Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Nemesis napisał:

Sporo sekretów i znajdziek napakowali w tej grze. GoW  mi się podoba i mam nadzieję, że im dalej w las tym lepiej. Podobno walkirie są w tej gierce największym z wyzwań. Ktoś potwierdzi? Gram na trudnym poziomie bo przecież nie będę się za pierwszym podejściem rzucał od razu na Boga Wojny. 


Powiedziałbym, że za dużo. Jest ich bowiem ponad 300. Według mnie najlepiej wypadają ołtarze Jotunów. Raptem jedenaście sztuk i do tego przedstawiają interesujące historie. Reszta to typowe znajdźki. V są najpotężniejszymi przeciwnikami w grze, szczególnie ich szefowa potrafi dać w kość. Choć jeżeli chodzi o trudność, to niektóre z wyznań również dają popalić.
Miłej gry Nemesis. :lapka:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Square napisał:

Najlepszy był komentarz

  Pokaż ukrytą zawartość

Mimira po zrzuceniu młota przy zwłokach giganta jak krótko podsumował Kratosa "Ty jednak jesteś po(pipi)any" :D

 

Ogolnie teksty byly dobre. Zapomnialem wspomniec w mojej mini "recenzji" ze polski dubbing to sztos. Prawie nigdy nie gram w jezyku PL bo wole oryginal ale tutaj odwalili SOLIDNA robote, na tyle ze wolalem grac po Polsku, brzmialo jakos bardziej swojsko.

 

Smiechelm w momencie jak

Spoiler

Wplywali do brzucha węża, Mimir "Duzo podróżowalem po swiecie ale w takim miejscu jeszcze nie bylem", Atreus: "Wow bedziemy brzuchu giganta, nigdy czegos takiego niedoswiadczylem, a Ty ojcze?" Kratos: cos tam ala "Zdarzalo sie". Mimir: "No tak, moglem sie tego spodziewac..."

 

:dynia:

 

Edytowane przez Velius
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Główny wątek i poboczne skończone. Została część wyzwań świata M i N oraz panie V. Podtrzymuję wszystko co napisałem poprzednio.

Zakończenie idealne, a więź między Kratosem i Atreusem wypada bombowo. Cały czas jak na szpilkach siedziałem z nadzieją aż nasz bóg wojny zacznie opowiadać o swojej przeszłości, a kiedy już to robił, to z idealnym trudem w głosie i zachowaniu. Mały w idealnych momentach wkufiał i budził inne emocje. Czekam teraz na spotkanie z drugiego zakończenia w kolejnej części i jak rozwiną to co było przykryte pod gobelinem w ostatniej lokacji.

Przydałby się tryb ng+

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Velius napisał:

Ogolnie teksty byly dobre. Zapomnialem wspomniec w mojej mini "recenzji" ze polski dubbing to sztos. Prawie nigdy nie gram w jezyku PL bo wole oryginal ale tutaj odwalili SOLIDNA robote, na tyle ze wolalem grac po Polsku, brzmialo jakos bardziej swojsko.

 

Smiechelm w momencie jak

 

 

Ulubiony mały moment?

 

 

Jak Kratos daje do spróbowania Atreusowi wino z Grecji,  a później na koniec wali z gwinta, kończąc to swojskim, rozkosznym "Aaaahh" - tak mu smakowało

:cool: 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Cedric napisał:

 

Ulubiony mały moment?

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Jak Kratos daje do spróbowania Atreusowi wino z Grecji,  a później na koniec wali z gwinta, kończąc to swojskim, rozkosznym "Aaaahh" - tak mu smakowało

:cool: 

Po czym mały na dłuższą chwilę wpienia człowieka jak komar, którego nie widać.

Odnośnik do komentarza

Dolaczam do grona osob, ktore ukonczyly przygode. Wszystko co mialo byc napisane (superlatywy jak i gorzkie żale) juz tu padlo. Moja osobista ocena poczatkowa 9/10 spadla moze o ocene czy dwie ze wzgledu na pewne zmeczenie. Poczatkowy efekt wow i niemozliwosc oderwania sie od konsoli gdzies w polowie wygasla - w duzej mierze spowodowane to bylo poziomem trudnosci (walka M&M na gmgow pozostaje w mojej pamieci do tej pory jako rzecz, ktora zablokowala mi gra na pare dni bo juz nie mialem ochoty sie z tym meczyc). Niezgadzam sie z opiniami, ze poboczne aktywnosci (questy, skrzynie, znajzdzki) sa slabe/niepotrzebne - nie trzeba ich robic wiec nie jesli ktos uwaza, ze takie momenty rozcienczaja glowna fabule to przeciez nie musi ich robic. W skrzyniach mozna znalezc calkiem dobre graty wiec ja czesto lokacje przeszukiwalem dosc gruntownie i nie zalowalem gdy w nagrode dostawalem jakas fajna rekojesc albo zaklecie. Druga rzecz, ktora sie tu powtarzala i z ktora tez nie do konca sie zgadzam to ilosc wrogow. Trolle na jedno kopyto faktycznie byly kiepskie, ale reszta jak dla mnie ok. Dzieki takiej ilosci doskonale poznalem wrogow, ich wachlarz atakow, sposoby w jakie trzeba prowadzic walke zeby nie skonczyla sie ona glupim komentarzem Mimira. I pomimo tego, ze tak dobrze znam tych wrogow to i tak dalej potrafie zginac (a mysl o farmieniu Niflheimu czy Muspelheimu mnie po prostu przeraza). Pod cala reszta podpisuje sie wszystkimi konczynami. GoW2 jeszcze na tej generacji? TAK!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

God of War has had a better debut than any other PlayStation exclusive ever, according to The NPD Group. Not only was it the best-selling game in the U.S. in April, but it’s performance in its first month also outpaces all other PlayStation exclusives. That’s not just PlayStation 4 — it’s for any PlayStation since the platform’s debut in 1995.

God of War came out on April 20, so it was only available for 10 days in the month. But it was still able to break the record, beating Grand Theft Auto: San Andreas, which came out for the PlayStation 2 in October 2004."

https://venturebeat.com/2018/05/22/god-of-war-had-the-best-debut-month-ever-for-a-playstation-exclusive/

 

 

  • PlayStation 4 software breaks a record: PlayStation 4 software dollar sales in April 2018 set an all-time April high for any platform since tracking began in 1995. The record had previously been held by Xbox 360 and was set in April 2008.

 

:banderas:

Pozostaje tylko pogratulować SMS, prawdziwy system sellera. 

Odnośnik do komentarza

Główny wątek skończony na 'Give Me God of War'. Pograłem parę dni, później miałem z 2 tygodnie przerwy i brakowało chęci 'bo za ciężko ale jak wróciłem to w 3 dni pękło :P Ostatni boss jakieś 2-3 godziny powtarzania ale w końcu się udało, do Walkirii nawet nie startuje, ogólnie nie polecam na pierwsze przejście najtrudniejszego poziomu bo to lekki masochizm mimo że po upgrade'ach broni i pancerza już jest sporo łatwiej to zdarzają się walki które trzeba powtarzać kilka, kilkanaście razy bo czasami jeden cios nas zabija.

 

Ciekawe doświadczenie, teraz spróbuje zrobić 100% na easy :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...