Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wredny napisał:


Jestem dalej, to pewne. I oczywiście pisząc, że mnie wkoorvia, prawię komplement zarówno scenarzyście, jak i aktorowi go odgrywającemu, bo jest w tym tak autentyczny (a na dodatek to w sumie naturalna reakcja tak młodego gnojka na pewne wydarzenia), że wywołuje u mnie takie emocje. Więcej nie piszę, bo to byłby spoiler, ale sam będziesz chciał przełożyć go przez kolano w późniejszym etapie gry :) 

Po scenie w domku na farmie w TLoU człowiek chciał Joelowi zaje.bać. Tu będzie chyba podobna reakcja na dobrze wykonaną robotę przez scenarzystów, jak mówisz. ;)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Hendrix napisał:

@YETI

Ten atak runiczny z gifa pewnie jest jednym z moich ulubionych, jest w mojej rotacji (często zmieniam), w ogóle w życiu nie podejrzewałem, że taką ich ilość wsadzą do gry, jest tego naprawdę DUŻO.

Uwielbiam ten system walki, najlepsze połączenie slashera i action rpg. Przed premierą nie przypuszczałem, że spodoba mi się bardziej niż system w Niohu.

Nie dość, że jest ich dużo, to w fajny sposób wchodzimy w ich posiadanie. Zamiast kupować za zwykle punkty, jak to zazwyczaj odbywa się w innych grach, GoW zmusza do odwiedzania różnych lokacji. Dość odważne posunięcie SMS, bo mowa tu o atakach runicznych, istotnym elemencie gry. Pewnie wielu graczy pobiegnie tylko główną fabułą, przez co ominie ich sporo run. 

Ja często je zmieniam, sporo zależy od przeciwników. 

 

Idealne wyczucie :fsg:

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, walek napisał:

Slyszalem, ze w dalszych etapach jest dostepna mapa na znjadzki. Czy na niej zaznaczone sa te kruki “duszki”? Mam zamiar wyczysic cala kraine ze znajdzek. Ps. Pytanie do posiadaczy 4K HDR. Czy HDR mocno podbija w trybie “Favor Performance” wizualia gry? 

HDR w tej grze naprawdę ROBI, zwłaszcza jeśli chodzi o oświetlenie. Pisałem to na okoliczność remake`a Shadow of the Colossus, napiszę to samo w przypadku GoW. Ogromnie i szczerze współczuję tym, którzy odbiorników 4k HDR nie posiadają...

Odnośnik do komentarza

Chyba platynka poszła się kochać. Wychodzi na to, że mam zbugowane malowidło gigantów i nie naliczyło mi go w dzikim lesie mimo, że Atreus o nim opowiadał, a szafa też otwarta :/ edit: jest nadzieja, bo podobno te malowidła nie są śledzone przez mapke.

 

Dla tych co skończyli:

Spoiler

Koniecznie idźcie spać w domu Kratosa, bo jest wtedy ukryty ending.

 

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Pytanko to tych co grali już triale i je skończyli

Spoiler

w muspelheim mamy Valkirię po pokonaniu której dostajemy taki item

zcdHPte.jpg

 

Jest on potrzebny do maksymalnego upgrejdu Ostrzy Chaosu, trzeba za niego kupić u krasnali Płomień Chaosu  potrzebny do tego ulepszenia, ale nie jest on u nich dostępny

KGSSuMM.jpg

 

i teraz pytanie czy mi się coś zbugowało, czy muszę fabułę ruszyć dalej jestem po

Spoiler

zdobyciu czarnej runy i przed wyruszeniem do jotunhaimu

Edit.dobra trzeba pierw fabułę skończyć :cool:

 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Soban napisał:

Chyba platynka poszła się kochać. Wychodzi na to, że mam zbugowane malowidło gigantów i nie naliczyło mi go w dzikim lesie mimo, że Atreus o nim opowiadał, a szafa też otwarta :/ edit: jest nadzieja, bo podobno te malowidła nie są śledzone przez mapke.

 

Dla tych co skończyli:

  Pokaż ukrytą zawartość

Koniecznie idźcie spać w domu Kratosa, bo jest wtedy ukryty ending.

 

 

Sprawdź sobie w Codex -> lore -> jotnar shrines. Tam są wylistowane odkryte.

Odnośnik do komentarza

Ajjjj dobra jest to gierka. Gram dopiero od poniedzialku i mimo waszych spustow to u mnie 0 hajpu bo fanem Kratosa nigdy nie bylem. Trzeba byc cymbalem zeby nie docenic co SMS zrobilo. Od poniedzialku cisne jak tylko mam czas i chociaz jutro wyjezdzam to chyba konsole biore ze soba chociaz nigdy tego nie robie xd Szanuje to smiganie po calym swiecie bez zadnych zaciec, loadingow. Tu walka, tu plyniemy lodzia. Raz ladna pogoda, idziemy troche wyzej i snieg. Zazdroszcze tym ktorzy w to graja na prosiaku w 4k hdr

 

Ale za to moj ps4 fat amateur kupiony na premiere przezyl juz unchartedy, horizona i teraz gow przy ktorym nawet nie halasuje i sie nie nagrzewa xd japonska mysl techniczna :banderas:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Siemaneczko, mam pare pytanek. Mam nadzieje, ze pomozecie :)

1. Czy też tak macie, że nie da rady sprzedać niektórych ulepszeń? Mam w cholere jakiś common i rare, całkowicie nieprzydatnych, tylko bałagan robią w inventory. Zastanawiam sie czy to jakiś bug czy co. 

2. Gram na PS4 Pro. W zasadzie to kupiłem gre z konsoląpierwsza gierka na tym egzemplarzu). Dziwi mnie jedna bardzo niepokojąca rzecz. Otóż, God of War powoduje gromne grzanie się konsoli a wiatraki wyją niczym te samolotowe. Przetestowałem Horizona i jest cichutko. Zastanawiam się czy to norma czy mam jakiś problem z konsolą. Mocniej zaczynają chodzić jak wejdę do mapy w menu lub jak przeglądam rzeczy w sklepie(what?!!). 

Jak Wam chodzi gierka na wersji pro?Dodam, że zarówno w trybie performance i resolution takie kwiatki mam :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...