Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniejsze strony miały "debatę" techniczną, to wrzucam podsumowanie z Digital Foundry:
https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-god-of-war-tech-analysis

Cytat

- PS4: 1080p with mostly stable 30fps, small dip to 28-29 in demanding scenes.
- PS4 Pro 'Quality': 2160p with mostly stable 30fps, small dip to 28-29 in demanding scenes. (oczywiście checkboarding)
- PS4 Pro 'Performance': 1080p with frame rate mostly between 45-50fps. Dips to 40ish in demanding scenes, reaching 60 in quieter scenes (czyli tradycyjnie dla serii, która zwykle w tych rejonach operowała)

Dla osób martwiących się o zwykłą wersję jeszcze wrzucę to: Lastly, there is the base PlayStation 4, which is capped at 30fps and here, the level of performance is remarkably like the PS4 Pro with the higher resolution option engaged. Frame-rates generally hold steady at 30fps but there are dips in performance during specific sequences, which does reduce fluidity.


Nie wrzucam linku do filmiku, bo są spore spoilery z pierwszych godzin gry, wolę unikać :v

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ornit napisał:

Daj to w spoiler debilu!

 

 

edit: Nie mam już kurwa po co grać! Anuluję PO bo mi grę zepsuł!

 

@Ficuś @chris85 @Pupcio @zagul @Arkady (pipi) wam w dupy!

 

 

Raczej należą się tutaj komuś przeprosiny, taki spoiler (moim zdaniem nie spoiler) to nie powód, żeby kogoś od debili wyzywać, zamiast się ewakuować obracając to w żart.

Odnośnik do komentarza

Miałem nie kupować, bo od początku gra mi się nie podobała. Miałem nie kupować, bo Yakuza 6 i kupka wstydu i tak jest duża. Miałem nie kupować, bo już się trochę sparzyłem na kupiony w podobny sposób Ni no kuni 2.

 

Ale kupiłem, bo recenzje i teraz nie mogę się doczekać. :fsg: 

Ciekawe kto u mnie wygra: Kratos czy Kiryu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kalel napisał:

Dostałem maila od Euro RTV ze moja kopia została wysłana do sklepu.

 

Trzeba będzie na kolanach prosić przed panem RTV.

Też dostałem

Cytat

Szczegóły dostawy

Zakup i odbiór w Sklepie fizycznym RTV EURO AGD
Zapraszamy do wybranego Sklepu Fizycznego w dniu 2018-04-20 po godzinie 14:00 w celu zakupu Zarezerwowanych produktów.
Rezerwacja obowiązuje przez 3 dni.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...