Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.05.2019 o 09:04, Figuś napisał:

Właśnie pojawił się zapowiadany dokument :banderas: 

 

 

edit. 

jest też wersja dla czarków z napisami PL

 


Obejrzałem sobie wczoraj rano i muszę przyznać, że zayebiście się to oglądało. Cory jest super, ale to wiedziałem od GoWII. Nie zdawałem sobie jednak sprawy, jak momentami ciężko i beznadziejnie było z developingiem tego dzieła - dostaliśmy praktycznie idealny produkt, a tu takie kwiatki, błędy, niezadowolony Shuhei itp.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.05.2019 o 09:04, Figuś napisał:

Właśnie pojawił się zapowiadany dokument :banderas: 

 

 

edit. 

jest też wersja dla czarków z napisami PL

 

Właśnie obejrzałem całość, jeżeli ktoś jeszcze nie widział, to niech zabiera się za oglądanie. Świetny materiał, bawet jest co nieco o skasiwabej grze SMS. Mam nadziehe, że Sony kręci podobny materiał o Death Stranding, GoT lub TLoU (pierwsza część doczekala się tego typu dokumentu).

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Wredny napisał:


Strasznie chciałbym, by do tego wrócili, bo wyglądało na bardzo ciekawy projekt SF.

Było zbyt podobne do Destiny i dlatego postabowili je skasować. A rynek jest troche przesycony takimi grami, więc watpie by wrócili do tego. Lepiej niech spróbują zrobić coś nowego

Odnośnik do komentarza

Skończyłem po tym jak gra rok leżała na półce. Jest dobra ale nazywanie jej jakimś GOTY to gruba przesada. Eksploracja i walka są w porządku ale nic poza tym. Design to kwestia gustu. Niektóre rzeczy mi się podobały a inne trochę mniej. Zabrakło jeszcze kilku epickich akcji. Gra wydaje się rozkręcać a praktycznie mamy koniec. To jednak dobry grunt pod sequel. Jako start nowej serii udało się .

Odnośnik do komentarza

Tak to taka gra, która się eksploruje przyjemnie ona też nie ma jakiegoś rozległego świata z reguły są lokację dość tunelowe poza jeziorem dziewięciu gdzie można przy poszczególnych przystaniach się zatrzymywać w zależności od poziomu wody i eksplorować, cieszyć się przyjemną grafiką i historią. Walka też przyjemna. Gram na poziomie wyzwanie i jest tak wyważona trudność choć Valkirie mnie leją, jedna poszła w miarę gładko ale kolejne już mi spuszczają lanie.

Przechodzę drugi raz i gra się na prawdę przyjemnie. Może nawet poświęcę czasu tym mgłom na końcu :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
8 minut temu, Szymek napisał:

Z drugiej chyba bym wolał aby następna część nie była hamowana przez słabsza konsole.

 

Cóż, nikt nie pozbędzie się 100 mln potencjalnych nabywców. Mogliby zobić PRO i PS5 only, ale to jeszcze durniejszy ruch. :reggie: Są w ogóle jakieś dane nt. sprzedaży prosiaka?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skończyłem wczoraj fabułę, potężna gierka :fsg: Na początku nie mogłem się przestawić na nowy system walki i miałem mały zawód, ale im dalej w upgrade Kratosa i młokosa tym lepiej. Graficznie killer nawet na biedaPS4, eksploracja i zagadki wykonane fpytę, muzyka bardzo dobra, historia i relacja Kratos-młokos bardzo mi przypadła do gustu... W zasadzie oprócz jednej słabszej miejscówki i okazjonalnych pomniejszych bugów chyba nie mam do czego się przyczepić w tej części. Bawiłem się wybornie, jeszcze do tej gierki wrócę na pewno.

A, i cieszy mnie brak DLC oraz innych tego typu badziejów - gierka jest kompletna od samego początku, co w dzisiejszych czasach trzeba powiedzieć głośno i pochwalić.

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...