Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No sequel wyjdzie szybciej niż po 5 latach, odpada większość fazy budowania prototypów, większość pre-produkcji i team zazwyczaj ma już jasno określony cel i wizję tego jak wszystko ma wyglądać. GoW nie miał żadnych DLC, więc dodatkowa robota też odpada.

Horizon 2 to pewnie marzec 2021, więc nie zdziwię się jeśli GoW 2 wyjdzie rok później, albo pod koniec 2021, zależy jak będzie układał się cały plan wydawniczy i praca na nowych devkitach.
 

Odnośnik do komentarza

Ale ta pewnośc bierze pod uwagę fakt ile konsol ps4 jest na rynku a ile będzie ps5 w momencie premiery?

Ja własnie jestem pewien na 100% ze gow będzie na ps4, bardziej martwi ze wydawanie na ps5 może przesunąć premierę.

Z drugiej  strony jeżeli jakaś gra ma spowodowac kupno konsoli to żadna inna.

Odnośnik do komentarza

A ja bym taki pewny nie był. Ale tak jak mówi wujek mm, system seler w postaci papcia Kratosa by wjechał jak dziki dla wielu odbiorców a zwłaszcza w USA. 

 

Co do skoku, były przecież ciosy w których Kratos się odrywał od ziemii, drugą broń wiemy jaka jest no i wydaje mi się, że to by było po prostu leniwe z ich strony nie pociągnąć tematu ale nie jestem designerem i sobie mogę gadać głupoty, developerzy pewnie by mnie wyjaśnili jednym zdaniem pytanie tylko czemu w takim razie skok poza walka jest taka ch,ujnia? Mówię o wspinaczce, mnie to bolało strasznie czułem się jakbym grał w jakiegoś walking sima bez swobody w skokach i eksploracji. 

Odnośnik do komentarza

Ja liczę jeszcze na cross-genową dwójkę. Pseudo argumentami, jakich mogę użyć jest to, że podobne pożegnanie (po prawie 2 latach obecności next genów) dostało PS2, oraz to, że od czasów PS3 na premierę, ba, nawet w pierwszym roku życia konsol Sony, nie wychodzą takie megatony, jaką będzie właśnie GoW2. Przyjmując premierę nowego sprzętu na końcówkę 2020, to idąc tym tropem, grę otrzymalibyśmy jakoś w 2022. Ciężko mi w to uwierzyć. 

 

4 godziny temu, XM. napisał:

Chyba tylko jednego swiatu sie nie odwiedza w jedynce.

 

Do trzech w ogóle nie wchodzimy, a jeden (końcówka) to praktycznie interaktywna scenka. Przy czym nie widzę problemu w pokazaniu plansz challange'owych od zupełnie innej strony w kolejnej części. 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
15 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

Ja liczę jeszcze na cross-genową dwójkę.

Nie sadze, żeby takie podejście miałoby sens. GoW 2018 raczej wycisnal maxa z PS4, a bez nowej jakości nie zrobia takiego wyniku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, Figuś napisał:

Coś dużo wrzucają w ostatnich dniach filmików z GoW

 

Fajny filmik

 

ale czekam aż przyjdzie Mejm i zacznie zrzędzić że to głupia i pretensonalna historia, no chyba że tego nie zrobi, bo nie będzie chciał urażać uczuc swojego kolegi - milana 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...