Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu wróciłem do tego tytuły, po premierze skończyłem fabułę, teraz chcę wbić platynę. Póki co czyszczę sobie mapy z znajdziek i zastanawiam się jaki pancerz najlepiej zdobyć na Walkirie, tak aby nie tracić surowców na ulepszani słabych. Jakieś rady?
Z drugiej strony:
 

Spoiler

Myślicie, że kolejny tytuł to będzie od razu Ragnarock, czy raczej coś innego, a Ragnarock zakończy trylogię?

 

Odnośnik do komentarza

Teraz to już szczegółów nie pamiętam, wiem tyle, że żadnego specjalnego pancerza nie używałem. Ulepszyłem o podstawowe staty jakąś standardową zbroję, którą zdobywa/kupuje się gdzieś w połowie gry i wg cyferek w menu miała wszystko na dany moment najlepsze i tyle. Zresztą system ekwipunku w tej grze jest tak skonstruowany, że ciężko o uniwersalny zestaw, zawsze podnosząc niektóre statystyki obniżasz inne, a na Walkirie wszystko musi być na poziomie xd. 

Odnośnik do komentarza

Pewnie w NG+ jakieś armory są.

 

Na początku zacząłem grać na normalu, ale po walce z pierwszym

 

smokiem

przełączyłem na wyższy i jest walka wymagajaca. Rozwaliłem już

dwie Walkirie

 i te walki daja  sporo satysfakcji, grunt to poznać wachlarz ataków jak @giger_andruspisze. Póki co dla mnie najlepszym zaklęciem jest to odnawiające pasek szału i wiewiórka, która znajduje kolejne kamyki, dzięki temu HP mi się szybko odnawia. Gra jest niesamowita choć mam uwagę do mapy, która jest dziwnie opisana i cieżko się zorientować ile czego gdzie juz znaleźliśmy. Znaczek akcji O rzadko, ale się zdarza, że nie chce się wyświetlić. Poza tym gra jest rewelacyjna, moment jak Kratos musi

 

wrócić do domu, żeby odkopać Ostrza Chaosu jest miażdżący, widać po nim jaki to dla niego ciężar i jak mu zależy, żeby dzieciaka wykurować

.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Mam nietypowy problem z grą. Najpierw nie chciała się w ogóle odpalić. Po kilku razach usuwania aplikacji i instalowania na nowo udało się ale tylko wersja 1.0 bez patcha. Pograłem trochę, i podczas gry po kilku godzinach gra zaczęła wywalać jakieś błędy aplikacji lub uszkodzone dane. Ponownie usunąłem i zainstalowałem. Gra działa, sejwy też ale gdy tylko pobiorę i zainstaluje patcha to przy wczytywaniu już właściwej gry jest ciągle ekran wczytywania z wskazówkami i nie rusza dalej. Słychać że po jakimś czasie płyta staje w napędzie. Miał ktoś coś podobnego? Olać i grać bez patcha czy jest jakiś sposób? 

Odnośnik do komentarza

U mnie praktycznie nie było momentu, żeby konsola wyła wiatrakami nawet przy zadymie, a gram na amatorze. Za to w Uncharted były takie dosłownie dwa momenty i cisza.

 

Miałem za to pare błędów o których wcześniej już wspomniałem, tj. dwa razy przeciwnik jakoś przeleciał przez skałę i nie mógł już wyjść z korytarza do którego trzeba sie wczołgać, żeby wejść, reset checkpointu pomógł, ze 3razy nie chciał mi się  pokazać O, żeby odkopać skarb, wysiąść z łodzi albo wejść na skałę, no i raz młody zaczął biegac w kółko pod przewalonym statkiem i za mną nie podążał przez co nie mogłem wspiąć się na skałę, bo kółko się nie wyświetlało XD 

 

Walki z

 

Walkiriami

są bardzo satysfakcjonujące jak się gra z wyższym poziomie. Zostały mi jeszcze 4 do pokonania.

 

Czy po skończeniu gry można wrócić na mapę poczyścić co zostało? Czy trzeba wgrac sejwa albo zacząć NG+? No i co przechodzi do NG+? Muszę znaleźć jeszcze kilka kruków Odyna a nie chce mi się od nowa za nimi latać. Krasnolud powiedział mi, że jak mam coś do zrobienia to własnie teraz jest ten moment, więc pewnie nie będzie odwrotu jak rusze fabułe dalej.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Plugawy napisał:

Czy po skończeniu gry można wrócić na mapę poczyścić co zostało?

Tak po skończeniu gry można powrócić do wszystkich odwiedzonych krain i pozbierać to co brakuje.

 

Do NG+ przechodzi twój ekwipunek i umiejętności (te fabularne odblokowują się w konkretnych momentach), a z tego co pamiętam to wszystkie aktywności się zerują. Do NG+ tworzy się osobny sejw chyba, więc zawsze możesz kiedyś tam wrócić do zwykłej gry i dozbierać kruki, ale lepiej to zrobić od razu jak celujesz w platynę, a i będziesz miał wtedy więcej bonusów (exp. kasa) jak zaczniesz drugi raz.

 

8 minut temu, Plugawy napisał:

Krasnolud powiedział mi, że jak mam coś do zrobienia to własnie teraz jest ten moment, więc pewnie nie będzie odwrotu jak rusze fabułe dalej.

W każdym tytule działa to chyba tak samo i ten tekst oznacza, że dopóki nie skończysz aktualnego zadania nie będziesz mógł się zabrać za coś innego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja jak zacznę to prawdopodobnie kolejne przejście na GoW w NG+, aby ulepszyć maksymalnie ekwipunek Kratosa. Chociaż zaczęcie całkiem od nowa też brzmi fajnie.

Na NG+ wkurza mnie to, że te nowe zbroje to tylko w formie pełnego pancerza są, nijak to pasuje do Kratosa. Jak przechodziłem NG+ pierwszy raz to zmieniałem zawsze na domyślny przed scenkami.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, mario10 napisał:

Dokładnie , a tak to trzeba biegać na szybko po tych mgłach.

 

Ja jak czyściłem ten świat to najpierw uzbierałem na pancerze, a potem dopiero robiłem szczeliny/skarby, ale zgadzam się z @Square trochę zmarnowany potencjał. Chyba, że pokuszą się o rozszerzenie tych światów w kontynuacji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...