Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Mejm napisał:

Oby pudelka zyly jak najdluzej bo jak zostanie sama cyfrowka to dopiero zacznie sie bolcowanie.

Na konsolach tak, na PC nie. Dobrze wiedzą, że piractwo w dużej mierze zostało wyparte przez wygodę, ceny i kształtującą się konkurencję. Na PC piractwo zawsze jest "opcją" i granicy nie mogą przesuwać w nieskończoność. Sam kupuję na GOG-u, bo chcę i akceptuję formę sprzedaży, chociaż po sieci latają te same instalki, które każdy może pobrać. Na Steam też promocja goni promocję i nie wiadomo w co ręce włożyć. Jak na ironię, PC stał się ostoją normalności jeśli chodzi o granie.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Ukukuki napisał:

GoG? Wydał platformę która łączy wszystkie sklepy, gry bez DRM z możliwością pobrania instalatora. Do tego darmowe bonusy do gier jak ścieżki dźwiękowe, tapety, awatary, filmy z powstawania czy różne materiały dodatkowe. 

 

Nie wiem jak jest teraz, bo przestałem korzystać, ale jeszcze z pół roku temu regularnie zrywało połączenie z kontami Steam, Origin itd.

I nagle się okazuje, że raz na kilka tygodni muszę wszystko ustawiać i synchronizować na nowo.

Odnośnik do komentarza

Będziesz miał ptaszora którym zaznaczysz wrogów :nosacz3: nawet nie patrze w stronę tej gry dla mnie ubisoft skończył się pod koniec 7 generacji a w tamtej generacji wydaje mi się że tolerowałem ich gry tylko przez młody wiek i to że to były pierwsze gry na motywach które gwałcą do dziś. Ery ps2 nie będę wspominał bo aż smutno dla zagrajmera się robi :smutas:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Pupcio napisał:

Mejm ostro kłamie, klimaty jedynki mocno lubie ale gameplay to okrutna patologia i dopiero dwójka była fajną grą

 

No ile sie naczytalem (oczywiscie na forumie) ze te misje w dwojce takie poprawione. A zamiast chodzic i sledzic kogos z tlumu, to chodzimy za kims i co 30s chowamy sie za winklem xD Albo z ta labadziara, idz z punktu A do B. O zbieractwie obrazow, ksiazek, figurek, piorek czy czego tam jeszcze nie wspomne. 1200 broni z czego i tak uzywalo sie tej z lepszymi statsami. I jeszcze na dodatek ta ekipa scooby doo. Obrzydliwy sequel.

 

Jedynka to klimat, mechanika wspinaczki i wertykalnego miasta, roznorodne lokacje. Fakt, misje byly kopiuj wklej ale ja sie bawilem parkourem, ktory jeszcze wymagal jakiegos planu a nie jak potem gala do przodu i elo. Trojce to juz w ogole blizej do wspinaczki z inFamous.

 

Tylko reboot AC1 albo kolejny AC w takich klimatach wzbudza moje jako takie zainteresowanie. Bo generalnie ta seria moglaby juz dawno umrzec.

Odnośnik do komentarza

Nic mnie w życiu tak nie wynudziło jak Assassin's Creed 1. Tam poza parkourem serio żadnego dobrego gameplayu nie było. Walka to było parowanie albo nawalanie aż wjedzie finisher, misje? Jakie misje xd jedziesz do miasta na koniu, idziesz do typa, idziesz lulu, idziesz zabić cel, spierdalasz i tak w kółko. 

Dwójka jak na tamte czasy faktycznie była nawet dobrą grą i nawet napisy dali masz ci los. Początek końca Ubi.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dr.Czekolada napisał:

Walka to było parowanie

Oj bylo. Zawsze specjalnie wybieralem ten zakrzywiony sztylet i nim robilem finiszery po pary.

 

W misjach z zabojstwem glownych celow zje.bane bylo to, ze zawsze konczyly sie posciegiem. No to niezly asasyn xD Ale i tak mam jak Wezyr, jedna z gier, ktore zrobily na mnie wrazenie i nic na to nie poradze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...