki na koncu (nadal uważam że nie taka najgorsza jak się tu pisało) to fajny motyw. Tłuklem się z 15 minut zanim skumalem co i jak xD no myślę sb długo ku.rwa jeszcze bo już mnie męczycie :)

 nie ma co się rozpisywać...za darmo można spróbować ale pewnie za tydzień nie będę pamiętał. 

Zaraz po skończeniu właczylem trailer 2 i niestety klimat w trailerze całkowicie mnie odrzucić. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dobra wiadomość dla tych którzy jeszcze nie grali, ja niestety mam ten tytuł już za sobą i szczerze mówiąc, raytracing i lepsza grafika to trochę za mało by zachęcić mnie do drugiego przejścia. No ale fajnie że studio oswaja się z nextgenowymi konsolami i wypuszcza takie aktualizację za darmo (tak przynajmniej rozumiem), bo nie jest to regułą. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj chwile zachęcony patchem pod Series X... klimat gęsty, wygląda to bardzo ładnie jednak nie ma praktycznie żadnej interakcji z otoczeniem. Nie miałem jeszcze walki, więc na ten temat się nie wypowiem. Gra na razie zostaje na dysku, wrócę do niej gdy skończę Shadow of The Tomb Raider. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2021 o 11:50, orion50 napisał:

Pograłem wczoraj chwile zachęcony patchem pod Series X... klimat gęsty, wygląda to bardzo ładnie jednak nie ma praktycznie żadnej interakcji z otoczeniem. Nie miałem jeszcze walki, więc na ten temat się nie wypowiem.


Bo to właśnie taka wydmuszka - korytarzyk, symulator chodzenia bez ciekawego gameplayu, zero interakcji z czymkolwiek, zupełnie nieinteresująca historia i jechanie na opinii "czegoś więcej niż głupia gierka, bo porusza poważne problemy".
Walka to takie samo badziewie, jak reszta - jest, żeby była, trzy ciosy na krzyż, jeden rodzaj przeciwnika (chyba, już nie pamiętam, ale jakaś różnorodność mi nie utkwiła w pamięci) i każde starcie wygląda tak samo.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...